Piątek 10.05.2019 20:30

Mieszkanie Marcinkiewicza wystawione na licytację komorniczą? "Zostało zajęte w celu egzekucji długu alimentacyjnego" (TYLKO U NAS)

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz Isabel Marcinkiewicz Kazimierz Marcinkiewicz

Mieszkanie Marcinkiewicza wystawione na licytację komorniczą? "Zostało zajęte w celu egzekucji długu alimentacyjnego" (TYLKO U NAS)

Choć Kazimierz Marcinkiewicz i Izabela Olchowicz oficjalnie nie są małżeństwem od października, po rozwodzie zdaje się łączyć ich więcej niż przed jego orzeczeniem. Telenowela z temblakiem w tle ciągnie się od wielu miesięcy, a wszystko przez zaległe alimenty, których były premier poetce z Brwinowa nie płaci. Doszło nawet do tego, że Marcinkiewicz zapowiedział pozew przeciwko byłej żonie, którą oficjalnie nazywa "stalkerką" i zarzuca jej sprokurowanie wypadku samochodowego.

Zobacz: Kazimierz Marcinkiewicz ZAPOWIADA POZEW przeciwko Isabel! "Sprokurowała wypadek, do czego przyznała mi się w szpitalu"

Jak można się było domyślać, Isabel nie kazała długo czekać na swoją odpowiedź fanom tego, bądź co bądź, barwnego romansu.

Zobacz: Isabel odpowiada "Kazowi": "Jaką trzeba mieć w sobie nienawiść do byłej (niepełnosprawnej) żony, aby tak się zachowywać?"

Jak udało nam się dowiedzieć, pojawiło się światełko w tunelu, być może zwiastujące koniec przygód Kaza i Isabel. Mieszkanie Marcinkiewicza na Ochocie zostało zajęte przez windykatora i ma być wystawione na licytację komorniczą. Tę wersję w rozmowie z Pudelkiem potwierdziła Olchowicz:

Tak, zgadza się. Najpierw mieszkanie było zajęte z tytułu wynajmu, a teraz zajęte w drodze licytacji w celu egzekucji alimentów - komentuje Isabel i dodaje: Sprawa jest coraz bliżej finału. Kiedy odzyskam pieniądze, będę mogła w końcu spłacić długi i spać spokojnie.

O komentarz poprosiliśmy także byłego premiera. Niestety, ten odmówił komentarza:

Przepraszam, nie rozmawiam z mediami. Proszę dać mi żyć. Jestem szarym, zwyczajnym człowiekiem. Nie pełnię żadnych publicznych funkcji - napisał w odpowiedzi na naszą wiadomość.

Trzymacie kciuki za szczęśliwy koniec tej historii?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1451)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 1441-1451 z 1451
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 17.05.2019 10:12
ona jest jak kleszcz
Odpowiedz
1 0
zgłoś
is 17.05.2019 10:29
swoje zobowiązania trzeba spłacać takie jest prawo
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 17.05.2019 17:01
Też jestem kobietą, ale nigdy bym sie tak nie upokorzyła, młoda kobieta powinna iść do pracy, a nie żerować na byłym mężu. Prawo, prawem, ale zasada, zasadą
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 17.05.2019 20:19
Kaziu , trzeba było myśleć głowa a nie ,,,,,,,,, jak myślałeś ze młodsza o lata świetlne od Ciebie , mówi Ci , ze Cie kocha , to trzeba było szybciutko uciekać, a teraz masz , co masz na własne życzenie, dużo by jeszcze pisać o takich jak Ty
Odpowiedz
1 1
zgłoś
byk 17.05.2019 20:25
gość: jakże mnie cieszy jego porażka!
mnie nie cieszy--- izabel go wykorzystała a on stracił rozum to sie zdaza wielu osobom --toksyczny związek zniszczył wszystko
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 1441-1451 z 1451