Trwa ładowanie...
Przejdź na

Isabel tłumaczy, dlaczego nie przyjęła oferty wykupu długu Kaza: "Chciał płacić okrężną drogą, bo NIE MIAŁ JAJ" (TYLKO U NAS)

544
Podziel się

Izabela Ochowicz-Marcinkiewicz w rozmowie z Pudelkiem ogłasza, że "ma dość zabaw w kotka i myszkę" z Kazimierzem.

Isabel tłumaczy, dlaczego nie przyjęła oferty wykupu długu Kaza: "Chciał płacić okrężną drogą, bo NIE MIAŁ JAJ" (TYLKO U NAS)
bCzqdzhN

Awantura pomiędzy Izabelą Olchowicz a Kazimierzem Marcinkiewczem trwa od wielu miesięcy i nic nie wskazuje na to, aby wkrótce miała się zakończyć. Izabela domaga się od byłego męża alimentów, gdyż ma niesprawną rękę po wypadku, który spowodowała - jak twierdzi - jadąc na spotkanie z nim.

Ostatnio były premier odniósł się do tej kwestii i stwierdził, że Olchowicz "sprokurowała wypadek". Kaz podejrzewa też, że celebrytka w rzeczywistości ma sprawną rękę. Dowodem na to ma być fakt, że ponoć jeszcze trzy lata temu jeździła po Hiszpanii wynajętym autem, którym także spowodowała stłuczkę.

bCzqdzhP

Ponadto Marcinkiewicz ujawnił, że w lutym tego roku Izabela "otrzymała od kancelarii prawnej propozycję wykupu długu (Marcinkiewicza za niepłacenie alimentów), najpierw za 80, a później za 90 tysięcy złotych", ale ją odrzuciła.

Postanowiliśmy zapytać Izę, czy to prawda. W odpowiedzi przesłanej do redakcji Pudelka Olchowicz-Marcinkiewicz przyznaje, że dostała "mało wiarygodnego SMS-a" w tej sprawie.

Kiedyś ktoś przysłał do mnie SMS-a, zgadza się. Wydawał się mało wiarygodny i od razu podejrzewałam Marcinkiewicza. Poprosiłam o przesłanie oferty i o ujawnienie, kto chciał dług wykupić. Okazało się, że to jakaś firma detektywistyczna, która również udziela usługi windykacyjne. Udziały w niej miał ktoś, kogo dłużnik znał - tłumaczy poetka.

bCzqdzhV

Izabela podejrzewa, że ktoś "chciał na niej zarobić", a ponadto umowa nie gwarantowała odzyskania długu, więc odrzuciła ofertę.

Po wpisie Marcinkiewicza wiem na pewno, że ten pomysł pochodził od niego, lub ktoś mu zaproponował, chcąc zarobić na mnie i na nim. Projekt umowy był bardzo wątpliwy i nie gwarantował odzyskania długu oraz z niepewnego źródła, a jeśli dłużnik przyznaje, że to wyszło od niego, to dlaczego chciał płacić okrężną drogą, a nie bezpośrednio mi? Bo nie miał przysłowiowych "jaj", aby załatwić to normalnie i po ludzku i zapłacić mi? - pyta Olchowicz-Marcinkiewicz. Ta firma robiła do mnie podchody i korespondencja była niejednoznaczna i podejrzana, po konsultacji z prawnikiem nie chciałam brać udziału w czymś, co jest obchodzeniem prawa i kombinowaniem.

Isabel przytacza jeszcze jeden argument.

Ja mam dość zabaw w kotka i myszkę. Poza tym jest przepis i sąd najwyższy wyraża się w tej sprawie, że alimenty są rzeczą osobistą i nie mogą być przedmiotem handlu, przelewu itp. "Wierzytelność o zapłatę wymagalnych świadczeń alimentacyjnych nie może być przedmiotem przelewu" (Uchwała Sądu Najwyższego – Izba Cywilna z dnia 24 lutego 2011 r., III CZP 134/10) - kończy Izabela.

bCzqdzhW
bCzqdzhX
bCzqdziq
KOMENTARZE
(544)
Gość
rok temu
He he he oj Kaziu Kaziu na co Ci to wszystko było
Gość
rok temu
Już się martwiłam ze coś cicho o Isabel i Kazie, ale w końcu znowu się rozkręca akcja 😂 to moja ulubiona drama, w sam raz do poczytania dla odmozdzenia po pracy ❤️
gość
rok temu
Ja już sama się zaczynam jej bać
bCzqdzir
Gość
rok temu
Mam nadzieję ze Kaz zebral na prawde twarde dowody i da jej popalic bo swoje juz odpokutowal
gość
rok temu
Paweł Sz. z Lublina ty też tak będziesz miał jak na jaw wyjdą twoje zdrady...zobacz co ci żonka zrobi
Najnowsze komentarze (544)
gość
rok temu
Jakim trzeba być padalcem żeby zostawić pierwszą żonę która była chora. .Izabel powinna go zgnoić do bólu,
zuza
rok temu
Co za potworna, mściwa kobieta! Tak jak Kaz powiedział: znajdź sobie jakąś pracę!
jut
rok temu
Panie Kazimierzu, niech Pan na nią uważa ona jest dla Pana niebezpieczna. Może zaatakować.
sd
rok temu
ale wiejska franca.
Ola
rok temu
Żenujące to przedstawienie.
gość
rok temu
Wyrok sądu jest i nie ma co dyskutować tylko płacić.
Gość
rok temu
To się nazywa Fatalne zauroczenie... :D
Darius
rok temu
Nie rozumie dlaczego bnosi sie jeszcze z nazwiskiem bylego znienawidzonego meza ??
bCzqdzij
gość
rok temu
to jest chore
Gość
rok temu
Kazik ****les sobie ja raz będziesz placil caly czas 😂
Gość
rok temu
Ja nie rozumiem wszyscy jej zarzucają że symuluje on też....a przecież ją badali biegli sądowi którzy tą niepełnosprawność orzekli więc po co ją oskarżać o to że manipuluje
Gość
rok temu
Trzeba być sprawnym aby sie tak ubrac
gość
rok temu
jaka ona śliczna, mądra, zgrabna....
gość
rok temu
jeszcze by brakowało by złapał od niej trypla
...
Następna strona
bCzqdziL