Robert Lewandowski rapuje Macklemore’a na imprezie Bayernu. Ania zachwycona: "Lewy w swoim żywiole"
robert lewandowski
20.05.2019 10:15

Robert Lewandowski rapuje Macklemore’a na imprezie Bayernu. Ania zachwycona: "Lewy w swoim żywiole"

Piłkarz na swoim instagramowym profilu zamieścił nagranie z sobotniej imprezy Bayernu Monachium, na którym wykonuje utwór amerykańskiego rapera.

Podziel się
Dodaj komentarz

Mimo niewątpliwych sukcesów zarówno Anny Lewandowskiej, jak i Roberta Lewandowskiego, wciąż nie brakuje krytyków, próbujących podważyć ich dokonania. Wysportowane małżeństwo od lat rozgrzewa wyobraźnię rodaków jak mało kto. Poza osiągnięciami sportowymi, Polacy są niezwykle zainteresowani ich życiem prywatnym, które starają się trzymać przez większość czasu w ścisłej tajemnicy. Na początku maja para świętowała drugie urodziny córeczki - Klary. Z tej okazji opublikowali na swoich profilach społecznościowych kilka skrzętnie wyselekcjonowanych zdjęć z imprezy urodzinowej pociechy.

Ostatnio mieli kolejny powód do świętowania. Po sobotnim wygranym spotkaniu z Eintrachtem Frankfurt Robert, Ania i cała drużyna bawili się na kończącej sezon imprezie. Dla Bawarczyków to już 29. mistrzostwo w historii Niemiec, które jest rekordem Bundesligi, Lewandowski za to po raz kolejny wygrał klasyfikację strzelców Bundesligi.

W związku ze zwycięstwem piłkarz opublikował za pośrednictwem Instagrama filmik z weekendowej zabawy, na którym stojąc na scenie w towarzystwie kolegów z boiska i muzyków złapał za mikrofon i zaczął śpiewać. Sportowiec z zaangażowaniem godnym prawdziwego artysty wykonał utwór amerykańskiego rapera - Macklemore’a. Występem męża zachwycona była oczywiście Ania, która również udostępniła fragment nagrania i opatrzyła go podpisem: Lewy w swoim żywiole.

Wiedzieliście, że śpiew również jest pasją Lewandowskiego?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
20-05-2019

GośćTo jednak nadal kopacz piłki. Tylko kopacz. Mam większy szacunek do ludzi wykonujących zwykle prace. Ich praca jest bardziej potrzebna.

20-05-2019

gośćjuż nie naśmiewa sie kolegów na treningu?!!

20-05-2019

gośćCzy ludzie muszą się wszystkim chwalić na instagramie?

25-05-2019

gośćniestac mnie daj kase

21-05-2019

Konradjak zwykle,nieudaczniki i zazdrośniki kwiczą! Zamiast zająć się czymś pożytecznym.

21-05-2019

Szara myszka Ania zachwycona ojej chyba z bogactwa.

21-05-2019

GośćAle jad się leje.

21-05-2019

GośćTo są ludzie nieszczesliwi

21-05-2019

gośćbyle by na pierwszej stronie wylądować

21-05-2019

gośćJaka ona idealna aż się 🤮chce widać że trochę kłamie idealizując siebie