Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda sugeruje, że jej procesy były prowadzone w sposób nieuczciwy? "Jestem roztrzęsiona i nie mogę dojść do siebie"

198
Podziel się

Rabczewska udostępniła artykuł, w którym dziennikarze śledczy dotarli do nieprawidłowości i dziwnych "zbiegów okoliczności" towarzyszących sprawom sądowym piosenkarki.

Doda sugeruje, że jej procesy były prowadzone w sposób nieuczciwy? "Jestem roztrzęsiona i nie mogę dojść do siebie"
bCYzDZsl

22 maja w Warszawie odbędzie się głośna rozprawa sądowa między Dodą a Emilem Haidarem, w której były narzeczony oskarża celebrytkę o szantaż. W wyłudzeniu miliona (!) złotych pomóc miały piosenkarce kompromitujące materiały sprzed czterech lat, na których były narzeczony występuje w towarzystwie wibratora analnego.

bCYzDZsn

Do tej pory celebrytka wyśmiewała oskarżenia Emila, przyznając na Instagramie, iż zdjęcia faktycznie istnieją i zapewniając, że "tego dildo nie aplikowała osobiście". Podejście Doroty zmieniło się diametralnie, gdy przeczytała opublikowany w serwisie _**Życie Stolicy**_ artykuł pod tytułem Kto chce zniszczyć Dodę?, w którym jego autor, Łukasz Pawelski, wypunktował nieprawidłowości i dziwne "zbiegi okoliczności" jego zdaniem towarzyszące procesom artystki. 35-latka opublikowała w sobotę serię nagrań na Instagramie, w których przyznaje, że po lekturze artykułu "wciąż nie może dojść do siebie".

Cały artykuł z szokującymi dowodami na naruszenie zasad uczciwego procesu i prowadzenie sprawy do tej pory rozgryźli dziennikarze śledczy - mówi zszokowana Doda. Jestem roztrzęsiona i od wczoraj nie mogę dojść do siebie. Czy można skorumpować funkcjonariusza policji i prokuratorkę? Ktoś się odważył przerwać zmowę milczenia. Dziękuję.

Wokalistkę poruszyły przedstawione w artykule tezy.

bCYzDZst

Policjant prowadzący śledztwo przeciwko Dodzie i jej mężowi, korzysta z usług tego samego adwokata co były partner Dody – Emil H.! - czytamy w nagłówku.

W tekście zaznaczono też, że podczas śledztwa dotyczącego konfliktu Dody i jej Haidara miało dochodzić do kontrolowanych przecieków, co mocno utrudniało działania organów ścigania:

_(...) prawnik Emila Stępnia zawiadamiał Prokuraturę i Policję o dokonanych i planowanych publikacjach materiałów z prowadzonego śledztwa, które były objęte tajemnicą śledztwa. Niestety dla Dody i Stępnia zawiadomienia nie przynosiły zamierzonego efektu, ponieważ organy ścigania wykazywały w tej kwestii dziwną i długotrwałą bezradność. W konsekwencji w międzyczasie ukazywały się kolejne publikacje zawierające w sobie materiał dowodowy (objęty tajemnicą śledztwa)._

Co ciekawe, autor materiału dotarł do informacji, według których adwokat Emila H. był pełnomocnikiem policjanta prowadzącego sprawę Rabczewskiej i Haidara, w której były narzeczony piosenkarki miał status pokrzywdzonego.

_Formalnie nie istnieje przepis prawa, który zakazywałby takiej praktyki. Są jednak poważne wątpliwości natury etycznej, czy taki fakt nie miał wpływu na obiektywizm i bezstronność asp. sztab. Mariusza D. podczas wykonywanych przez niego czynności?_

Przy okazji Rabczewska udostępniła na Facebooku screenshot przedstawiający wymianę smsów między Agnieszką Woźniak-Starak a jej przyjacielem. W rzeczonych wiadomościach Starak przyznała, że widziała film z zatrzymania Dody "u Haidarów" oraz że łączą ją z braćmi przyjacielskie stosunki.

bCYzDZsu

**

**

bCYzDZsv
bCYzDZsw
bCYzDZsO
KOMENTARZE
(198)
gość
rok temu
za chwilę powie, że te wszystkie pobicia, zadymy to zrobił jej sobowtór, żenada
gość
rok temu
dokładnie i skąd ona ma screeny rozmowy z Szulim? też ją śledziła i chciała zapłaty za straty?
gość
rok temu
ojej jestem rostrzęsiona bo zaraz za minutke dobiorą mi się do du** a ja mam tyle planów na życie! i skąd znowu Szulim tym bagnie sie pytam,
bCYzDZsP
Gość
rok temu
Jaka ona jest fatalna. Szary człowiek by juz dawno siedział gdyby miał tyle spraw na karku
Gość
rok temu
No i sorry i gdzie tu jakieś niesprawiedliwości? Nikt nie ma embarga na jednego adwokata. Smsy z szulim tez na nic nie wskazują. Dodon juz nie wie czego się chwycić bo wie, ze zaraz zapłaci za całe zło, które wyrządził.
Najnowsze komentarze (198)
Boluś
rok temu
Chyba meżuś Szulimowej smaruje gdzie trzeba. Doda nie jest świeta, ale nie zdziwię sie jesli to prawda a stoi za tym Szulimowa z swoim flejtuchem.
Gość
rok temu
Biedna Dodzia zawsze poszkodowana... Jak to jest ze zawsze to Ona jest niwinna??? Troszke sprawiedliwosci!!! Moze pora zniknac???
gość
rok temu
Emil skopał jej zadek i dobrze...
gość
rok temu
Emil skopał jej zadek i dobrze...
Gość
rok temu
Czy Wy jesteście normalni? Jaka by nie była tu chodzi o KORUPCJĘ! Powinniście się wstydzić komentujący za Wasze ograniczone myślenie! Co ona takiego zrobiła? Brak sympatii do zachowania itp. Nie zasługuje aby być nieuczciwie sadzonym i padać ofiarom korupcji i naginania prawa! Wejście się walnijcie w głowy.
gość
rok temu
Doda trafila na tak Isabelle ;)
gość
rok temu
Wszyscy się czepiacie Dody. Owszem, sporo ma za uszami, ale tyle złości, zawiści w stosunku do Dody u nikogo niewidziałam. Doda, trzymaj się, będzie dobrze.👍
Gość
rok temu
A ty ile tym dziennikarzom zaplacilas! Trafila kosa na kamien i tyle w temacie
bCYzDZsH
Gość
rok temu
Doronia błaga na instagramie o litość i wsparcie za wszystko dobro które czyniła przez lata. Sprawa jest bardzo poważna! Desperacka próba przekupienia opinii publicznej artykułem z osiedlowej gazetki. Dodzina mysli ze może ktoś z show bizu się za nia wstawi bo dotychczas nikt publicznie jej nie współczuł problemów z prawem, nikt się za nia nie wstawił i nie poparł w działaniach przeciwko Haidarowi. Przecież jesteś niewinna doroniu, prawda???? To czego się obawiasz??? 22 maja, pamiętamy!!!!
gość
rok temu
Ale to jak sama pisze "analne napięcie" w oczekiwaniu na proces o kryminalne wymuszenia dodało jej brzydoty! Wygląda jak tatuś zaraz po wpadnięciu w rozwalone nogi!
Gość
rok temu
Nie jest dobra aktorka. Od razu widać jak gra pod publiczkę w tych swoich relacjach.
gość
rok temu
Pleć pleciugo byle długo i bez sensu, a Dodolala też cię wykiwa i naśle "mediatorów"!!!
Rozsądek
rok temu
Ludzie ona tyle dobra zrobila, czemu o tym nie mowicie ?? nikt nie jest święty, każdy ma cos za uszami nawet nasz ksiądz z parafii ale ileż można znosić atakow ze strony Exa. Bardzo jej wspolczuje bo to jednak była!!! najbliższa kochajaca osoba .. Doroniu trzymaj sie , bądź twarda✌🤘👍pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia 😁
gość
rok temu
ja tez widziałam film z zatrzymania dody u mojej siostry ...i co? ten film był długo w internecie!!!!!! hahahaha.......spuszczony łeb, rękawy w kieszeniach aby nie było widać kajdanek, i gnała do drzwi az się kurzyło....hahahaha....
...
Następna strona
bCYzDZtj