Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się baby shower: "Było wesoło, słodko, momentami wzruszająco i dokładnie tak, jak chciałam"

122
Podziel się

Na imprezie pojawiły się też inne uczestniczki programu: Ania z drugiej edycji oraz Agata z trzeciej.

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się baby shower: "Było wesoło, słodko, momentami wzruszająco i dokładnie tak, jak chciałam"
bCXWxqbV

Program Ślub od pierwszego wejrzenia od początku budził spore kontrowersje. Pomysł żenienia ze sobą zupełnie obcych dla siebie ludzi większości wydawał się absurdalny. Niestety faktem jest, że uczestnicy nietypowego programu zazwyczaj po jakimś czasie po emisji decydują się na rozwód. Zupełnie inaczej było jednak w przypadku Anity i Adriana, którzy są żywym przykładem na to, że produkcje tego typu mogą mieć jakiś sens. Jak dotąd są oni jedyną szczęśliwą parą połączoną przez programowych ekspertów. Pod koniec marca wciąż zakochani w sobie uczestnicy show obchodzili pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji nie omieszkali pochwalić się w sieci romantyczną sesją.

Od momentu ślubu relacja Anity i Adriana stale się umacnia. Jakiś czas temu ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka:

bCXWxqbX

Spodziewamy się synka. Długo udało nam się utrzymać to w tajemnicy. Jesteśmy w trakcie przepychania negocjacji co do imienia dziecka. Dyskusja jest otwarta - opowiadali niedawno, siedząc na kanapie w studio TVN-u.

W związku ze zbliżającym się rozwiązaniem przyjaciółki zorganizowały przyszłej mamie coraz bardziej popularny ostatnio i w Polsce, baby shower. Tancerka na swoim instagramowym profilu opublikowała serię zdjęć z całej imprezy, na których możemy zobaczyć m.in. kolorowe balony i ciasteczka, nawiązujące do płci nienarodzonego jeszcze maleństwa. Pod fotografiami z całego wydarzenia zamieściła wpis, w którym m.in. podziękowała obecnym na przyjęciu koleżankom. Wśród dziewczyn znalazły się także inne uczestniczki programu: Ania z 2. edycji oraz Agata z 3.

bCXWxqcd

Było wesoło, słodko, momentami wzruszająco, kameralnie i dokładnie tak, jak chciałam - napisała na swoim profilu, podsumowując imprezę i dodała:

Dziękuję dziewczyny za odwiedziny, życzenia, wspaniałą zabawę i porządną dawkę śmiechu - kontynuowała przyszła mama, po czym wyraziła wdzięczność w związku z tym, że zawsze może polegać na swoich przyjaciółkach:

Wcale nie chodzi o to, aby było najbardziej wystawnie, ale to, kogo ma się wokół siebie - a są to osoby, na które zawsze można liczyć, prawdziwi przyjaciele. Junior będzie miał super krakowskie ciocie.

bCXWxqce
bCXWxqcf
bCXWxqcy
KOMENTARZE
(122)
Gość
rok temu
Nie wierze ze ludzie którzy nic nie osiągneli są „ gwiazdami „
Gość
rok temu
Jak już zgapiacie z Zachodu to czas wymyślić polską nazwę tej imprezy.
Gość
rok temu
Wszedzie to samo, nuda z tymi baby shower!
bCXWxqcz
Gość
rok temu
Dlaczego piszecie, że są jedyną parą po tym programie, skoro to nie jest prawda. Dłużej od nich są Paulina i Krzysiek z drugiej edycji, tylko oni nie wyskakują z lodówek jak ta medialna para.
Gość
rok temu
Czemu na torcie jest napis "its a boy" zamiast "to chłopiec" ?
Najnowsze komentarze (122)
gość
rok temu
"To jest chłopiec" dziwnie brzmi. Lepiej napisać po prostu " to chłopiec"
Gość
rok temu
Its a boy. To juz nie mozna napisac po naszemu; to chłopiec? Czy to brzmi malo swiatowo? Masakra z tymi angielskimi napisami jak mnie to wnerwia. I wszedzie to home sweet home. W polskich domach obcojezyczne napisy. Fuuuj
grażka
rok temu
Ja im bardzo gratuluję i trzymam kciuki za nich
gość
rok temu
Chyba tymi paznokciami dziecku pupy nie wytrze
Gość
rok temu
Jeśli uważacie ze „to chłopiec” na torcie brzmi lepiej od it’s a boy to naprawdę macie balagan pod czaszka.
gość
rok temu
Kiedyś takie imprezy były nie do pomyślenia babcine zabobony robiły swoje
gość
rok temu
Z******ta ta laska jest
gość
rok temu
A czy szczęśliwym małżeństwem nie jest jeszcze jedna para z tego programu, tylko z wcześniejszej edycji: Paulina i Krzysiek?!
bCXWxqcr
to ja
rok temu
Super para wszystkiego najlepszego miło się na was patrzy
gość
rok temu
Teraz wszystko na pokaz.....tylko czekać na zdjęcie z toalety
Magda i Gośka...
rok temu
BRAWO !!!!! FAJNA PARA !!! super,że będą mieli dzidziusia BRAWO !
gość
rok temu
zacznijmy od tego, że ani Anita, ani Adrian wcale nie są tak uwielbianą parą na jaką siebie kreują, mają bardzo dużo obserwujących na swoich instagramowych profilach, ale za każdym razem kiedy wrzucą tam jakiś post, to prawie wszystkie negatywne komentarze i zwykła konstruktywna krytyka jest przez nich usuwana, w ten sposób tworzą ZAKŁAMANY obraz rzeczywistości wokół siebie BTW nie są jedyną parą, która przetrwała po tym programie - Paulina i Krzysztof z 2 edycji są małżeństwem ponad 2 lata
gość
rok temu
piękna para dużo szczęścia
Gość
rok temu
Super Ania i Agata za rok wasza kolej .A pięknej przyszłej mamie wszystkiego co najlepsze tacie rownież ;) bardzo sie ciesz razem z wami
...
Następna strona
bCXWxqcT