Julia Wieniawa empatycznie o nowej dziewczynie Antka Królikowskiego: "Strasznie mi przykro i współczuję jej"
julia wieniawa
10.05.2019 14:45

Julia Wieniawa empatycznie o nowej dziewczynie Antka Królikowskiego: "Strasznie mi przykro i współczuję jej"

Skromna celebrytka dodała, że "czuje się ze sobą na tyle komfortowo", że "ma gdzieś", co myślą o niej inni. Pewność siebie godna podziwu?

Podziel się
Dodaj komentarz

Rozstanie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego było jednym z głośniejszych wydarzeń minionego roku. W uratowaniu związku młodej celebrytki i aktora nie pomogły nawet sponsorowane wakacje w Dubaju. Początkowo Julka i Antek próbowali wprawdzie za wszelką cenę udowodnić, że mimo rozpadu łączącej ich relacji, wciąż pozostają przyjaciółmi. Jednakże ich stosunki znacznie się oziębiły w momencie, gdy 20-latka w ekspresowym tempie ulokowała uczucia w znacznie starszym gitarzyście zespołu Afromental, Aleksandrze Baronie.

Mimo że Królikowski zaraz po rozstaniu zapewniał, że na dobre kończy z dziewczynami, szybko znalazł pocieszenie w ramionach skromnej prawniczki Kasi. Jakiś czas temu zabrał ją na randkę do restauracji, serwującej popularne tureckie przysmaki, a ostatnio zaliczyli wspólnie oficjalny debiut na czerwonym dywanie. Nowa para pojawiła się na otwarciu festiwalu Off Camera 2019, na którym nie zabrakło oczywiście wystylizowanej Wieniawy.

W jednym z nowych wywiadów Julia zdradziła, jak czuje się z tym, że nowa partnerka Antka stale mierzy się z porównaniami do niej:

Strasznie mi przykro i współczuję jej - powiedziała w rozmowie z Jastrząbpost, nie ukrywając uśmiechu.

20-latka dodała również, tym samym dementując plotki o niezręcznym spotkaniu, że nie miała okazji przywitać się z byłym chłopakiem podczas niedawnego festiwalu filmowwego:

Nie, nie widziałam się z nim, bo Antek się podobno spóźnił, a ja tam pojechałam oglądać filmy. Czuję się tak komfortowo i pewnie w swoim ciele, że mam to gdzieś, kto przyjdzie. Niech oni się martwią - dodała buńczucznie.

Szanujecie jej pewność siebie?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
10-05-2019

gośćNie powinna komentowac w taki sposób. Bez klasy. Mała siksa

10-05-2019

GośćJulia zjedz snickersa bo gwiazdozysz dziecino!

10-05-2019

gośćAle wredna małpa

15-05-2019

GośćUgly inside and out...

15-05-2019

GośćWieniawa to mala ku.r.ewka

13-05-2019

gośćona ma przebieg jak moje audi XD

13-05-2019

GośćLudzie jacy jesteście naiwni, te wszystkie strony robią taka burzę tylko by mieć o czym pisać, widzieliście ten wywiad? Bo ja tak.Julia wyraźnie … Czytaj całość

13-05-2019

GośćMyśle ze nie fair jest mówić, że Julka wybiła się na Antku. Tu polecam chociażby vloga Psychocouple na ten temat. Zauważyli tam słusznie ze Julka ma … Czytaj całość

12-05-2019

GośćKasia ładniejsza

12-05-2019

tffffffcuuuuuuhhh