Znudzony Wojciech Mazolewski ziewa i całuje się na randce z dziewczyną (ZDJĘCIA) - Pudelek

Znudzony Wojciech Mazolewski ziewa i całuje się na randce z dziewczyną (ZDJĘCIA)

Zazdrościcie im?

0
0
0
Podziel się
1 z 15
Znudzony Wojciech Mazolewski ziewa i całuje się na randce z Zawadzką
0
0

Wojciech Mazolewski pojawił się w polskim show biznesie nie za sprawą swojej muzyki, a dzięki związkowi z Mają Sablewską. Była niania dzieci Natalii Kululskiej użyczyła nawet gołego sutka na okładkę singla Wojtka. Od tamtego czasu zmieniło się tylko to, że para nie jest już razem. Maja dalej uwielbia chwalić się swoimi walorami, a Mazolewski wciąż pozostaje "tym od Sablewskiej".

Muzyk po rozstaniu ze stylistką ułożył sobie życie z Katarzyną Zawadzką. Para ostatnio miała przechodzić mały kryzysy, a ich kłótnie na premierze filmu Ciemno prawie noc słyszało podobno całe kino. Niektórzy wieszczyli nawet, że kinowa sprzeczka to początek końca ich relacji.

Para tymczasem próbuje udowodnić, że plotki o kryzysie są wyssane z palca. Wykorzystali fakt, że podczas wyjścia na miasto śledził ich fotograf i nie szczędzili sobie czułości. Obok pocałunków, uścisków i wypalonych papierosów pojawiło się także znudzenie na twarzy Wojtka.

0
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(0)
9.

Księżna Kate wita Pakistan w błękitnej kreacji nawiązującej do stroju księżnej Diany (ZDJĘCIA)

Middleton oddała cześć tragicznie zmarłej teściowej, decydując się na suknię inspirowaną strojem "królowej serc" sprzed 23 lat.

7.

Gwiazdy kibicują na meczu Polska - Macedonia: Anna Lewandowska, Zofia Zborowska, Andrzej Wrona

Kolejny mecz eliminacyjny do Euro 2020 przyciągnął na trybuny wiele znanych nazwisk.

6.

Zdołowany Bartosz Żukowski snuje się po Warszawie na elektrycznej hulajnodze (ZDJĘCIA)

Trwający od ponad czterech lat rozwód z Ewą Coll zdaje się nie służyć serialowemu Waldusiowi Kiepskiemu.

4.

Dzień Nauczyciela: W "nowej Polsce" Jarosława Kaczyńskiego uczyć będzie on sam i kilku celebrytów. Zobaczcie (ZDJĘCIA)

Wielkie talenty marnują się na scenie politycznej, jak i na warszawskich salonach. Gdyby to oni uczyli nasze dzieci, Polska byłaby lepsza.

1.

Wybory parlamentarne 2019: Tak głosowały gwiazdy: Julia Wieniawa, Małgorzata Rozenek, Adam Małysz, Magda Gessler i inni (ZDJĘCIA)

Wśród tych, którzy wybrali się do urn i pochwalili się tym w sieci, znaleźli się między innym: Adam Małysz, Piotr i Agata Rubikowie czy Nergal.