Piątek 10.05.2019 16:00

Michał Malitowski wraca do "Tańca z Gwiazdami": "Fotel jurora zostanie zapełniony już w wielkim finale. Nie mogę się doczekać!"

Michał Malitowski Taniec z gwiazdami

Michał Malitowski wraca do "Tańca z Gwiazdami": "Fotel jurora zostanie zapełniony już w wielkim finale. Nie mogę się doczekać!"

Gdy mowa o Tańcu z gwiazdami, można mówić o prawdziwym fenomenie. Choć już od kilku lat widzowie zdecydowanie lepiej rozpoznają tancerzy, niż zaproszone do udziału gwiazdy, program wciąż przyciąga przed telewizory miliony widzów.

ZOBACZ: "Taniec z Gwiazdami". Pavlović niszczy Gimpera: "To było tanecznie KOSZMARNE"

Ku zdziwieniu większości fanów show, w najnowszej edycji zabrakło jednego z jurorów. Szybko okazało się, że Michał Malitowski, doznał tajemniczej kontuzji, która była na tyle poważna, że nie pozwoliła mu wystąpić w roli sędziego w 22. już edycji programu:

Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań. Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii. Jestem wdzięczny za wszystkie dobre myśli i wsparcie - napisał wówczas na Facebooku.

ZOBACZ: Michał Malitowski ZREZYGNUJE z "Tańca z gwiazdami"? "Jeszcze nie wiadomo, czy będzie mógł się pojawić w obecnej edycji"

Jak się okazuje, po kilku miesiącach, tancerz najwyraźniej wrócił już do zdrowia i niebawem ponownie pojawi się w programie:

Jestem już po krótkiej rekonwalescencji i bardzo się cieszę, ze mogę być z wami. Chciałbym podziękować wszystkim fanom, przyjaciołom i mojej rodzinie za wielkie wsparcie, jakie otrzymałem w tak trudnych chwilach - możemy usłyszeć na przesłanym dla Pudelka nagraniu. Oprócz tego, Malitowski zapewnił, że w finale po raz kolejny zasiądzie na miejscu jurora:

Najważniejsza i najprzyjemniejsza wiadomość jest taka, że fotel jurora zostanie zapełniony już w wielkim finale. Nie mogę się doczekać!

Tęskniliście?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (64)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 64
Odpowiedz
153 12
zgłoś
Gość 10.05.2019 16:17
Jedyny normalny Juror w tym programie
Odpowiedz
126 9
zgłoś
Gość 10.05.2019 16:17
Super! Lubie go! :)
Odpowiedz
165 9
zgłoś
gość 10.05.2019 16:18
Trzeba przyznać, że Polsat wzorcowo zachowuje się wobec swoich jurorów, na Andersza też czekali aż dojdzie do siebie po wypadku, fakt, że trochę krócej, ale szacun.
Odpowiedz
6 27
zgłoś
Wiolex 10.05.2019 16:18
To on ma fanów, że im dziękuje? :D
Odpowiedz
25 7
zgłoś
Gość 10.05.2019 16:19
Mam ochotę wszystko rzucić i zaczac od nowa ;( tylko brak mi odwagi , boje się porażki ;(
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 64