Anna Nowak-Ibisz ostro o "Tańcu z gwiazdami" i przejściu Gimpera do finału: "Widza trzeba szanować, a nie robić z niego wariata i czerpać zyski"

326
Podziel się

Była żona Krzysztofa zaatakowała uczestnika, twierdząc, że powinien wiedzieć, "kiedy zejść ze sceny".

Anna Nowak-Ibisz ostro o "Tańcu z gwiazdami" i przejściu Gimpera do finału: "Widza trzeba szanować, a nie robić z niego wariata i czerpać zyski"

Ostatni odcinek Tańca z Gwiazdami do pewnego momentu nie zaskakiwał, bo, klasycznie, same pochwały zbierali Joanna Mazur i Jan Kliment, którym w dwóch tańcach udało się zdobyć maksymalną liczbę punktów. Jak zwykle dobrze szło również Tamarze Gonzalez-Perea i Rafałowi Maserakowi. Choć zdawało się oczywiste, że to obie panie znajdą się w finale, nic bardziej mylnego. Mimo braku zachwytów jurorów nad umiejętnościami tanecznymi Gimpera, to właśnie on przeszedł do finału, o czym zdecydowali widzowie, wyrzucając tym samym z programu ambitną Tamarę.

Nie trzeba było długo czekać na negatywne komentarze fanów show, którzy pod zdjęciem Gimpera z Natalią Głębocką zostawli masę niewybrednych słów.

Swojego niezadowolenia z werdyktu nie kryją również jurorki Tańca z gwiazdami:

Zalał mnie wielki smutek, że tak duża różnica taneczna, tak duża, podkreślam, i tak nie miała wpływu na to, że ta para nie dostała się do finału. Bardzo ubolewam nad tym, że ten półfinał pokazał nam, że taniec się nie liczył. Szklanka niech jest do połowy pełna, szukajmy czegoś dobrego w tym torze. Każdy może brać udział w takim programie i mieć duże szanse, może wygrywać niekoniecznie tańcem, tylko czymś innym. Mnie jako profesjonaliście jest przykro, że tak się wydarzyło - wyznała smutno w rozmowie z Jastrząb Post Iwona Pavlović.

O skomentowanie zaistniałej sytuacji pokusiła się również Ola Jordan, która wyraziła nadzieje, że Gimper postara się o wyższy poziom w finale:

My jesteśmy tutaj, żeby oceniać taniec i chcemy, żeby najlepsze pary przeszły dalej. Szkoda. Mam nadzieję, że Tomek nam pokaże, co umie i może się równać z Joasią. Mam nadzieję, że finał nadal będzie super.

Kolejną osobą, która najwyraźniej poczuwa się do tego, aby wypowiedzieć się w tym temacie, jest... była żona Krzysztofa Ibisza. Anna Nowak-Ibisz pod jednym ze zdjęć na instagramowym profilu Macademian Girl zostawiła obszerny komentarz. Nie szczędząc w słowach, skomentowała zarówno wygraną Gimpera, jak i cały format programu, który jest jej zdaniem "niesprawiedliwy":

Ludzie powinni mieć honor i poczucie obciachu, bo talentu nie mają, oceny fatalne, a mimo to grają dalej - zaczęła w swoim wywodzie prezenterka, po czym dodała: Dla mnie to brak klasy, trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny! A co do programu i jego zasad - albo ocenia się taniec, albo ma się go w d*pie. Niech zmienią nazwę na "Przegłosowany, przegłosowana, a kasa z esemesów i tak jest nasza". Mój syn jest oburzony werdyktem, a ja jestem zniesmaczona. I jest nas więcej, widza trzeba szanować, a nie robić z niego wariata i czerpać zyski z głosowania...powinni decydować jurorzy i punktacja za taniec.

Ma rację?

KOMENTARZE
(326)
Gość
11 miesięcy temu
Kto to jest ten Gimper?
Gość
11 miesięcy temu
No bo w tym programie od dawna taniec jest na entym miejscu...
Gość
11 miesięcy temu
Zgadzam się w 100%
gość
11 miesięcy temu
robicie mu reklame wy wygrał a nie jest tego wart ,nic o jego przeciwniczce w finale
gość
11 miesięcy temu
Oczywiście, że ma rację! Tu nie powinni decydować widzowie tylko eksperci. Powinna zostać Tamara
Najnowsze komentarze (326)
anda
11 miesięcy temu
Gimper niestety nieeeeeeeee
sisi
11 miesięcy temu
Racja, to skandal,żeby takie beztalencie weszło do finału, sam powinien się wycofać, a o przejściu do następnego etapu powinno decydować Jury
Prezes u sieb...
11 miesięcy temu
Nareszcie ? Ale bezrobocia zasadniczo nie ma. To jakas elitarna praca, ze swietlanymi perpektywami (?)
gość
11 miesięcy temu
Przecież tego typu "programy" są nastawione na zarobek, a nie na "szacunek dla widza". To nie jest ani telewizja edukacyjna, ani naukowa, ani nawet dokumentalna czy historyczna, więc nie rozumiem o co chodzi z tymi wyrazami oburzenia... Chcesz być szanowanym widzem to szanuj się sam i nie oglądaj byle czego.
gość
11 miesięcy temu
oj.. ale wtedy nie mam zyskow z SMSow..
gość
11 miesięcy temu
Nie oglądać, nie głosować. Każdy ma wybór.
Gość
11 miesięcy temu
Odezwała się Pani reklamująca zupki i sosy z proszku. Z kogo robi się bałwana?
Gość
11 miesięcy temu
Madra kobieta popieram
Gość
11 miesięcy temu
Idz kobieto nazbierac polnych pomidorow a i zobacz czy sa juz polne ogorki i polna salata.
Ania A.
11 miesięcy temu
To jest show a nie konkurs tańca Pani Ibisz niech wyśle 100p smsków to może jej faworyt wygra.
gość
11 miesięcy temu
uważam ,że to co mówi Ania Ibisz było napisane troche pod wpływem emocji ponieważ to jest show nie jest turniej taneczny tylko show a w show chodzi o to by było fajnie i mówienie że program jest zje**ny ponieważ odpadł twój faworyt i widzowie mogą głosować no przecież o to chodzi w tzg nie chodzi tylko o taniec tylko też o emocje ,rywalizacje . Uważam że ania Ibisz nie ma racji
Gość
11 miesięcy temu
Polak potrafi 😆pewnie ten gimper /ktokolwiek to jest / wygra No i dobrze
Gość
11 miesięcy temu
Dla mnie Tamara jest najlepsza!
gość
11 miesięcy temu
cała prawda
...
Następna strona