Poniedziałek 20.05.2019 10:15

Robert Lewandowski rapuje Macklemore’a na imprezie Bayernu. Ania zachwycona: "Lewy w swoim żywiole"

Robert Lewandowski Anna Lewandowska

Robert Lewandowski rapuje Macklemorea na imprezie Bayernu. Ania zachwycona: "Lewy w swoim żywiole"

Mimo niewątpliwych sukcesów zarówno Anny Lewandowskiej, jak i Roberta Lewandowskiego, wciąż nie brakuje krytyków, próbujących podważyć ich dokonania. Wysportowane małżeństwo od lat rozgrzewa wyobraźnię rodaków jak mało kto. Poza osiągnięciami sportowymi, Polacy są niezwykle zainteresowani ich życiem prywatnym, które starają się trzymać przez większość czasu w ścisłej tajemnicy. Na początku maja para świętowała drugie urodziny córeczki - Klary. Z tej okazji opublikowali na swoich profilach społecznościowych kilka skrzętnie wyselekcjonowanych zdjęć z imprezy urodzinowej pociechy.

Zobacz: Lewandowscy świętują urodziny Klary: "Dwa latka pięknego, bezwarunkowego szczęścia i miłości"

Ostatnio mieli kolejny powód do świętowania. Po sobotnim wygranym spotkaniu z Eintrachtem Frankfurt Robert, Ania i cała drużyna bawili się na kończącej sezon imprezie. Dla Bawarczyków to już 29. mistrzostwo w historii Niemiec, które jest rekordem Bundesligi, Lewandowski za to po raz kolejny wygrał klasyfikację strzelców Bundesligi.

Zobacz: Lewy cieszy się z mistrzostwa i chwali rodzinę: "Zawsze są przy mnie i we mnie wierzą"

W związku ze zwycięstwem piłkarz opublikował za pośrednictwem Instagrama filmik z weekendowej zabawy, na którym stojąc na scenie w towarzystwie kolegów z boiska i muzyków złapał za mikrofon i zaczął śpiewać. Sportowiec z zaangażowaniem godnym prawdziwego artysty wykonał utwór amerykańskiego rapera - Macklemore’a. Występem męża zachwycona była oczywiście Ania, która również udostępniła fragment nagrania i opatrzyła go podpisem: Lewy w swoim żywiole.

Wiedzieliście, że śpiew również jest pasją Lewandowskiego?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (163)

Odpowiedz
3 2
zgłoś
Gość 20.05.2019 17:21
Przecież on nie zna angielskiego...
Odpowiedz
3 1
zgłoś
Gość 20.05.2019 18:00
Gość: Przecież on nie zna angielskiego...
Ale Ann zna,hahahaha
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 20.05.2019 18:18
pyzunia z tej małej mama będzie miała co odchudzać
Odpowiedz
5 2
zgłoś
Gość 20.05.2019 18:29
gość: Czy ludzie muszą się wszystkim chwalić na instagramie?
Ma się akurat czym pochwalić. A Ciebie szlag trafia, bo Ty nie masz.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
Gość 20.05.2019 18:36
karee: Mnie to śmieszy. Para bardzo prostych ludzi. On małomówny, bo nie umie sklecić zdania poprawnie. Ona też naprawdę nie ma zbyt wiele do powiedzenia. Robią z siebie czort wie kog.
Obydwoje są po AWF’ie, obydwoje od wielu lat odnoszą sukcesy w sporcie. Anka jest ekspertem od odżywiania a Robert po raz kolejny mistrzem strzelców Bundesligi. Nie mają profesury z filozofii i nie muszą się elokwentnie wypowiadać na każdy temat. Odnieśli sukces w swojej dziedzinie dzięki ciężkiej pracy i ludzie nie mogą im tego darować.
Ładowanie komentarzy…