Trwa ładowanie...
Przejdź na

Justyna i Paweł odeszli z "Big Brothera". "Nie chcę się już w to bawić"

246
Podziel się

Lubiliście ich?

Justyna i Paweł odeszli z "Big Brothera". "Nie chcę się już w to bawić"
bCYFDdud

Uczestnicy nowej edycji Big Brothera nie mogą pochwalić się sympatią widzów, jaką cieszyli się chociażby Janusz Dzięcioł czy Piotr "Gulczas" Gulczyński. Reality show powróciło na antenę po 18 latach przerwy, ale najwidoczniej podglądanie życia innych nie jest już takim elektryzującym przeżyciem jak niemal dwie dekady temu. Dlatego twórcy bez przerwy próbują podgrzewać atmosferę, przez co program zaczyna przypominać Warsaw Shore.

W jednym odcinku uczestniczka spotkała się z rodziną, przez co widzowie zaczęli przypuszczać, że show jest ustawione. W innym Oleh żartował sobie z gwałtu, a w jeszcze innymMagda wykąpała się nago przed kamerami. Wszystkich z nich cechuje "parcie na szkło". Nie mają problemu z przyznawaniem się, że zamieszkali w domu Wielkiego Brata, aby zostać celebrytami.

bCYFDduf

Od początku programu na tle innych uczestników wyróżniała się Justyna Żak. Jest weganką i często czuła się wyobcowana. Jej niechęć do pozostałych domowników była przez nich odwzajemniana. W końcu kilkukrotnie nominowali ją do opuszczenia Big Brothera. Tydzień temu wspierać ją przybył chłopak Paweł Grigoruk. To było jednak gwoździem do trumny jej udziału w reality show.

Podczas emisji Big Brother Nocą wyszło na jaw, że para wegan postanowiła na własne życzenie opuścić program. Naciskała na to Justyna:

Już nie wytrzymam. Nie mam ci nic więcej do powiedzenia, poza tym, że nie chcę się już w to bawić – wyznała chłopakowi.

Paweł zapytał partnerki czy chce poinformować Wielkiego Brata o tym, że wychodzą.

bCYFDdul

Mnie tu nikt nie rozumie. Już nie chcę być z tymi ludźmi. Niech oni tu sobie siedzą, niech się bawią, niech się prześlizgują do finału, niech jedno z nich wygra ten hajs, a ja tu po prostu nie pasuję. Ja tu przyszłam w innym celu i najwidoczniej to był mój błąd, że nie wpadłam na to, że ten program będzie o czym innym i taka osoba jak ja będzie tylko kosmitką i kozłem ofiarnym. Nie chcę się w to bawić, już mam dosyć - wyznała Justyna.

Część fanów wyznało, że od początku nie podobało im się jak udział Pawła w programie wpłynął na Justynę:

Szkoda. Justyna była spoko gdy nie było Pawła.

Wejście Pawła wcale nie pomogło Justynie. Justynę lubiłem, natomiast Paweł to dla mnie totalny kosmos.

bCYFDdum

To on wszystko zniszczył – czytamy w komentarzach.

Pojawiły się też opinie osób cieszących się z takiego obrotu spraw:

Chwała i cześć

_W końcu._

bCYFDdun

Będzie wam ich brakować w programie?

bCYFDduo
bCYFDduG
KOMENTARZE
(246)
R
rok temu
Ona fajna dziewczyna, mądra Ale on ją niszczy! Chyba dziewczyna jest w toksycznym związku...
gość
rok temu
tam jeszcze ktoś został ?
gość
rok temu
Dziwny typ... Nie ufam mu, ale może magia montażu. Nie oglądałam ich 24 na dobę.
bCYFDduH
gość
rok temu
Toksyczny związek 😖🤐😠
gość
rok temu
gdyby nie Paweł pewnie zostałaby dłużej.
Najnowsze komentarze (246)
bacha
rok temu
dobrze ze odeszli nic sobą nie reprezentowali
gość
rok temu
nie powinna układać sobie z nim życia
Gość
rok temu
Dokladnie, przestancie hejtowac Justyne. A swoja droga nieladnie sie zachowala w ost wieczor do kasi... cala nadzieja w widzach, ja glosuje, zeby ta zajac magda wyszla z programu, zatruwa glowe Igorowi I reszcie gangu. Kasia pieknie spiewa I jest mega wrazliwa osoba
Gość
rok temu
Oby Kasia zostala I wytrwala do finalu... ta Magda zajac to niezla intrygantka I plotkara, ciagle miesza I obgaduje slabszych, tak jak wczoraj Kasie...
Gość
rok temu
Ona inteligentna? To pozerka z wiedzą internetową. Inteligentna jest Kasia. Docencie ją w końcu i nie patrzcie na nią tylko przez pryzmat żarcia. Pięknie śpiewa a próbki jej talentu na jej IG pod nazwą kat polka.
gość
rok temu
spoko ludzie, szkoda ze nie mogli powiedzieć więcej o weganizmie i cierpieniu zwierząt, a raczej jak temu zapobiegać. Paweł wcale nie miał łatwiej wchodząc do programu z wiedzą , jaką miał z telewizora. Właściwie o niczym , co wiedział, nie mógł nawet pisnąć. Widać, ze to mu ciążyło i nie był w stanie rozwinąć skrzydeł. Program włączałam od czasu do czasu i wcale im sie nie dziwie, ze wyszli. Gadki o niczym codziennie przez kilkanaście godzin... katastrofa. tego nie da sie oglądać. a co dopiero w tym uczsstniczyc dzie w dzien.
gość
rok temu
ktoś to wgl ogląda? szok
gość
rok temu
widać że produkcja tvn chciała już by paweł i justi odeszli, stali się niepromocyjni, wiecznie siedzieli sami, razem, tvn było to w niesmak i stąd te manipulacje by dowiedzieli sie kto o nich gada.
bCYFDduz
gość
rok temu
ona jest nainteligentniejsza ze wszystkich, a reszta uczestników no cóż...stąd obopólnie niezrozumienie.
gość
rok temu
paweł to uszatek
Gość
rok temu
Jezu jaki on bezuczuciowy narcyz.Jedynak?
Gość
rok temu
Mlodzi, inteligentni, swiadomi ludzie. Szkoda ze tacy nie maja zrozumienia w znacznej większości społeczeństwa. Niestety u nas w kraju wszystko jest postawione na głowie, a ludzi bystrych się hejtuje. Przykre.
gość
rok temu
Justyna sympatyczna, ale on nie. Ona taka delikatna, a on za ostry dla niej, bo wie że może jej napyskować. Tak przynajmniej w bb wyglądało.
gość
rok temu
madzia z silikonem w d..ie żarłok Kasia,igor cwaniak,bartuś ,oleh,izunia i małgorzatka 21 krów idealne wzorce BB
...
Następna strona
bCYFDdvb