Trwa ładowanie...
Przejdź na

Córki Roberta Brylewskiego wyznają: "Póki nie skończy się proces, nie będziemy miały szansy na przeżycie spokojnie żałoby"

40
Podziel się

Sara i Ewa są zaangażowanie w sprawę zmarłego ojca. Kobiety regularnie pojawiają się w sądzie, gdzie występują w roli oskarżycieli posiłkowych.

Córki Roberta Brylewskiego wyznają: "Póki nie skończy się proces, nie będziemy miały szansy na przeżycie spokojnie żałoby"
bCGcvDJx

Niemal rok temu media obiegła wiadomość o niespodziewanej śmierci Roberta Brylewskiego - wokalisty, gitarzysty, autora tekstów i kompozytora znanego z takich zespołów jak Izrael, Armia czy Brygada Kryzys.

Z oświadczenia rodziny dowiedzieliśmy się, że przed śmiercią artysta przebywał w śpiączce, która była efektem odniesionego urazu. Na początku stycznia 2018 roku Brylewski trafił do szpitala po tym, jak został brutalnie pobity przez mężczyznę, od którego matki wynajmował mieszkanie. Choć w szpitalu przeszedł operację trepanacji czaszki i nawet wrócił do domu, stan jego zdrowia niespodziewanie zaczął się pogarszać. W marcu ponownie musiał był hospitalizowany i niestety lekarzom nie udało się wybudzić go ze śpiączki.

bCGcvDJz

Na początku kwietnia ruszył proces odpowiedzialnego za pobicie mężczyzny, który od stycznia przebywał w areszcie. Tomaszowi J. postawiono zarzut "spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu", które doprowadziło muzyka do śmierci. Oprócz tego, 41-latek odpowie za kierowanie gróźb wobec 16-letniego syna partnerki Roberta. Mężczyzna nie przyznaje się do zarzucanego mu czynu - Nie pojechałem tam, by komukolwiek zrobić krzywdę - zapewniał jakiś czas temu przed sądem.

W związku ze sprawą, córki muzyka regularnie pojawiają się w sądzie, występując w roli oskarżycieli posiłkowych. Ostatnio pojawiły się w Dzień dobry TVN, gdzie opowiedziały o toku sprawy. Jedna z nich - Ewa Brylewska zdradziła szczegóły, dotyczące samego oskarżonego:

bCGcvDJF

Miał jakieś urojenia, myślał, że ratuje swoją matkę, a niestety zaatakował naszego ojca - powiedziała smutno. Kobieta dodała także, że w chwili napadu Tomasz J. był najprawdopodobniej pod pływem narkotyków i alkoholu.

_**Póki nie skończy się proces, nie będziemy miały szansy na przeżycie spokojnie żałoby**_ - mówiły siostry Brylewskie podczas wizyty w śniadaniówce.

bCGcvDJG
bCGcvDKa
KOMENTARZE
(40)
gość
rok temu
Trochę szacunku ćwoki, to jest artykuł o ś.p Robercie Brylewskim. Spadać z dyskusją o Tuskach!
Gość
rok temu
Przykra historia... każdy “kat” powinien odpowiedzieć za zło które wyrzâdził
Lu
rok temu
Żona Jarka też ma romans :)
bCGcvDKb
Gość
rok temu
Okropna historia. Bardzo współczuję jego rodzinie😥
gość
rok temu
Ogromna szkoda, ojciec polskiego punk rocka, prekursor reagge w Polsce. Najbardziej nowatorska, wolna postać polskiego rocka . Jak wiadomo niszczyły go różne demony, ogromna szkoda ,że za życia nikt mu nie podal ręki, nie wspomógł finansowo. Żal...
Najnowsze komentarze (40)
Gość
rok temu
Ani mozgu
Gość
rok temu
Ja niestety nie wierzę w sprawiedliwe wyroki. Córkom współcuję straty ojca i gehenny, którą przechodzą w sądzie.
gość
rok temu
Ani karty kredytowej
Gość
rok temu
Jak to ludzie nie chca brac odpowiedzialnosci za swoje czyny...i ten argumnt, ze krzywdy nie chcial zrobic. Ale zrobil. Piraci drogowi tez nie chca zabijac na drodze, ale ciagle ktos ginie. Tez mieliby byc uniewinniani?
RIP
rok temu
Robert, niepotrzebna ta Twoja śmierć. Byłeś ostatnim ideowcem, niesprzedajnym, z zasadami. A Twoja twórczość jest genialna. Ostatnio męczę Cię z okresu "Kryzysu". Robert, ja też jestem zmęczony i mam dość. Dość życia. Ty odszedłes, choć nie chciałeś
gość
rok temu
Ostatni raz widzieliśmy się w 2016. W życiu bym nie pomyślała że tak skończy się jego życie. Nadal trudno mi uwierzyć, że już go nie ma.
gość
rok temu
szkoda Roberta to legenda trzymaj sie ziomek zostaniesz zapamietany AVE
gość
rok temu
Już lecę szukać hahaha
bCGcvDJT
Gość
rok temu
Ale to kocur.Kocur się puścił?Z kotem czy z kotką?
gość
rok temu
Trzecie zdjęcie 0 co tam robi Korwin-Mikke????
gość
rok temu
tylko zyd mógł nazwac zespół izrael
gość
rok temu
Spoko, w marcu kotka kaczora daje każdemu.
Gość
rok temu
I kot też ma romans.
Gość
rok temu
Gdyby nie mogła, to by nie miała.
bCGcvDKv