Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wodzianka oburzona zachowaniem Gliwińskiej: "Lepiej by du*sko dźwignęła z auta i dzieciakom kupiła wędliny i sera do kanapek"

503
Podziel się

Dominikę Zasiewską zbulwersował fakt, że była dziewczyna Jarosława Bieniuka nabijała się z dzieci jedzących pod sklepem bułki z keczupem.

Wodzianka oburzona zachowaniem Gliwińskiej: "Lepiej by du*sko dźwignęła z auta i dzieciakom kupiła wędliny i sera do kanapek"
bEgMFCIB

Martyna Gliwińska do tej pory była względnie rozpoznawalna jako była dziewczyna Jarosława Bieniuka, który aktualnie jest oskarżany o gwałt na "modelce" z Trójmiasta.

Innych okazji do pisania o Gliwińskiej jakoś nie było, ale ona sama ostatnio zadbała o to, żeby zrobiło się o niej głośno. W jednej z relacji na InstaStories nagrała z ukrycia dzieci siedzące pod sklepem i jedzące kanapki z keczupem oraz postanowiła je wyśmiać.

bEgMFCID

Jezus Maria, polska młodzież, siedzo pod żabko, matko, dramat. I jedzą kanapki z keczapem. Ten w ogóle ma paznokcie jak kobieta, matko. Dzieci, Boże, jak nie macie co robić, to (...) nie róbcie wiochy - kpiła, nagrywając na zmianę telefonem siebie i grupkę młodzieży.

Gdy internauci zwrócili jej uwagę, że przesadza, zaczęła argumentować, że ona w ich wieku "tyrała od rana do wieczora na zajęciach z baletu i nie miała czasu myśleć o głupotach". Dzięki temu - jej zdaniem - wykształciła "ambicje i kręgosłup moralny".

bEgMFCIJ

W komentarzach jednoznacznie pisaliście, że Gliwińska się ośmieszyła. Tego samego zdania jest Dominika Zasiewska, która nieoczekiwanie postanowiła zabrać głos w sprawie.

Wodzianka opublikowała na Instagramie wpis, w którym wyznaje, że jest oburzona zachowaniem byłej dziewczyny Bieniuka. Byłą kochankę Krzysztofa Rutkowskiego szczególnie uderzył fakt, że była Bieniuka bez pozwolenia nagrała czyjeś dzieci, a następnie upubliczniła ich wizerunek. Zasiewska sama jest mamą i nie darowałaby Gliwińskiej, gdyby chodziło o jej pociechę.

Jakby moje 15-letnie dziecko ktoś nagrał, jak je kanapkę z keczupem (bo np. nie miało pieniążków na nic innego, to znalazłabym tę primadonnę od baletów i suchej nitki na niej nie zostawiła. (...) Niejaka światowej sławy primadonna baletowa, by lepiej du*sko dźwignęła z auta i dzieciakom kupiła wędliny, sera i jakiegoś ogórka do kanapek, dobry sok i po owocu na deser - pisze Dominika.

Wodzianka wbiła też szpilę Gliwińskiej sugerując, że po raz kolejny bierze się za wychowywanie cudzych dzeci, bo nie ma własnych.

bEgMFCIK

Jak już kiedykolwiek urodzi własne dzieci, to zobaczymy jak się zbuntują i jakie paznokcie będą nosiły i pod którą Żabką jedzenie sobie kupowały. A na razie, jak tak bardzo chce się dzielić tym, co robiła jako dziecko (mimo że nikogo to nie interesuje), to niech biografię napisze i dorzuci potem w bio na profilu "pisarka, autorka, biografistka" i co tam jeszcze ułańska fantazja podsunie - napisała Zasiewska.

Zgadzacie się z Wodzianką?

bEgMFCIL
bEgMFCIM
bEgMFCJe
KOMENTARZE
(503)
Gość
2 lata temu
No cóż. W tym wypadku zgadzam się z Wodzianką.
Gość
2 lata temu
Idealnie to ujęła 🙂
Gość
2 lata temu
Wodzianka ma racje, ta druga pani nie pokazala empatii i czlowieczenstwa
bEgMFCJf
gość
2 lata temu
Co jak co , ale tutaj ma racje!
Gość
2 lata temu
Kto jej dał pozwolenie ich krecic
Najnowsze komentarze (503)
brakczasu
2 lata temu
która jest która? nie podpisaliście zdjęć i nie wiem
wiki
2 lata temu
Zorany mózg chyba przez tą naukę ?
gość
2 lata temu
Wodzianka zmądrzała całkowicie? Bo to pierwszy raz chyba w jej medialnej obecności, kiedy zrobiła coś bezwzględnie epickiego:D I za to powinno się być sławnym:D
Gość
2 lata temu
Fejz - Na co liczę
Gość
2 lata temu
To jest chore i karalne.
Gość
2 lata temu
Racja kochankowie żonaci. Dzieci obserwuje z ukrycia i nagrywa jeszcze.
Gość
2 lata temu
Racja kochankowie żonaci. Dzieci obserwuje z ukrycia i nagrywa jeszcze.
Gość
2 lata temu
Światowej sławy. Rozumiem, że to ironia. Nikt o niej nie słyszał. Poza romansami.
bEgMFCIX
gość
2 lata temu
PUSTA TA gLIWIŃSKA;((
Gość
2 lata temu
Moze tych dzieci nie stac na zajecia dodatkowe prosze pani. Poza tym najlatwiej oceniac i dzieci i rodzicow, szczegolnie jak sie rodzicem nie jest.
Gość
2 lata temu
I tutaj Wodzianka ma rację
Monika
2 lata temu
Brawo Pani Dominiko! Trafnie to Pani wszystko podsumowała. Dla niektórych osób obce jest pojęcie taktu,klasy i empatii.
janina
2 lata temu
ale wiocha wyszła z tej "baletnicy". poziom tej co zwierzę na drodze rozjechała i się śmiała
Gość
2 lata temu
matko musze przyznac racje Wodzinace...do czego to doszlo;)Gliwinska madralinska zajmij sie swoim ambitnym zyciem .
...
Następna strona
bEgMFCJz