Poniedziałek 13.05.2019 21:30

"Big Brother": Madzia i Oleh CAŁUJĄ SIĘ NAMIĘTNIE przed kamerami. "Złamie jej serce"

Big Brother Magda Wójcik Oleh Riaszeńczew

"Big Brother": Madzia i Oleh CAŁUJĄ SIĘ NAMIĘTNIE przed kamerami. "Złamie jej serce"

W programach typu reality show pojawienie się jakichkolwiek znamion potencjalnego romansu rozgrzewa do czerwoności wszystkich: twórców, bohaterów i widzów. Długo czekaliśmy aż podobna historia zadzieje się w Big Brotherze. Przypomnijmy, że skrupulatnie castingowani bohaterowie do niedawna "szokowali" w dość prozaiczny sposób.

Zobacz: "Big Brother": Klaudia odmówiła założenia spódniczki

Wygląda na to, że widzowie mogą liczyć na prawdziwy dopust ze strony mieszkańców domu Wielkiego Brata. Nie dość, że - ku uciesze fanów show - zaczęli obrzucać się błotem i obgadywać się za plecami to jeszcze nawiązują się między nimi prawdziwe romanse...

Smalący cholewki do 12 lat starszej Madzi Oleh właśnie zdobył od niej pierwszego całusa. W piątkowy wieczór podczas zakrapianej imprezy para pocałowała się, ale nie na tym skończyło się zbliżenie. W poniedziałkowym odcinku widzowie mogli oglądać kolejne namiętne pocałunki. Oleh wyznał nawet Magdzie miłość. Fani programu nie są jednak przekonani co do szczerości uczuć młodego Oleha:

Nie znam go osobiście, ale po tym co widzę w programie, nie pasuje do Madzi. Najpierw nominuje ją do wyjścia, a potem przytula i nagle uświadamia sobie, że się zakochał - piszą. Czuję, że jej to złamie serce - czytamy.

Przypomnijmy, że Oleh budzi podobne emocje już od dłuższego czasu: Internauci oburzeni zachowaniem Oleha w "Big Brotherze": "Najpierw się klei, a potem nominuje. Wstrętny typ"

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (244)

Odpowiedz
11 12
zgłoś
gość 13.05.2019 21:54
o ma rysy twarzy geya a ona transik co z tego może być!
Odpowiedz
13 2
zgłoś
Gość 13.05.2019 21:55
Ona udaje, ze sie martwi o lukasza, a tak naprawde chodzi jej o to, zeby ukr nie odpadl gdyby za bardzo go pobil. Pidnieca sie tym, ze dwoch facetow sie o nia bije.
Odpowiedz
3 2
zgłoś
vincent 13.05.2019 21:55
a kogo to obchodzi
Odpowiedz
6 5
zgłoś
gość 13.05.2019 21:55
Gość: A mi się on nie podoba, ma coś w sobie mało pociągającego. Może to, że jest taki miałki.
gey
Odpowiedz
12 5
zgłoś
Gość 13.05.2019 21:59
Madzia nie poradzi sobie z tym, że Olek ją nominował
Ładowanie komentarzy…