Trwa ładowanie...
Przejdź na

Edyta Górniak zarobi... 2 MILIONY w wakacje. "Zagra prawie 40 koncertów"

85
Podziel się

"Super Express" jak zwykle skrupulatnie pozaglądał wszystkim w portfele. Stąd wiemy, że obłowią się także Lady Pank i Beata Kozidrak.

Edyta Górniak zarobi... 2 MILIONY w wakacje. "Zagra prawie 40 koncertów"
bCGHxPqZ

Wakacje tradycyjnie są dla muzyków okresem wzmożonej pracy. Wszyscy wiedzą, że trzeba jak najlepiej wykorzystać krótkie i kapryśne polskie lato, wypełnione imprezami plenerowymi.

Dlatego wykonawcom nie opłaca się wyjeżdżać na wakacje podczas wakacji. Wolą przełożyć urlop na jesień lub zimę, tym bardziej, że dzięki temu, co zarobili przez trzy letnie miesiące, stać ich na wyjazd do egzotycznych krajów.

_

bCGHxPrb

Super Express,_ znany ze skrupulatności w liczeniu cudzych pieniędzy, pozaglądał już wszystkim w grafiki i stawki koncertowe, po czym ogłosił, że tegoroczną rekordzistką zostanie Edyta Górniak, która zagra prawie 40 koncertów po 50 tysięcy złotych każdy. Jak łatwo obliczyć, jesień rozpocznie bogatsza o 2 miliony złotych.

Niewiele mniej, bo ponad 1,5 miliona zarobi zespół Lady Pank, który zagra 31 koncertów - donosi uprzejmie tabloid. Na podium znajduje się też Beata Kozidrak, która jest nie do zdarcia. Dopiero co zakończyła jubileuszową trasę zespołu Bajm, a już zaplanowała sobie kolejne 22 imprezy.

Przypomnijmy, że poprzednia trasa zakończyła się w atmosferze skandalu: Pietras oszukał dawnych kolegów? Twierdzą, że NIE ZAPŁACIŁ IM ZA WYSTĘP!

bCGHxPrh

Między Edzią i Lady Pank musi się jeszcze zmieścić Cleo, której wakacyjne przychody Fakt oszacował na prawie 2 miliony złotych, co wstępnie plasuje ją tuż za Górniak, no chyba, że wciśnie w grafik jeszcze kilka koncertów. Wtedy miałaby szansę wysunąć się na czoło stawki.

Za Kozidrak znaleźli się: Sylwia Grzeszczak z 33 koncertami po 30 tysięcy każdy, Maryla Rodowicz, która zaplanowała 17 występów po 50 tysięcy i nieco przyblakły Sławomir, którego zaproszono tylko na 26 koncertów. To mniej niż zagra Dawid Kwiatkowski, który zaplanował 31, ale za to więcej niż Doda, która pokaże się na scenie tylko 15 razy.

Jak informuje tabloid, w tym roku najbardziej leni się Justyna Steczkowska. Zaplanowała wprawdzie kilka gościnnych występów na koncertach innych artystów, ale solowe tylko trzy i to w dodatku na jesieni.

bCGHxPri
bCGHxPrj
bCGHxPrC
KOMENTARZE
(85)
gość
rok temu
Bez hejtu- ile może trwać koncert Edyty Górniak? I co ona na nim śpiewa? 3 swoje piosenki + covery Bajmu?
Gość
rok temu
A mógłby mi ktoś powiedzieć jakie ona ma piosenki? Czy nadal hity z lat 90 - jestem kobieta, nie ja byłam ewa i kasztany. Kto tego chce słuchać na letnich koncertach w 2019😳
Gość
rok temu
Przynajmniej wiadomo za co. Wieniawa zarabia milion w rok a nic sobą nie reprezentuje.
bCGHxPrD
gość
rok temu
Kto chce jeszcze słuchać tej zmanierowanej celebrytki
gość
rok temu
czas Górniak już minął
Najnowsze komentarze (85)
Monia
rok temu
Jestem kobietą skorpionem czyli mam największą inteligencję spośród wszystkich znaków zodiaku i największy popęd seksualny (nie zaobserwowałam tego u siebie, mam depresję i niskie libido). Występowałam w teatrze, chociaż jestem nieśmiała. Od wielu lat choruję na depresję, ale powoli z tego wychodzę. Mam krótkowzroczność, okulary i jaskrę, grozi mi ślepota, muszę stosować krople do oczu. Najbardziej boję się rodziny (z wyjątkiem matki) ponieważ jest dla mnie bardzo krytyczna, dlatego uciekam od nich jak najdalej.
Gość
rok temu
Ktoś jej słucha 😳
Gość
rok temu
Zeby tylko slow nie zapomniala... ☺️
gość
rok temu
Bedzie spiewać covery znanych gwiazd ? Bo swojego repertuaru nie ma.
Gość
rok temu
Ktoś jeszcze za to płaci :( przykro mi ale ostatni hit to z 15 lat temu
gość
rok temu
No tak,takie drobne 2 mln,a potem na emeryturze placz,lament i zgrzytanie zebami!!!
gość
rok temu
Po ile sa bilety na Edzie, czemu Ci ludzie daja na nia forse ? To jest chore! 2 miliony we wakacje, To ona moze reszte roku siedziec na Hawajach i niech nie mowi, ze nie ma wakacji - naiwniaki ufundowaly!
Djdk
rok temu
Szczerze ja bym Edyty za darmo nie chciał.
bCGHxPrv
Gość
rok temu
Bieda przyszła pani górniak gra koncerty za same wzruszenia już nie chcą płacić a sławek z rodziną i tak wygra bo... gra na umowę o pracę z przyuczenie do zawodu za 100tys za koncert w plenerze
Gość
rok temu
Bieda przyszła pani górniak gra koncerty za same wzruszenia już nie chcą płacić a sławek z rodziną i tak wygra bo... gra na umowę o pracę z przyuczenie do zawodu za 100tys za koncert w plenerze
Gość
rok temu
I kto to mówi o zaglądaniu przez SE w portfel? Pudel, który w co drugim poście pisze, ile kosztowały auta, buty, ciuchy, wózki itp naszych celebrytów. Hipokryzja level hard
gość
rok temu
Obłowią? Uczciwie zarobią.To że artyśc***iłkarze etc zarabiają nierealne pieniądze to inna sprawa
Kate69
rok temu
Będzie śpiewała w sanatoriach?
gość
rok temu
Wszystko z pieniędzy samorządowych czyli publicznych czy ten wakacyjny cyrk się w końcu skończy to są nasze pieniądze!!!!
...
Następna strona
bCGHxPrX