Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kapelan Lecha Wałęsy przyznał się DO PEDOFILII: "Była chwilka pieszczenia i wracaliśmy do swoich spraw"

246
Podziel się

Ksiądz pedofil zmarł w lutym tego roku. Jeszcze przed śmiercią podzielił się ze swoją ofiarą refleksją, że w końcu... molestowanie to "nic takiego strasznego".

Kapelan Lecha Wałęsy przyznał się DO PEDOFILII: "Była chwilka pieszczenia i wracaliśmy do swoich spraw"
bCzGbzkR

Na 11 maja wyznaczono datę premiery długo oczekiwanego dokumentu Tomasza Sekielskiego na temat pedofilii w Kościele Katolickim i wieloletniej zmowie milczenia, która panowała wokół seksualnych skandali.

Widzowie, którzy obejrzeli film Tylko nie mów nikomu, ujawnili, że było to niezwykle trudne emocjonalnie przeżycie, a Tomasz Terlikowski w swoim wpisie w Internecie dał do zrozumienia, że też szykuje się do obejrzenia.

bCzGbzkT

Nie, nie oglądałem go jeszcze, ale z informacji jakie docierają wynika, że historie jakie przedstawia dziennikarz są prawdziwe, a to oznacza, że trzeba się z nimi zmierzyć. - przestrzegł w Internecie. Nie wystarczy oznajmić z oburzeniem, że to kolejny atak na Kościół.

Dodał, że ujawnienie prawdy, choćby najtrudniejszej, jest dla niego ważne nie tylko jako dla katolika, lecz przede wszystkim jako ojca pięciorga dzieci.

Jednym z przypadków, pokazanych w filmie Sekielskiego jest sprawa wieloletniego spowiednika Lecha Wałęsy. Po zaprzysiężeniu Wałęsy na urząd prezydenta RP, ksiądz prałat objął stanowisko osobistego kapelana prezydenta i razem z nim przeprowadził się do Warszawy.

Po przegranych przez Wałęsę wyborach w 1995 roku, obaj wrócili do Trójmiasta. Wtedy zaczął się koszmar 12-letniego wówczas ministranta.

bCzGbzkZ

Ten dorosły obecnie, silnie straumatyzowany mężczyzna zdecydował się po latach skonfrontować ze swoim oprawcą. Jego spotkanie z 79-letnim schorowanym księdzem odbyło się w Gowidlinie na Kaszubach. Jego przebieg zarejestrowała ukryta kamera Sekielskiego.

Stąd wiadomo, że ksiądz, patrząc swojej ofierze prosto w oczy, tłumaczył lekko, że przecież nic się strasznego nie stało.

Była chwilka pieszczenia i wracaliśmy do swoich spraw - wspominał ciepło.

Na usprawiedliwienie dodał, że molestowanie odbywało się w zasadzie z inicjatywy dwunastolatka, bo przecież, jak to chłopiec "miał apetyt", a poza tym to "nie szło w złym kierunku". Skąd my to znamy...?

bCzGbzla

Ksiądz pedofil zmarł w lutym tego roku. Z zarejestrowanego przez Sekielskiego spotkania, które odbyło się krótko przed jego śmiercią nie wynika, by pod koniec życia towarzyszyły mu refleksje na temat zła, które uczynił.

bCzGbzlb
bCzGbzlc
bCzGbzlu
KOMENTARZE
(246)
Gość
rok temu
Obrzydliwi zboczency!! Kiedy Polacy otworzą oczy i przestaną lozyc ogromne pieniądze i traktować tych dewiantów jak bogów ?! Ludzie obudźcie się!!!
Gość
rok temu
Obejrzę ten dokument. Straszne jest, że tacy ludzie nie zdają sobie sprawy jak bardzo komuś zrujnowali życie.
Gość
rok temu
Prawda. Moze wybierają kapłaństwo dla ochrony prawnej zboczency? Słyszałem kto o księdzu skazanym na więzienie? Ja nie
bCzGbzlv
Gość
rok temu
No ale kto normalny rezygnuje z seksu i wybiera samotność?
gość
rok temu
Wałęsa tak samo jak w przypadku Jankowskiego powie "nic nie widziałem, nic nie słyszałem".
Najnowsze komentarze (246)
Gośćsię pytam
rok temu
A OTUA TEŻ piescił ????
Gość
rok temu
Kastrować zboczeńców i założyć im kasy fiskalne ,bo traktują kościół jako prywatny biznes.Na K.U.L..najeyrzniej uczą ich wykorzystywać ludzi sexualnie i finansowo
Gość
rok temu
A co Wałęsa ma z tym wspólnego? Każdy odpowiada za siebie. Wszyscy pewnie znamy kogoś kto coś ukradł albo kogoś skrzywdził, ale przecież nie bralismy w tym udziału bo nas przy tym nie było. Też jesteśmy winni?
Gość
rok temu
Najprościej wykończyć mafie nie płacąc na tacę ani za śluby pogrzeby czy wypominki Uciąć kasę to skończy się szarogęszenie
Gośćbbb
rok temu
Niech maja po cichu kobiety czy jeśli wola mężczyzn by zaspokoić swoje potrzeby . Chętni i świadomi się znajda. Ale niech zostawia dzieci w spokoju!!!!
Gość
rok temu
Wszyscy od dawna o wszystkim wiedzieli.Tylko Polacy bali sie o tym mowic.Lepiej szczekac na ogolnodostepne tematy.Niby taki inteligentny narod a bal sie puscic pare z ust na najbardziej haniebny temat w histori narodu.KLER
Gość
rok temu
I gdzie tu jest Bog ja sie pytam?😨
gość
rok temu
Większość wojen na planecie ziemia miało podłoże religijne . I tak jest teraz i tak będzie w przyszłości. A tak naprawdę chodzi tylko o kasę i nic więcej .
bCzGbzln
😡
rok temu
Lech Wałęsa tak go bronił, taki był przekonany o jego niewinności. Mam tylko nadzieję, że ten z**********c nie dobierał się do synów pana Prezydenta.
Gość
rok temu
Nie mogę słuchać wypowiedzi Wałęsy w tym dokumencie!!!!!
Gość
rok temu
Kler ma haki na polityków, a politycy wiedzą o złu jakie księża wyrządzili ludziom dzieciom dlatego ręką rękę myje. Cóż Wałęsa może powiedzieć jak sam był B... L...I...M
gość
rok temu
może OTUŁA TEZ........
Gość
rok temu
a ksiadz molestujacy chłopcow to co hetero jedt gosciu na jakim swiecie ty zyjesz...glupie bronienie
gość
rok temu
jestem za tym, aby te k...wy nie otrzymali już żadnej złotówki od narodu polskiego. Sprawcy i chu.....e, którzy ich kryli, tj. wiedzieli i nie zrobili nic, powinni być napiętnowani, skazani i przecwe...eni w pudle!!!!
...
Następna strona
bCzGbzlP