Piątek 10.05.2019 20:30

Mieszkanie Marcinkiewicza wystawione na licytację komorniczą? "Zostało zajęte w celu egzekucji długu alimentacyjnego" (TYLKO U NAS)

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz Isabel Marcinkiewicz Kazimierz Marcinkiewicz

Mieszkanie Marcinkiewicza wystawione na licytację komorniczą? "Zostało zajęte w celu egzekucji długu alimentacyjnego" (TYLKO U NAS)

Choć Kazimierz Marcinkiewicz i Izabela Olchowicz oficjalnie nie są małżeństwem od października, po rozwodzie zdaje się łączyć ich więcej niż przed jego orzeczeniem. Telenowela z temblakiem w tle ciągnie się od wielu miesięcy, a wszystko przez zaległe alimenty, których były premier poetce z Brwinowa nie płaci. Doszło nawet do tego, że Marcinkiewicz zapowiedział pozew przeciwko byłej żonie, którą oficjalnie nazywa "stalkerką" i zarzuca jej sprokurowanie wypadku samochodowego.

Zobacz: Kazimierz Marcinkiewicz ZAPOWIADA POZEW przeciwko Isabel! "Sprokurowała wypadek, do czego przyznała mi się w szpitalu"

Jak można się było domyślać, Isabel nie kazała długo czekać na swoją odpowiedź fanom tego, bądź co bądź, barwnego romansu.

Zobacz: Isabel odpowiada "Kazowi": "Jaką trzeba mieć w sobie nienawiść do byłej (niepełnosprawnej) żony, aby tak się zachowywać?"

Jak udało nam się dowiedzieć, pojawiło się światełko w tunelu, być może zwiastujące koniec przygód Kaza i Isabel. Mieszkanie Marcinkiewicza na Ochocie zostało zajęte przez windykatora i ma być wystawione na licytację komorniczą. Tę wersję w rozmowie z Pudelkiem potwierdziła Olchowicz:

Tak, zgadza się. Najpierw mieszkanie było zajęte z tytułu wynajmu, a teraz zajęte w drodze licytacji w celu egzekucji alimentów - komentuje Isabel i dodaje: Sprawa jest coraz bliżej finału. Kiedy odzyskam pieniądze, będę mogła w końcu spłacić długi i spać spokojnie.

O komentarz poprosiliśmy także byłego premiera. Niestety, ten odmówił komentarza:

Przepraszam, nie rozmawiam z mediami. Proszę dać mi żyć. Jestem szarym, zwyczajnym człowiekiem. Nie pełnię żadnych publicznych funkcji - napisał w odpowiedzi na naszą wiadomość.

Trzymacie kciuki za szczęśliwy koniec tej historii?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1451)

Oglądasz 1381-1410 z 1451
Odpowiedz
5 0
zgłoś
kika 12.05.2019 13:22
bardzo dobrze ,teraz żona ,którą zostawił dla młodej d,,y powinna go pogonić ,nigdy przenigdy bym mu nie zaufała
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 12.05.2019 13:23
tak to jest jak facet nie myśli głową
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Cyntia 12.05.2019 13:24
czy ona była tego warta?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
jan 12.05.2019 13:24
Kaziu twarz totalnej opozycji
Odpowiedz
2 1
zgłoś
lulek 12.05.2019 13:25
I tak go Koń bronił, że musi płacić alimenty? Taki to Romek-obrońca.
Ładowanie komentarzy…
Oglądasz 1381-1410 z 1451