Czwartek 16.05.2019 17:30

Heather Locklear znów wylądowała na odwyku: "Nie traktuje niczego poważnie. Wciąż dużo pije"

Heather Locklear

Heather Locklear znów wylądowała na odwyku: "Nie traktuje niczego poważnie. Wciąż dużo pije"

Heather Locklear swego czasu uchodziła za symbol seksu lat 90., a rola Sammy Jo w kultowym serialu Dynastia utorowała jej drogę na sam szczyt, przynosząc jej wielką sławę i bogactwo. Dzięki występom w popularnych serialach, aktorka została doceniona nawet czterema nominacjami do Złotych Globów w kategorii Najlepsza Rola w Serialu Telewizyjnym. Niestety, z biegiem lat u gwiazdy zdiagnozowano zaburzenia dwubiegunowe, które w połączeniu z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków doprowadziły do załamań nerwowych, w wyniku których celebrytka wielokrotnie lądowała na oddziale zamkniętym.

Heather Locklear poddała się leczeniu! "Trafiła na zamkniętą terapię w związku z uzależnieniem i problemami psychicznymi"

Heather Locklear znowu trafiła do aresztu! Napadła na policjanta i ratownika medycznego

Choć jeszcze w marcu wydawało się, że 57-latce udało się w końcu uporać ze swoimi demonami, według najnowszych doniesień stan Amerykanki już od dłuższego czasu pozostawia wiele do życzenia. Według doniesień magazynu People, gwiazda trafiła właśnie na dwutygodniowy odwyk po tym, jak straciła nad sobą kontrolę w czasie kłótni ze swoim partnerem. Ponoć Locklear dalej boryka się z uzależnieniem od alkoholu i leków, co mocno odbija się na jej zdrowiu psychicznym. Cierpi na tym nie tylko ona, ale również kilku członków jej rodziny, w tym 21-letnia córka Ava.

Heather nie chce przyjąć pomocy od nikogo - komentuje źródło magazynu People. Ktoś musi ją poprowadzić, ale nikt oprócz jej rodziców nie ma do tego mocy prawnej". Locklear wróciła do miejsca, które opuściła przed świętami. Wyjechała na trzy dni tuż przed świętami Bożego Narodzenia i nigdy nie wróciła. Problem Heather polega na tym, że nie traktuje niczego poważnie. Wciąż dużo pije.

Wszyscy z bliskiego otoczenia Locklear liczą na cud i modlą się, by tym razem odwyk przyniósł rezultaty.

Mamy nadzieję, że tym razem będzie inaczej, ale trudno to przewidzieć - czytamy. Problemem nie jest jednak nic nowego; ona wraca do czegoś, co robiła wiele razy wcześniej. Heather była na odwyku 20 razy, może nawet 25. Jest bogata, może sobie pozwolić na detoksy. Zostało jej dużo pieniędzy. Przez jakiś czas mieszkała z "opiekunką trzeźwości", której płaciła od 7 do 10 tysięcy tygodniowo i absolutnie nic jej to nie dało.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (165)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 165
Odpowiedz
309 13
zgłoś
Gość 16.05.2019 17:31
Kobieta piękna
Odpowiedz
358 14
zgłoś
gość 16.05.2019 17:31
A taka piękna była...
Odpowiedz
247 18
zgłoś
gość 16.05.2019 17:31
"gwiazdy" sięgają dna ! Kasa, używki , alkohol na wyciągnięcie ręki -straszne
Odpowiedz
227 10
zgłoś
gość 16.05.2019 17:32
Piękna kobieta, sława musi być ciężka.
Odpowiedz
40 9
zgłoś
Gość 16.05.2019 17:32
Opiekunka trzezwosci ! :-D XD
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 165