Sobota 11.05.2019 10:00

Poznajcie Hunter McGrady - modelkę plus size z sesją dla "Sports Illustrated" na koncie, która bardzo lubi się rozbierać (ZDJĘCIA)

Hunter McGrady

O tym, że w walce o popularność nic nie jest tak pomocne jak śliczna twarz, wysportowane ciało i tendencje ekshibicjonistyczne przekonał się każdy, kto choć raz odwiedził Instagrama. Zdjęcia napiętych sześciopaków i wycyzelowanych talii biją na portalu rekordy popularności, ściągając na profile insta-modeli setki tysięcy obserwatorów, a co za tym idzie reklamodawców.

ZOBACZ: Oto Toni Mahfud, model i influencer o "przeszywającym" spojrzeniu (ZDJĘCIA)

Jedną z osób, która na świeceniu golizną robią zawrotną karierę jest Hunter McGrady. 26-latka różni się jednak od przeciętnych instagramowych piękności. Jest bowiem modelką z tzw. kategorii plus size, co oznacza, że nie obowiązuje jej rygor rozmiarowy nadal panujący w branży modowej. W znaczny sposób ogranicza to co prawda jej możliwości pracy w zawodzie, jednak Hunter całkiem dobrze radzi sobie w niszy reklam kostiumów kąpielowych. Na swoim koncie dziewczyna ma już nawet sesję dla Sports Illustrated, magazynu znanego z odważnych sesji zdjęciowych ze skąpymi bikini w rolach głównych.

Co ciekawe, McGrady chętnie publikuje też w sieci zdjęcia z ćwiczeń na siłowni i treningów personalnych. Każda taka fotografia wywołuje na jej profilu lawinę komentarzy, wśród których dominują te o "braku systematyczności" i "hipokryzji".

ZOBACZ: Zmysłowa Ashley Graham eksponuje ciało w odważnej kampanii

Myślicie, że Hunter uda jej się przebić do mainstreamu branży modowej?

« Poprzednie 1/14

Poznajcie Hunter McGrady - modelkę plus size z sesją dla "Sports Illustrated" na koncie, która bardzo lubi się rozbierać

2Poznajcie Hunter McGrady - modelkę plus size z sesją dla "Sports Illustrated" na koncie, która bardzo lubi się rozbierać