Doda sugeruje, że jej procesy były prowadzone w sposób nieuczciwy? "Jestem roztrzęsiona i nie mogę dojść do siebie"
dorota rabczewska
18.05.2019 15:15

Doda sugeruje, że jej procesy były prowadzone w sposób nieuczciwy? "Jestem roztrzęsiona i nie mogę dojść do siebie"

Rabczewska udostępniła artykuł, w którym dziennikarze śledczy dotarli do nieprawidłowości i dziwnych "zbiegów okoliczności" towarzyszących sprawom sądowym piosenkarki.

Podziel się
Dodaj komentarz

22 maja w Warszawie odbędzie się głośna rozprawa sądowa między Dodą a Emilem Haidarem, w której były narzeczony oskarża celebrytkę o szantaż. W wyłudzeniu miliona (!) złotych pomóc miały piosenkarce kompromitujące materiały sprzed czterech lat, na których były narzeczony występuje w towarzystwie wibratora analnego.

Do tej pory celebrytka wyśmiewała oskarżenia Emila, przyznając na Instagramie, iż zdjęcia faktycznie istnieją i zapewniając, że "tego dildo nie aplikowała osobiście". Podejście Doroty zmieniło się diametralnie, gdy przeczytała opublikowany w serwisie Życie Stolicy artykuł pod tytułem Kto chce zniszczyć Dodę?, w którym jego autor, Łukasz Pawelski, wypunktował nieprawidłowości i dziwne "zbiegi okoliczności" jego zdaniem towarzyszące procesom artystki. 35-latka opublikowała w sobotę serię nagrań na Instagramie, w których przyznaje, że po lekturze artykułu "wciąż nie może dojść do siebie".

Cały artykuł z szokującymi dowodami na naruszenie zasad uczciwego procesu i prowadzenie sprawy do tej pory rozgryźli dziennikarze śledczy - mówi zszokowana Doda. Jestem roztrzęsiona i od wczoraj nie mogę dojść do siebie. Czy można skorumpować funkcjonariusza policji i prokuratorkę? Ktoś się odważył przerwać zmowę milczenia. Dziękuję.

Wokalistkę poruszyły przedstawione w artykule tezy.

Policjant prowadzący śledztwo przeciwko Dodzie i jej mężowi, korzysta z usług tego samego adwokata co były partner Dody – Emil H.! - czytamy w nagłówku.

W tekście zaznaczono też, że podczas śledztwa dotyczącego konfliktu Dody i jej Haidara miało dochodzić do kontrolowanych przecieków, co mocno utrudniało działania organów ścigania:

(...) prawnik Emila Stępnia zawiadamiał Prokuraturę i Policję o dokonanych i planowanych publikacjach materiałów z prowadzonego śledztwa, które były objęte tajemnicą śledztwa. Niestety dla Dody i Stępnia zawiadomienia nie przynosiły zamierzonego efektu, ponieważ organy ścigania wykazywały w tej kwestii dziwną i długotrwałą bezradność. W konsekwencji w międzyczasie ukazywały się kolejne publikacje zawierające w sobie materiał dowodowy (objęty tajemnicą śledztwa).

Co ciekawe, autor materiału dotarł do informacji, według których adwokat Emila H. był pełnomocnikiem policjanta prowadzącego sprawę Rabczewskiej i Haidara, w której były narzeczony piosenkarki miał status pokrzywdzonego.

Formalnie nie istnieje przepis prawa, który zakazywałby takiej praktyki. Są jednak poważne wątpliwości natury etycznej, czy taki fakt nie miał wpływu na obiektywizm i bezstronność asp. sztab. Mariusza D. podczas wykonywanych przez niego czynności?

Przy okazji Rabczewska udostępniła na Facebooku screenshot przedstawiający wymianę smsów między Agnieszką Woźniak-Starak a jej przyjacielem. W rzeczonych wiadomościach Starak przyznała, że widziała film z zatrzymania Dody "u Haidarów" oraz że łączą ją z braćmi przyjacielskie stosunki.

**

**

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
18-05-2019

gośćza chwilę powie, że te wszystkie pobicia, zadymy to zrobił jej sobowtór, żenada

18-05-2019

GośćDoda trzymaj sie !!!

18-05-2019

gośćSzambo, szambo, szambo, szambo... oni wszyscy, skazani i nie skazani, szambo, szambo, szambo....

20-05-2019

BoluśChyba meżuś Szulimowej smaruje gdzie trzeba. Doda nie jest świeta, ale nie zdziwię sie jesli to prawda a stoi za tym Szulimowa z swoim flejtuchem.

19-05-2019

GośćBiedna Dodzia zawsze poszkodowana... Jak to jest ze zawsze to Ona jest niwinna??? Troszke sprawiedliwosci!!! Moze pora zniknac???

19-05-2019

gość Emil skopał jej zadek i dobrze...

19-05-2019

gośćEmil skopał jej zadek i dobrze...

19-05-2019

GośćCzy Wy jesteście normalni? Jaka by nie była tu chodzi o KORUPCJĘ! Powinniście się wstydzić komentujący za Wasze ograniczone myślenie! Co ona takiego … Czytaj całość

19-05-2019

gośćDoda trafila na tak Isabelle ;)

19-05-2019

gośćWszyscy się czepiacie Dody. Owszem, sporo ma za uszami, ale tyle złości, zawiści w stosunku do Dody u nikogo niewidziałam. Doda, trzymaj się, … Czytaj całość