Piątek 17.05.2019 00:30

Wystrojone gwiazdy nie boją się deszczu na urodzinach butiku Moliera 2: Wieniawa, Kożuchowska, Steczkowska, Szostak (ZDJĘCIA)

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Socha Justyna Steczkowska Karolina Szostak Marta Manowska Natalia Siwiec Julia Wieniawa Leon Myszkowski Anna Piszczałka Jessica Ziółek

Polska branża mody, podobnie jak show biznes, nie należy raczej do szczególnie dużych. Nic więc dziwnego, że przez ostatnie lata nie pojawiły się u nas żadne nowe nazwiska, które zagroziłyby pozycji najpopularniejszych projektantów. 

Nieco lepiej jest ze światowymi markami, które coraz chętniej decydują się na inwestycje nad Wisłą. Polskie celebrytki, dzięki mediom społecznościowym, też coraz lepiej radzą sobie ze śledzeniem najnowszych trendów i lubią chwalić się markowymi stylizacjami, które często kosztują fortunę.

Przetakiewicz w różowych szpilkach i z ulubioną torebką w ręce wsiada do LIMUZYNY (ZDJĘCIA)

Rozenek i Chodakowska z BLIŹNIACZYMI TOREBKAMI za 15 tysięcy plotkują na lunchu (ZDJĘCIA)

Wśród gwiazd od lat dużą popularnością cieszy się butik Moliera 2, posiadający w swojej ofercie szeroki wachlarz luksusowych marek.

Nie dziwi zatem fakt, że na zorganizowanych w czwartkowy wieczór uroczystych urodzinach butiku pojawiła się cała plejada największych polskich sław. 10. rocznicę otwarcia Moliera 2, mimo ulewnego deszczu, świętowały między innymi Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Natalia Siwiec, Karolina Szostak czy Małgorzata Socha.

Zobaczcie, jak prezentowały się na ściance. Która z gwiazd wypadła tego wieczoru najlepiej?

« Poprzednie 1/26

Gwiazdy świętują 10-lecie butiku Moliera 2

2Gwiazdy świętują 10-lecie butiku Moliera 2

Fot. ONS