Piątek 10.05.2019 20:00

Ciążowe perypetie Natalii Klimas: "Na poczcie odmówiono mi obsłużenia przed kolejką"

Natalia Klimas

Ciążowe perypetie Natalii Klimas: "Na poczcie odmówiono mi obsłużenia przed kolejką"

Natalia Klimas przed laty dała się poznać dzięki znajomości z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Poznali się w Stanach Zjednoczonych i przez jakiś czas tworzyli jedną z bardziej obiecujących par polskiego show biznesu. Niestety, ich relacja szybko odeszła w zapomnienie i każde z celebrytów poszło w swoją stronę. Piotrek wziął ślub z Agnieszką Woźniak-Starak, a Natalka wyszła za mężczyznę, który raczej stroni od obecności w mediach.

Pod koniec marca związek Klimas wszedł na kolejny etap, bowiem aktorka za pośrednictwem Instagrama poinformowała swoich fanów o tym, że spodziewa się pierwszego dziecka.

Zobacz: Natalia Klimas jest w ciąży! "Czasem wszystko układa się tak, jak powinno" (FOTO)

Od tamtej pory 36-latka, jak na każdą szanującą się celebrytkę przystało, regularnie chwali się na swoim instagramowym profilu przemyśleniami na temat ciąży.

Jezu jak ja się cieszę, że już mogłam powiedzieć Wam o tym, że jestem w ciąży, bo wreszcie mogę gadać i pisać o tym, czym żyję od mieeesięcy! Wiedziałam, że jak już to się wydarzy, oszaleję! No i oszalałam! - pisała podekscytowana pod jednym ze zdjęć z brzuszkiem.

Zobacz: Natalia Klimas o ciąży i macierzyństwie: "Wiedziałam, że jak już to się wydarzy, oszaleję! No i oszalałam!"

Ostatnio okazało się, że nie wszystkie doświadczenia związane z ciążą należą do wesołych. Oburzona aktorka jakiś czas temu zdradziła, że podczas załatwiania spraw na poczcie, spotkała ją bardzo nieprzyjemna sytuacja. Jak się okazało, po kilku minutach stania w długiej kolejce, Natalia zdecydowała się zapytać panią z obsługi czy przez to, że jest w ciąży, może zostać obsłużona jako pierwsza. Ku jej zdziwieniu, pracownica poczty odmówiła:

Po 10 minutach czekania i denerwowania się w końcu odważyłam się podejść do pań i zapytać, czy kobiecie w zaawansowanej ciąży przysługuje pierwszeństwo w kolejce. Na co ta pani bardzo niesympatycznie burknęła „u nas tak nie ma”. Spuściłam głowę i wróciłam do kolejki - żaliła się zarówno na swoim instagramowym profilu, jak i w Pytaniu na śniadanie.

Niemal od razu po podzieleniu się przejmującą historią, na jej Instagramie zawrzało, a w wyniku wielu komentarzy, krytykujących zachowanie pracownicy poczty, głos zdecydowała się zabrać sama Poczta Polska:

Serdecznie przepraszam za zaistniałą sytuację Panią Natalię oraz wszystkie kobiety, które spotkały się z niewłaściwym traktowaniem w naszych placówkach. Obsługa kobiet ciężarnych czy osób z niepełnosprawnością ruchową to dla nas ważny temat, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby osoby te miały zagwarantowane pierwszeństwo obsługi - zarówno w zakresie przepisów, jak i praktyki - napisała w oświadczeniu skierowanym do mediów Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (551)

Odpowiedz
34 10
zgłoś
Gość 10.05.2019 20:09
gość: Ciąża to nie choroba , wysoka ciąża uprawnia do osługi bez kolejki , ale pierwsze kilka miesiecy ? Z jakiego powodu ?
Zagrożenia ciąży, złego samopoczucia? Zemdlało mi się raz w kolejce w ciąży a to były pierwsze mieciace. Organizm jest w dziwnym stanie i nie zawsze możemy przewidzieć reakcje jakie nas czekają wiec na prawdę wszystkim na rękę będzie puszczanie babek w ciąży
Odpowiedz
14 11
zgłoś
Gość 10.05.2019 20:10
Gość:
Gość: Akurat przepuszczanie ciężarnych i osób niepełnosprawnych to nie widzimisie. Brak kultury w tym kraju poraża.
Dokladnie... Juz wiele lat mieszkam za granica I czasami zastanawiam sie o powrocie do rodzinnych strong ale..... po takich komentarzach... hmmm wychodzi brakes kultury i weszelkich jakichkolwiek maner!
Na szczęście to tylko żałosny, zawistny margines.
Odpowiedz
36 14
zgłoś
Gość 10.05.2019 20:10
gość: Ciąża to nie choroba , wysoka ciąża uprawnia do osługi bez kolejki , ale pierwsze kilka miesiecy ? Z jakiego powodu ?
Z takiego że nawet w pierwszych togodnoach ciąży zmienia się ciśnienie i przepływ krwi i w pozycji stojącej dużo łatwiej o zawroty głowy i omdlenia. Najlepiej jak wypowiadają się osoby które nie mają bladego pojęcia o fizjologii ciąży...
Odpowiedz
12 22
zgłoś
Gość 10.05.2019 20:11
Gość:
Gość: Bez przesady! Ja na poród pojechałam rowerem xD
Bez przesady, ja pobiegłam prosto z siłowni.
Mieszkam za granicą i nie mam czasu na użalanie się nad tym jak słabo się czuje. W 6 miesiącu ciąży robiłam po 40 km i czułam się świetnie ;-)
Odpowiedz
27 10
zgłoś
Gość 10.05.2019 20:12
gość: Ciąża to nie choroba , wysoka ciąża uprawnia do osługi bez kolejki , ale pierwsze kilka miesiecy ? Z jakiego powodu ?
Dla mnie trzy pierwsze miesiące były koszmarem,bo ciągle wymiotowałam i byłam przez to bardzo osłabiona, a poza tym moją ciąża była zagrożona! Wiele kobiet jest w podobnej sytuacji.Pomyśl, to nie boli !
Ładowanie komentarzy…