Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mieszkanie Marcinkiewicza wystawione na licytację komorniczą? "Zostało zajęte w celu egzekucji długu alimentacyjnego" (TYLKO U NAS)

1280
Podziel się

Były premier odmówił komentarza. Wojna z Isabel zbliża się ku końcowi?

Mieszkanie Marcinkiewicza wystawione na licytację komorniczą? "Zostało zajęte w celu egzekucji długu alimentacyjnego" (TYLKO U NAS)
bCGqecXp

Choć Kazimierz Marcinkiewicz i Izabela Olchowicz oficjalnie nie są małżeństwem od października, po rozwodzie zdaje się łączyć ich więcej niż przed jego orzeczeniem. Telenowela z temblakiem w tle ciągnie się od wielu miesięcy, a wszystko przez zaległe alimenty, których były premier poetce z Brwinowa nie płaci. Doszło nawet do tego, że Marcinkiewicz zapowiedział pozew przeciwko byłej żonie, którą oficjalnie nazywa "stalkerką" i zarzuca jej sprokurowanie wypadku samochodowego.

Jak można się było domyślać, Isabel nie kazała długo czekać na swoją odpowiedź fanom tego, bądź co bądź, barwnego romansu.

bCGqecXr

Jak udało nam się dowiedzieć, pojawiło się światełko w tunelu, być może zwiastujące koniec przygód Kaza i Isabel. Mieszkanie Marcinkiewicza na Ochocie zostało zajęte przez windykatora i ma być wystawione na licytację komorniczą. Tę wersję w rozmowie z Pudelkiem potwierdziła Olchowicz:

Tak, zgadza się. Najpierw mieszkanie było zajęte z tytułu wynajmu, a teraz zajęte w drodze licytacji w celu egzekucji alimentów - komentuje Isabel i dodaje: Sprawa jest coraz bliżej finału. Kiedy odzyskam pieniądze, będę mogła w końcu spłacić długi i spać spokojnie.

bCGqecXx

O komentarz poprosiliśmy także byłego premiera. Niestety, ten odmówił komentarza:

Przepraszam, nie rozmawiam z mediami. Proszę dać mi żyć. Jestem szarym, zwyczajnym człowiekiem. Nie pełnię żadnych publicznych funkcji - napisał w odpowiedzi na naszą wiadomość.

Trzymacie kciuki za szczęśliwy koniec tej historii?

bCGqecXy
bCGqecXS
KOMENTARZE
(1280)
gość
rok temu
oj Kaziu Kaziu...warto było?
Gość
rok temu
No to się doigrał
Gość
rok temu
Nie martw się Kaziu zawsze będziesz miał wspomnienia z rejsu po Wenecji 😂 myślę że ta okładkę vivy ma poprawioną w ramkę 😂😂😂
bCGqecXT
gość
rok temu
mozna sobie mowic o niej rozne rzeczy, ale to ze byly premier kraju nie placi zasadzonych alimentow ( juz niewazne czy jej sie moralnie naleza czy nie), to jest wstyd. po prostu wstyd
Gość
rok temu
Płac za głupotę Kaziu.
Najnowsze komentarze (1280)
Gość
rok temu
No proszę.Taki oto sobie Panek był w Rządzie i rządził aź pojawiła się Izabell i go urządziła
Gość
rok temu
oboje siebie warci. skrzywdzili innych i krzywda sama się upomniała.
Gośćstary
rok temu
Kaziu był plemierem ,kierował krajem,a nie wiedział że za d*p...nie się płaci ,nie od razu to po czasie.Jak w tym kraju ma być dobrze jak ktoś taki był u steru?
gość
rok temu
coś cicho ostatnio o poetce? wydaje wydrapaną kasę?
gość
rok temu
Kaziu , trzeba było myśleć głowa a nie ,,,,,,,,, jak myślałeś ze młodsza o lata świetlne od Ciebie , mówi Ci , ze Cie kocha , to trzeba było szybciutko uciekać, a teraz masz , co masz na własne życzenie, dużo by jeszcze pisać o takich jak Ty
gość
rok temu
Też jestem kobietą, ale nigdy bym sie tak nie upokorzyła, młoda kobieta powinna iść do pracy, a nie żerować na byłym mężu. Prawo, prawem, ale zasada, zasadą
is
rok temu
swoje zobowiązania trzeba spłacać takie jest prawo
gość
rok temu
ona jest jak kleszcz
bCGqecXL
gość
rok temu
jak już wyciągnie z niego cały majątek to wyzdrowieje
bogdan p.
rok temu
Kaz ! - mam miejsce dla ciebie u siebie za wychodkiem w podwórku , ZAPRASZAM !
gość
rok temu
ale zostanie tobie zero
ewa
rok temu
panie kaziu pchasz się pan na afisz stale a mówisz pan,że nie jesteś osobą publiczną.Swoi już pana wykluczyli,szukaj pan innej mety bo z tym parciem na afisz może być problem i nie tylko z tym
gosc
rok temu
No niestety-za ciupcianie trzeba placic!
Horacyl
rok temu
Yes! Yes! Yes! pod most, Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy!
...
Następna strona
bCGqecYn