Środa 15.05.2019 16:00

Marta Linkiewicz BĘDZIE WALCZYĆ na kolejnej gali Fame MMA! (TYLKO U NAS)

Marta Linkiewicz Fame MMA Sexmasterka

Marta Linkiewicz BĘDZIE WALCZYĆ na kolejnej gali Fame MMA! (TYLKO U NAS)

Marta Linkiewicz karierę w mediach społecznościowych zbudowała na chwaleniu się stosunkiem seksualnym odbytym w autokarze po koncercie raperskiego duetu Rae Sremmurd. Jak dotychczas nie udało jej się przebić tego "osiągnięcia", ale media mainstremowe przypomniały sobie o niej ponownie, gdy influencerka postanowiła zostać... zawodniczką MMA. Pierwszą wallkę stoczyła z inną wybitną specjalistką od sztuk walki, Esmeraldą Godlewską. Za 47 sekund wygłupów w oktagonie obie zainkasowały pokaźne sumy.

ZOBACZ: Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska dostały FORTUNĘ za udział w Fame MMA? "Wynik walki nie wpłynął na stawkę" (TYLKO U NAS)

Nie ma co się dziwić, że Linkiewicz postanowiła kontynuować "karierę". Po okresie ostrego imprezowania niedawno ze smutkiem ogosiła fanom, że wraca do treningów i zdrowszego trybu życia. Jak udało nam się dowiedzieć, stoją za tym przygotowania do kolejnej walki. Podczas gali, która odbędzie się 22 czerwca w Częstochowie, Marta będzie walczyć z... SexMasterką. Promująca się aktualnie jako Lil Masti celebrytka niedawno zapowiedziała, że skupi się teraz tylko na "karierze muzycznej". Nie wytrzymała długo w tym postanowieniu...

Lil Masti zawalczy z Martą Linkiewicz o pas mistrzowski w walce wieczoru - dowiadujemy się.

ZOBACZ: "SexMasterka" NAGRAŁA TELEDYSK... "POKA SOWE"! "Dam kilka porad, jak znaleźć sobie żonę, co masz poprawić, by i tobie pokazała sowę..."

Czekacie ne tę "walkę"?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (214)

Odpowiedz
3 8
zgłoś
Gość 15.05.2019 16:19
Radze sie pospieszyc biletow juz zaczyna brakowac.
Odpowiedz
11 2
zgłoś
Gość 15.05.2019 16:19
Sexmasti jej wpie*doli
Odpowiedz
9 0
zgłoś
Gość 15.05.2019 16:25
Gość: Gosia rozenek albo wieniawa
Gosia Rozenek i Doda ... !
Odpowiedz
10 0
zgłoś
Gość 15.05.2019 16:26
Boze ale ten koles musial byc zdesperowany zeby ja puknac hahahah
Odpowiedz
5 2
zgłoś
Gość 15.05.2019 16:27
gość: Super. Linkiewicz jest inna od wielu zakłamanych celebrytek. Przynajmniej to prawdziwa imprezowiczka. Kiedyś była wśród gwiazdek moda na udawanie, że się nie ma chłopaka, że się jest dziewicą, kiedy prawda była całkiem inna, później była moda na udawanie wyzwolonej seksualnie podczas gdy tak naprawdę gwiazdeczka wcale nie miała takiego życia erotycznego. Linkiewicz ma swoją drogę.
Tzn jaka??
Ładowanie komentarzy…