Środa 15.05.2019 18:45

Pełen namiętności wieczór Jacka Borcucha: piękna brunetka, papierosek i pocałunki pod ścianą (ZDJĘCIA)

Jacek Borcuch

Kilka lat temu show biznes żył romansem, który wywiązał się pomiędzy Jackiem Borcuchem i 24-letnią wówczas Olgą Frycz na planie filmu Wszystko co kocham. Ich relacja budziła kontrowersje głównie ze względu na fakt, że reżyser był żonaty, kiedy postanowił zamieszkać z młodą gwiazdą. Co więcej, jego małżonka nie była osobą anonimową, a niezwykle popularną aktorką - Iloną Ostrowską.

PRZYPOMNIJMY: "Szykują świadków. BĘDZIE WOJNA"

Przez jakiś czas Ostrowska nie chciała rozwodu z mężem, widząc jednak, że nie ma już czego ratować, sama ostatecznie złożyła pozew w sądzie. Nawet po rozwodzie Borcuchowi nie paliło się do oświadczyn, co podobno stało się gwoździem do trumny związku z Olgą. Następną partnerką reżysera została Małgorzata Ohme. Choć para nie ogłosiła oficjalnie rozstania, wszystko wskazuje na to, że obrotny filmowiec już zdążył znaleźć sobie nową adoratorkę.

Niedawno paparazzi przyłapali reżysera na nocnej schadzce. Jacek i tajemnicza brunetka nie mogli się sobą nacieszyć, obściskując się na ulicy i robiąc sobie przerwy na wspólnego "papieroska".

ZOBACZ TEŻ: Elegancki Jacek Borcuch imprezuje na "Zbawiksie" i przytula koleżankę

Myślicie, że to jedynie przelotny romans czy może coś poważniejszego?

« Poprzednie 1/14

Jacek Borcuch na nocnej randce

2Jacek Borcuch na nocnej randce