Środa 15.05.2019 15:30

Iwona Węgrowska mędrkuje po Eurowizji: "Musiałam uszy zatkać, bo aż bolały"

Iwona Węgrowska Eurowizja Tulia

Iwona Węgrowska mędrkuje po Eurowizji: "Musiałam uszy zatkać, bo aż bolały"

Dziesięć lat temu Iwona Węgrowska zadebiutowała na Pudelku dzięki stwierdzeniu, że nie może śpiewać, bo "ktoś jej dolał kwasu do napoju". Struny głosowe leczyła miesiącami, a niemiły incydent okazał się początkiem jej dramatów. W kolejnych latach Iwona została zaatakowana przez stado dzików, a wcześniej ktoś próbował zepchnąć jej samochód z drogi.

PRZYPOMNIJMY: Węgrowska przyznaje: "Facet mnie okradł, mój ojciec ma wizje"!

Piosenkarka nie zrezygnowała jednak ze swojego muzycznego powołania i kariery w show biznesie. Pod koniec zeszłego roku zaliczyła niechlubny występ z Dominiką Zamarą w DDTVN, a ostatnio poddała się metamorfozie u Sablewskiej. Niektórzy dopiero po odcinku z gościnnym udziałem piosenkarki uwierzyli, że Maja naprawdę zna się na swoim fachu.

PRZYPOMNIJMY: Sablewska poddała metamorfozie Węgrowską! Jak wyszło?

Węgrowska wielokrotnie wypowiadała się na temat innych artystów. Kiedy oceniała wątpliwy talent Sióstr Godlewskich, zaznaczyła, że "stękać przy śpiewie" umie tylko ona i Edyta Górniak. Tym razem 36-latka swoje rzetelne oko skierowała na wczorajszy półfinał Eurowizji. Poruszona porażką Tulii zamieściła na Facebooku wymowny wpis:

Obejrzałam wczorajszą Eurowizję. Poziom niski, jakiego chyba jeszcze nigdy nie było - zaczęła recenzję.

Przyznała, że doskonale rozumie stres związany z występami. Sama wielokrotnie przechodziła przez sceniczne piekło:

Ja wiem, że to jest ogromny stres i trema zjada połowę możliwości wokalnych artysty, ale głosować na kogoś, kto kompletnie nie czuje rytmu czy intonacji, to już jest paranoja - złościła się.

Iwona nie wierzy, że na Eurowizji liczy się talent. Sama kiedyś startowała w polskich eliminacjach, jednak nie została wybrana:

Dlatego zawsze uważałam, że Eurowizja to jest nic innego jak "Układ". Kibicowałam naszym bardzo, ale się też zawiodłam. Niestety! Ogólnie wczoraj oglądając i słuchając niektóre kraje (nie będę wymieniać), musiałam uszy zatkać, bo aż bolały. Za to były dwa kraje, które mnie poruszyły pozytywnie i to bardzo.

Zgadzacie się z mądrościami Iwony?Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (215)

Odpowiedz
9 4
zgłoś
Gość 15.05.2019 15:55
A ja muszę oczy zamykać jak Panią widzę
Odpowiedz
15 1
zgłoś
Gość 15.05.2019 15:56
Dlaczego pod samą sceną od kilku lat zawsze stoją sami faceci z tęczowymi i narodowymi flagami tam nigdy nie ma kobiet pod sceną albo pojedyncze przypadki.Czy to jest już festiwal mniejszosci homo czy co za tym stoi?
Odpowiedz
7 2
zgłoś
Gość 15.05.2019 15:56
To też fakt liczy się układ wszystko ustawione sama to potwierdzila
Odpowiedz
12 1
zgłoś
gość 15.05.2019 15:58
Przy San Marino trzeba było zatykać
Odpowiedz
11 3
zgłoś
gość 15.05.2019 15:58
Wegrowska ma rację
Ładowanie komentarzy…