Trwa ładowanie...
Przejdź na

Polsat po raz pierwszy w historii opublikował wyniki głosowania w "Tańcu z gwiazdami". Fani Gimpera atakują stację

283
Podziel się

Zapatrzeni w Tomasza Działowego internauci nie potrafią przyjąć do wiadomości, że ich idol przegrał z Joanną Mazur. Stacja wydała oświadczenie.

Polsat po raz pierwszy w historii opublikował wyniki głosowania w "Tańcu z gwiazdami". Fani Gimpera atakują stację
bDogkqcB

Ostatnia edycja Tańca z Gwiazdami budziła o wiele większe emocje niż kilkanaście poprzednich. Najpierw za sprawą pokracznych występów Justyny Żyły, potem dzięki wyciskającej łzy historii Joanny Mazur, a na koniec z powodu wyników półfinału, do którego dostał się Gimper, kosztem o wiele bardziej utalentowanej Tamary Gonzalez Perei.

Co więcej, youtuber tuż przed finałem żebrał o głosy, obiecując internautom, że nagra "diss na jurorów"* i odblokuje użytkowników* zablokowanych przez niego w mediach społecznościowych.

bDogkqcD

Fani Tomasza Działowego łyknęli przynętę i ponoć masowo zaczęli wysyłać SMS-y. Ostatecznie jednak i to nie pomogło, bo w finale zwyciężyła Joanna Mazur.

Zwolennicy Gimpera nie potrafią przełknąć tej porażki i oskarżają stację o... sfałszowanie wyników. Twierdzą, że wygrana niewidomej biegaczki była "ustawiona". Jako dowód podają fakt, że nie podano dokładnych procentowych wyników głosowania. Polsat postanowił odnieść się do tych zarzutów na Facebooku i Instagramie.

bDogkqcJ

W odpowiedzi na Wasze liczne zapytania informujemy, że dotychczas, w żadnej z dziewięciu edycji programu, nie podawaliśmy w finale końcowych wyników głosowania. Wyjątek zdarzał się wyłącznie w przypadkach, kiedy różnica głosów pomiędzy dwoma finałowymi parami była minimalna i wynosiła 1%. Na Waszą prośbę publikujemy ostateczny układ głosów w finale programu: Joanna Mazur i Jan Kliment - 63,5%, Tomasz Gimper Działowy i Natalia Głębocka - 36,5%" - napisano w oświadczeniu.

"Hajsownicy" (nazwa grupy fanów Gimpera - przyp. red.) twierdzą też, że manipulowano głosami, zamykając wcześniej linie telefoniczne. Polsat odpowiada, że nic takiego nie miało miejsca.

_**Linie SMS-owe i internetowe zostały zamknięte dokładnie o godz. 21:47 i po tej godzinie wysyłane głosy były uznane za nieważne**_ - czytamy w komunikacie.

To jednak nie przekonało fanatyków Gimpera, którzy wyrazili swoją złość w komentarzach.

bDogkqcK

"Program ustawiony jak nic, ale stare babki zadowolone z wyniku. Nigdy więcej nawet nie przełączę na stację Polsat, łapie mnie obrzydzenie", "Większego kłamstwa nie widziałam", "36,5% dla Gimpera? Gdzie przed telewizorami większość oglądających to byli głosujący na Gimpera i Natalię? To jest po prostu śmieszne", "Uważam wciąż, że wyniki zostały sfałszowane", "Co za ściema!", "Nie pogrążajcie się" - pisali.

Z drugiej strony pojawiały się głosy, że Hajsownicy powinni się cieszyć, że Gimper w ogóle dostał się do finału, chociaż był jednym z najgorzej tańczących uczestników tej edycji. Niektórzy pisali też, że młodzi fanatycy Działowego "nie potrafią przegrywać".

Też macie takie wrażenie?

bDogkqcL
bDogkqcM
bDogkqde
KOMENTARZE
(283)
gość
2 lata temu
Przecież on był tragiczny!
gość
2 lata temu
powinna wygrac Tamara
Gość
2 lata temu
Kto to ogląda I na to głosuję?? Gdzie by mi się chciało tracić choćby 1 zł na sms żeby jakąś "gwiazda" wygrala...
bDogkqdf
Gość
2 lata temu
Dzieciaki z dawnego gimnazjum pewnie są jego fanami, wiec nic dziwnego ze takie oburzenie. Jaka gwiazda tacy fani
gość
2 lata temu
nieudacznik bez klasy oszukiwałeś nic sobą nie reprezentujesz jeśli chwytasz się takich metod
Najnowsze komentarze (283)
gość
rok temu
A kiedy i gdzie będą wyniki głosowania SMS, przecież obiecali nagrody dla głosujących?!
Robcio
rok temu
A kiedy i gdzie będą wyniki głosowania SMS, przecież obiecali nagrody dla głosujących, regulamin tylko w telegazecie a wyników nie ma ?!
Gość
2 lata temu
Ustawione. Polsat nie chcial narazić się na ból emerytów
gość
2 lata temu
ta a ciekawe kto bedzie za nich pracowac? zluzujcie majty i dajcie zyc ludziom
gość
2 lata temu
Powinien odpaść razem z Justyną byli na tym samym poziomie.
Gość
2 lata temu
Niech to będzie nauczką dla polsatu żeby nie brać więcej takich ludzi do programu.
Maks
2 lata temu
Żadna z tych par nie potrafi tańczyć. Gimperowi dają głosy no-life'y z neta, a tej niewidomej Ci komu jej szkoda.
gość
2 lata temu
Przeciez On to tragedia...wstyd..
bDogkqcX
gość
2 lata temu
Przeciez On to tragedia...wstyd..
Gośćpewnik
2 lata temu
Uważam, że bezpłatne, głosowanie mejlowe nie powinno mieć miejsca
gość
2 lata temu
Gimper wstydu nie ma, że sam nie zrezygnował. Tragiczny był i tyle i jeszcze miał czelność prosić o głosy. Ale chodziło o kasę.
gość
2 lata temu
przeciez on tanczyc nie potrafi. Nie bierzecie internetowych oszłomów więcej
Gość
2 lata temu
Również nie obejrzę wiecej tego programu, ale właśnie ze względu na udział gimpera w finale. On był tragiczny i tylko dzięki głosom fanatyków przeszedł tak daleko. To program o tańcu i taniec wygrał na szczęście. Jakby miał honor to dawno by zrezygnował, a tak kasa ważniejsza niż honor....
olo
2 lata temu
Ludzie ten koleś był bardziej drewniany od deski. Czego wy oczekiwaliście, że on wygra? Przecież on w ogóle nie powinien być w finale, tylko dzięki Wam z netu zaistniał ... pamiętacie jak było 1,2,3 i 1,2,3.
...
Następna strona
bDogkqdz