Poniedziałek 13.05.2019 22:00

Gimper błaga fanów o głosy w finale "Tańca z Gwiazdami": "Potrzebuję waszego wsparcia. Wypuszczę DISS NA JURORÓW"

Taniec z gwiazdami Tomasz Działowy Gimper Tamara Gonzalez Perea

Gimper błaga fanów o głosy w finale "Tańca z Gwiazdami": "Potrzebuję waszego wsparcia. Wypuszczę DISS NA JURORÓW"

Wciąż nie cichną głosy krytyki po piątkowym półfinale Tańca z gwiazdami. Przypomnijmy: Tomaszowi "Gimperowi" Działowemu udało się zostać w programie kosztem Tamary Gonzalez Perei, która - zdaniem jury - znacznie bardziej zasługiwała na dalszą walkę o Kryształową Kulę.

Gimper w finale "Tańca z Gwiazdami!" Odpadła Tamara Gonzalez Perea

Jeden z jurorów, Andrzej Grabowski zasugerował nawet, że Gimper prześlizguje się do kolejnych odcinków tylko i wyłącznie dzięki głosom internautów. Ci z kolei wyrazili swoje niezadowolenie, pozostawiając na oficjalnym profilu Tańca z Gwiazdami na Facebooku lawinę komentarzy, w których poprosili youtubera, aby honorowo zrezygnował z udziału w tanecznym show.

Widzowie oburzeni wynikiem półfinału "Tańca z Gwiazdami": "Gimper to taneczne zero!"

Zamiast "udobruchać" zawiedzionych widzów, cwany celebryta postanowił wykorzystać swoją popularność, publikując nagranie, w którym składa fanom "intratną" propozycję. Działowy stwierdził, że dobrym sposobem na zwycięstwo w programie będzie... obietnica "diss'u" na jurorów w przypadku wygranej.

Wiem, że nie jestem w czołówce, nie jestem faworytem w tym finale, ale czuję, że jest mega duża szansa, żeby zrobić coś dużego - zaczął Działowy. Biorąc pod uwagę, że w finale liczą się tylko wasze głosy, chciałbym o to zawalczyć. Będziemy robić wszystko, żeby to wyglądało jak najlepiej, ale potrzebuję do tego waszego wsparcia, żebyście nam pomogli (...). Jeżeli uda się wygrać finał, to nie tylko pojawi się tutaj overwatch z Natalią i Mariuszem, nie tylko "odbanuję" wszystkich na grupie, którzy są "zbanowani". Dodatkowo wypuszczę diss na jurorów - kawałek razem z teledyskiem. Jak będziecie głosować, możecie wstawić na Instagram zdjęcie oznaczone hasztagiem "murem za Gimpurem" pokazujące jak głosujecie. Wykupię billboard gdzieś w Warszawie, który będzie mozaiką tych zdjęć.

Dobra strategia?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (341)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 341
Odpowiedz
667 54
zgłoś
Gość 13.05.2019 22:01
Stara się przekupić widzów? Żenada..
Odpowiedz
69 11
zgłoś
Gość 13.05.2019 22:02
Kto to
Odpowiedz
419 35
zgłoś
Gość 13.05.2019 22:02
Ten program to zenada Te GWIAZDY to zenada Lepiej sobie discovery włączyć 😉🤷‍♀️
Odpowiedz
39 8
zgłoś
Gość 13.05.2019 22:02
Serio?!
Odpowiedz
80 6
zgłoś
Gość 13.05.2019 22:02
przeciez wlasnie taka jest strategia programu, po to biora takie osoby zeby zwiekszyc zasieg i tym samym odbierac smsy od widzow
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 341