Sobota 11.05.2019 14:00

Opalone nogi Małgorzaty Rozenek świętują 47. urodziny Radosława Majdana

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek-Majdan Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan mogłaby być idealnym przykładem dla kobiet, które czują, że "najlepsze lata" swojego życia mają już za sobą. Kilka lat temu z żony średnio znanego aktora udało jej się stać jedną z najbardziej pożądanych celebrytek w Polsce. W rezultacie marki niemalże biją się o podpisywanie z Gonią kolejnych kontraktów.

ZOBACZ: Rozenek została twarzą... talerzy. "Dzień, na który czekałam z niecierpliwością" (FOTO)

Siła wizerunku Rozenek okazała się tak mocna, że udało jej się nie tylko znacznie odświeżyć własny wizerunek, ale i zadbać o image męża, Radosława Majdana, który przez lata borykał się z łatką byłego piłkarza i niewiernego męża Dody.

ZOBACZ TEŻ: Szarmancki Radosław Majdan mknie ulicami Warszawy z naręczem kwiatów dla Małgoni (ZDJĘCIA)

W związku z tym, że w piątek "Pysiula" obchodził swoje 47. urodziny, ukochana Małgosia zadbała o to, aby ten dzień był wyjątkowy. "Perfekcyjna Pani Domu" zabrała jubilata na wieczorne przyjęcie do pijalni czekolady. Majdanom tego dnia towarzyszyli jeszcze dwaj synowie Rozenek z poprzedniego małżeństwa. Mimo że cała czwórka postawiła na eleganckie stroje, to Gosia zdecydowanie najbardziej przykuwała uwagę. Celebrytka postawiła na stylizację w kolorze pomarańczowym. Do pasiastych krótkich spodenek dobrała bardzo wysokie szpilki, eksponujące jej zgrabne i muśnięte słońcem nogi.

Perfekcyjna rodzina na perfekcyjnych urodzinach?

« Poprzednie 1/14

Opalone nogi Małgorzaty Rozenek świętują 47. urodziny Radosława Majdana

2Opalone nogi Małgorzaty Rozenek świętują 47. urodziny Radosława Majdana