Trwa ładowanie...
Przejdź na

To już koniec Britney Spears? Jej menadżer: "Nie chodzi już o karierę, tylko o jej życie"

129
Podziel się:

"Nie powinna wracać do rezydentury w Vegas" - przyznał stanowczo.

To już koniec Britney Spears? Jej menadżer: "Nie chodzi już o karierę, tylko o jej życie"

Dwa miesiące temu Britney Spears trafiła na obserwację do szpitala psychiatrycznego. Nawrót lęków miał być spowodowany zmianą leków, które piosenkarka zażywa od 2007 roku, czyli od momentu załamania nerwowego i ogolenia głowy. Hospitalizacja 37-latki zaniepokoiła jej fanów do tego stopnia, że zaczęli podejrzewać, iż wokalistka została zmuszona do leczenia na oddziale zamkniętym. Spears co prawda uspokoiła internautów i zapewniła, że sama skorzystała z pomocy specjalistów. Prawda może jednak wyglądać nieco inaczej.

Gwiazda straciła możliwość decydowania o sobie i swoich dzieciach, a nad jej sprawami władzę przejął ojciec, Jamie. Według zagranicznych mediów, mężczyzna stosuje wobec córki przymus i kontrolę. Faszerował ją lekami i wbrew oficjalnym zapewnieniom Britney, siłą zamknął w szpitalu psychiatrycznym. Kobieta postanowiła walczyć o swoje prawa.

Larry Rudolph, wieloletni menadżer piosenkarki, jest przejęty stanem zdrowia swojej podopiecznej i nie widzi szansy na jej szybki powrót na scenę. Mężczyzna współpracuje ze Spears od momentu wydania jej pierwszego singla i doskonale zna charakter piosenkarki. W rozmowie z TMZ stwierdził, że 37-latka nie powinna wracać do koncertowania:

Jako osoba prowadząca jej karierę, na podstawie informacji pochodzących od współpracujących z nami specjalistów, st_wierdzam jasno, że nie powinna wracać do rezydentury w Vegas, ani w najbliższej przyszłości, ani nigdy później._

Podkreślił, że liczy się dla niego przede wszystkim dobro piosenkarki:

Byłem z nią przez dwie trzecie jej życia. Patrzę na nią prawie tak, jakbym patrzył na własną córkę. To dla mnie bardzo trudne. Chcę, żeby po prostu znalazła spokój i szczęście - cokolwiek to dla niej znaczy. Nie chodzi już o karierę, chodzi o życie.

Zauważył, że dalsze losy Spears zależą głównie od efektów leczenia:

Jeśli wróci silna i pełna pasji, to świetnie. Jeśli odejdzie na sześć miesięcy czy sześć lat, to też jest całkowicie w porządku. Dla mnie chodzi o to, żeby znalazła swoje szczęśliwe miejsce.

Wierzycie w dobre intencje ludzi z otoczenia Britney? Myślicie, że niedługo zakończy karierę?

KOMENTARZE
(129)
Gość
3 lata temu
patrzcie rodzice co sie dzieje jak pchacie swoje bombelki do show bizu...
Gość
3 lata temu
Mam wrażenie że nigdy nie była szczęśliwa. Nie miała normalnego dziecinstwa ani młodości. Szkoda jej...
Gość
3 lata temu
Tacy ludzie to skarb
edi
3 lata temu
menaager widac ze ok
Gość
3 lata temu
Brak jej mi.. fanowi od 2002 roku wiem ze ona to już od dawna jedynie swój cień dawnej britney ale zawsze śledzę jej losy i po prostu płakać się chce mimo że mam 29 lat
Najnowsze komentarze (129)
ość
3 lata temu
A rodowicz nie chce przestac. Masakra
Gość
3 lata temu
Będziemy tęsknić😭 Dla nas jesteś gwiazdą!
Gość
3 lata temu
Wstawiacie jej najgorsze zdjęcia ... okrutni jesteście .
gość
3 lata temu
Większość chce zrobić karierę za wszelką cenę, chociaż kariera niszczy ludzi.
Gość
3 lata temu
Bravooo odpoczywaj Britney
Gość
3 lata temu
Co to za radość oglądać stara babe przed 40 tka która zachowuje sie jak nastolatka ,jest to poprostu nie bllllleee
Gość
3 lata temu
Z Avicii też zrobili...
Gość
3 lata temu
Kilka lat temu obejrzałam film dokumentalny o jej życiu.Byłam przerażona!Ona jest zaszczuta jak pies.W jej świecie nie ma miejsca na uczucia,chwilę dla siebie.Otacza ją sztab ludzi,którzy traktują ją jak maszynkę do zarabiania pieniędzy.Do tego wszystkiego fani,którzy nie odróżniają życia esteadowego od prywatnego.Podsumowując-nie sądziłam,że na filmie o życiu młodej,utalentowanej dziewczyny-łzy będą mi płynęły po policzkach !
gość
3 lata temu
zrobili z niej... sama najwidoczniej pozwoliła na to i musiało jej się to podobać, skoro nie potrafiła sama nic z tym zrobić....
Gość
3 lata temu
Zniszczona życiem..widac smutek w oczach
Gość
3 lata temu
Pewnie by chciała się od tego odciąć i tak dużo już zarobiła osiągnęła ale ze jest dalej lubiana sławna ludzie z jej otoczenia chcieli by pewnie żeby śpiewała bo po co odkładać gdzies na bok maszynę do pieniędzy ?ona już złe wyglada to nie ta sama brit ...i żadne operacje już nie pomogą
Gość
3 lata temu
Posadzic Ja na kasie w markecie w pl na 12 g zmiany i odwyk będzie zbędny. Pozna prozę zycia
Gość
3 lata temu
Taki opiekuńczy to niech pomyśli z czego ona ma w tym czasie żyć z synami skoro rodzice jej regularnie czyszczą konto..
gość
3 lata temu
Ten manager to chyba z pod Białegostoku .. ".Dla mnie chodzi o to, żeby znalazła swoje szczęśliwe miejsce."
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie