Wtorek 14.05.2019 09:00

Elegancki Jacek Borcuch imprezuje na "Zbawiksie" i przytula koleżankę

Jacek Borcuch

Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch należeli niegdyś do grona jednych z bardziej lubianych par polskiego show biznesu. Mimo że małżeństwo doczekało się wspólnie córki Mirosławy, 5 lat po ślubie dopadł ich kryzys, a w zasadzie Jacka, który podczas prac na planie filmu Wszystko co kocham, zauroczył się 24-letnią wówczas Olgą Frycz. Relacja między reżyserem i młodą aktorką okazała się na tyle silna, że zdecydował się dla niej porzucić żonę i córeczkę.

Zobacz: Frycz i Borcuch zamieszkają razem!

Niestety, ten związek również nie przetrwał, bowiem reżyser w końcu zainteresował się TVN-owską psycholożką - Małgorzatą Ohme, a Olga najwyraźniej uznała, że ma dość partnera, który nie może powstrzymać się od kontaktów z innymi kobietami.

Zobacz: Borcuch i Ohme wybrali się do Rzymu. "Mogli się wreszcie do woli całować na ulicach"...

Obecnie niewiele wiadomo o życiu uczuciowym Jacka, jednakże najnowsze zdjęcia fotoreporterów mogą wskazywać na to, że w kwestii zainteresowania kobietami, nic się nie zmieniło. Paparazzi przyłapali niedawno reżysera na popularnym wśród warszawskich celebrytów Placu Zbawiciela. Elegancki Borcuch, mimo braku słońca przez cały wieczór miał na nosie okulary przeciwsłoneczne. 49-latek umilał sobie czas rozmowami z koleżankami i niemal nie rozstawał się z kolejnymi papierosami.

Zobaczcie.

« Poprzednie 1/14

Elegancki Jacek Borcuch imprezuje na "Zbawiksie" i przytula koleżankę

2Elegancki Jacek Borcuch imprezuje na "Zbawiksie" i przytula koleżankę