Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda sugeruje, że jej procesy były prowadzone w sposób nieuczciwy? "Jestem roztrzęsiona i nie mogę dojść do siebie"

198
Podziel się:

Rabczewska udostępniła artykuł, w którym dziennikarze śledczy dotarli do nieprawidłowości i dziwnych "zbiegów okoliczności" towarzyszących sprawom sądowym piosenkarki.

Doda sugeruje, że jej procesy były prowadzone w sposób nieuczciwy? "Jestem roztrzęsiona i nie mogę dojść do siebie"

22 maja w Warszawie odbędzie się głośna rozprawa sądowa między Dodą a Emilem Haidarem, w której były narzeczony oskarża celebrytkę o szantaż. W wyłudzeniu miliona (!) złotych pomóc miały piosenkarce kompromitujące materiały sprzed czterech lat, na których były narzeczony występuje w towarzystwie wibratora analnego.

Do tej pory celebrytka wyśmiewała oskarżenia Emila, przyznając na Instagramie, iż zdjęcia faktycznie istnieją i zapewniając, że "tego dildo nie aplikowała osobiście". Podejście Doroty zmieniło się diametralnie, gdy przeczytała opublikowany w serwisie _**Życie Stolicy**_ artykuł pod tytułem Kto chce zniszczyć Dodę?, w którym jego autor, Łukasz Pawelski, wypunktował nieprawidłowości i dziwne "zbiegi okoliczności" jego zdaniem towarzyszące procesom artystki. 35-latka opublikowała w sobotę serię nagrań na Instagramie, w których przyznaje, że po lekturze artykułu "wciąż nie może dojść do siebie".

Cały artykuł z szokującymi dowodami na naruszenie zasad uczciwego procesu i prowadzenie sprawy do tej pory rozgryźli dziennikarze śledczy - mówi zszokowana Doda. Jestem roztrzęsiona i od wczoraj nie mogę dojść do siebie. Czy można skorumpować funkcjonariusza policji i prokuratorkę? Ktoś się odważył przerwać zmowę milczenia. Dziękuję.

Wokalistkę poruszyły przedstawione w artykule tezy.

Policjant prowadzący śledztwo przeciwko Dodzie i jej mężowi, korzysta z usług tego samego adwokata co były partner Dody – Emil H.! - czytamy w nagłówku.

W tekście zaznaczono też, że podczas śledztwa dotyczącego konfliktu Dody i jej Haidara miało dochodzić do kontrolowanych przecieków, co mocno utrudniało działania organów ścigania:

_(...) prawnik Emila Stępnia zawiadamiał Prokuraturę i Policję o dokonanych i planowanych publikacjach materiałów z prowadzonego śledztwa, które były objęte tajemnicą śledztwa. Niestety dla Dody i Stępnia zawiadomienia nie przynosiły zamierzonego efektu, ponieważ organy ścigania wykazywały w tej kwestii dziwną i długotrwałą bezradność. W konsekwencji w międzyczasie ukazywały się kolejne publikacje zawierające w sobie materiał dowodowy (objęty tajemnicą śledztwa)._

Co ciekawe, autor materiału dotarł do informacji, według których adwokat Emila H. był pełnomocnikiem policjanta prowadzącego sprawę Rabczewskiej i Haidara, w której były narzeczony piosenkarki miał status pokrzywdzonego.

_Formalnie nie istnieje przepis prawa, który zakazywałby takiej praktyki. Są jednak poważne wątpliwości natury etycznej, czy taki fakt nie miał wpływu na obiektywizm i bezstronność asp. sztab. Mariusza D. podczas wykonywanych przez niego czynności?_

Przy okazji Rabczewska udostępniła na Facebooku screenshot przedstawiający wymianę smsów między Agnieszką Woźniak-Starak a jej przyjacielem. W rzeczonych wiadomościach Starak przyznała, że widziała film z zatrzymania Dody "u Haidarów" oraz że łączą ją z braćmi przyjacielskie stosunki.

**

**

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(198)
gość
4 lata temu
za chwilę powie, że te wszystkie pobicia, zadymy to zrobił jej sobowtór, żenada
gość
4 lata temu
dokładnie i skąd ona ma screeny rozmowy z Szulim? też ją śledziła i chciała zapłaty za straty?
gość
4 lata temu
ojej jestem rostrzęsiona bo zaraz za minutke dobiorą mi się do du** a ja mam tyle planów na życie! i skąd znowu Szulim tym bagnie sie pytam,
Gość
4 lata temu
Jaka ona jest fatalna. Szary człowiek by juz dawno siedział gdyby miał tyle spraw na karku
Gość
4 lata temu
No i sorry i gdzie tu jakieś niesprawiedliwości? Nikt nie ma embarga na jednego adwokata. Smsy z szulim tez na nic nie wskazują. Dodon juz nie wie czego się chwycić bo wie, ze zaraz zapłaci za całe zło, które wyrządził.
Najnowsze komentarze (198)
Boluś
4 lata temu
Chyba meżuś Szulimowej smaruje gdzie trzeba. Doda nie jest świeta, ale nie zdziwię sie jesli to prawda a stoi za tym Szulimowa z swoim flejtuchem.
Gość
4 lata temu
Biedna Dodzia zawsze poszkodowana... Jak to jest ze zawsze to Ona jest niwinna??? Troszke sprawiedliwosci!!! Moze pora zniknac???
gość
4 lata temu
Emil skopał jej zadek i dobrze...
gość
4 lata temu
Emil skopał jej zadek i dobrze...
Gość
4 lata temu
Czy Wy jesteście normalni? Jaka by nie była tu chodzi o KORUPCJĘ! Powinniście się wstydzić komentujący za Wasze ograniczone myślenie! Co ona takiego zrobiła? Brak sympatii do zachowania itp. Nie zasługuje aby być nieuczciwie sadzonym i padać ofiarom korupcji i naginania prawa! Wejście się walnijcie w głowy.
gość
4 lata temu
Doda trafila na tak Isabelle ;)
gość
4 lata temu
Wszyscy się czepiacie Dody. Owszem, sporo ma za uszami, ale tyle złości, zawiści w stosunku do Dody u nikogo niewidziałam. Doda, trzymaj się, będzie dobrze.👍
Gość
4 lata temu
A ty ile tym dziennikarzom zaplacilas! Trafila kosa na kamien i tyle w temacie
Gość
4 lata temu
Doronia błaga na instagramie o litość i wsparcie za wszystko dobro które czyniła przez lata. Sprawa jest bardzo poważna! Desperacka próba przekupienia opinii publicznej artykułem z osiedlowej gazetki. Dodzina mysli ze może ktoś z show bizu się za nia wstawi bo dotychczas nikt publicznie jej nie współczuł problemów z prawem, nikt się za nia nie wstawił i nie poparł w działaniach przeciwko Haidarowi. Przecież jesteś niewinna doroniu, prawda???? To czego się obawiasz??? 22 maja, pamiętamy!!!!
gość
4 lata temu
Ale to jak sama pisze "analne napięcie" w oczekiwaniu na proces o kryminalne wymuszenia dodało jej brzydoty! Wygląda jak tatuś zaraz po wpadnięciu w rozwalone nogi!
Gość
4 lata temu
Nie jest dobra aktorka. Od razu widać jak gra pod publiczkę w tych swoich relacjach.
gość
4 lata temu
Pleć pleciugo byle długo i bez sensu, a Dodolala też cię wykiwa i naśle "mediatorów"!!!
Rozsądek
4 lata temu
Ludzie ona tyle dobra zrobila, czemu o tym nie mowicie ?? nikt nie jest święty, każdy ma cos za uszami nawet nasz ksiądz z parafii ale ileż można znosić atakow ze strony Exa. Bardzo jej wspolczuje bo to jednak była!!! najbliższa kochajaca osoba .. Doroniu trzymaj sie , bądź twarda✌🤘👍pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia 😁
gość
4 lata temu
ja tez widziałam film z zatrzymania dody u mojej siostry ...i co? ten film był długo w internecie!!!!!! hahahaha.......spuszczony łeb, rękawy w kieszeniach aby nie było widać kajdanek, i gnała do drzwi az się kurzyło....hahahaha....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie