Sobota 11.05.2019 16:00

Kapelan Lecha Wałęsy przyznał się DO PEDOFILII: "Była chwilka pieszczenia i wracaliśmy do swoich spraw"

Tomasz Sekielski pedofilia w Kościele Katolickim Franciszek Cybula Lech Wałęsa

Kapelan Lecha Wałęsy przyznał się DO PEDOFILII: "Była chwilka pieszczenia i wracaliśmy do swoich spraw"Na 11 maja wyznaczono datę premiery długo oczekiwanego dokumentu Tomasza Sekielskiego na temat pedofilii w Kościele Katolickim i wieloletniej zmowie milczenia, która panowała wokół seksualnych skandali.

Widzowie, którzy obejrzeli film Tylko nie mów nikomu, ujawnili, że było to niezwykle trudne emocjonalnie przeżycie, a Tomasz Terlikowski w swoim wpisie w Internecie dał do zrozumienia, że też szykuje się do obejrzenia.


Nie, nie oglądałem go jeszcze
, ale z informacji jakie docierają wynika, że historie jakie przedstawia dziennikarz są prawdziwe, a to oznacza, że trzeba się z nimi zmierzyć.
- przestrzegł w Internecie. Nie wystarczy oznajmić z oburzeniem, że to kolejny atak na Kościół.

Dodał, że ujawnienie prawdy, choćby najtrudniejszej, jest dla niego ważne nie tylko jako dla katolika, lecz przede wszystkim jako ojca pięciorga dzieci.

Jednym z przypadków, pokazanych w filmie Sekielskiego jest sprawa wieloletniego  spowiednika Lecha Wałęsy. Po zaprzysiężeniu Wałęsy na urząd prezydenta RP, ksiądz prałat objął stanowisko osobistego kapelana prezydenta i razem z nim przeprowadził się do Warszawy.

Po przegranych przez Wałęsę wyborach w 1995 roku, obaj wrócili do Trójmiasta. Wtedy zaczął się koszmar 12-letniego wówczas ministranta.

Ten dorosły obecnie, silnie straumatyzowany mężczyzna zdecydował się po latach skonfrontować ze swoim oprawcą. Jego spotkanie z 79-letnim schorowanym księdzem odbyło się w Gowidlinie na Kaszubach. Jego przebieg zarejestrowała ukryta kamera Sekielskiego.

Stąd wiadomo, że ksiądz, patrząc swojej ofierze prosto w oczy, tłumaczył lekko, że przecież nic się strasznego nie stało.

Była chwilka pieszczenia i wracaliśmy do swoich spraw - wspominał ciepło.

Na usprawiedliwienie dodał, że molestowanie odbywało się w zasadzie z inicjatywy dwunastolatka, bo przecież, jak to chłopiec "miał apetyt", a poza tym to "nie szło w złym kierunku". Skąd my to znamy...?

ZOBACZ: Arcybiskup BRONI PEDOFILÓW: "Dziecko LGNIE i jeszcze DRUGIEGO CZŁOWIEKA WCIĄGA!"

Ksiądz pedofil zmarł w lutym tego roku. Z zarejestrowanego przez Sekielskiego spotkania, które odbyło się krótko przed jego śmiercią nie wynika, by pod koniec życia towarzyszyły mu refleksje na temat zła, które uczynił.

Lech Wałęsa nie zabrał dotąd głosu w tej sprawie. Niestety, to już drugi spośród jego kolegów - prałatów, który okazał się pedofilem.

Fot. East News

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (375)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 375
Odpowiedz
727 97
zgłoś
Gość 11.05.2019 16:01
No ale kto normalny rezygnuje z seksu i wybiera samotność?
Odpowiedz
64 9
zgłoś
Gość 11.05.2019 16:02
Boze
Odpowiedz
936 26
zgłoś
Gość 11.05.2019 16:03
Obejrzę ten dokument. Straszne jest, że tacy ludzie nie zdają sobie sprawy jak bardzo komuś zrujnowali życie.
Odpowiedz
1202 46
zgłoś
Gość 11.05.2019 16:03
Obrzydliwi zboczency!! Kiedy Polacy otworzą oczy i przestaną lozyc ogromne pieniądze i traktować tych dewiantów jak bogów ?! Ludzie obudźcie się!!!
Odpowiedz
854 37
zgłoś
Gość 11.05.2019 16:03
Prawda. Moze wybierają kapłaństwo dla ochrony prawnej zboczency? Słyszałem kto o księdzu skazanym na więzienie? Ja nie
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 375