Poniedziałek 20.05.2019 20:30

Złota Doda, Rutkowski z Mają, Kubicka jako prowadząca, Ładocha w nowej fryzurze na imprezie w klimacie Las Vegas (ZDJĘCIA)

Maryla Rodowicz Doda Daria Ładocha Julia Wróblewska Krzysztof Rutkowski

Celebryci mają ostatnie tygodnie na lansowanie się na czerwonym dywanie. Z początkiem lata sezon na salonowe imprezy kończy się i tzw. "eventy" odbywają się raczej sporadycznie.

Jak co roku Plejada zorganizowała galę, na którą tłumnie przyszły polskie gwiazdki. Motywem przewodnim tegorocznej imprezy było Las Vegas, co dało celebrytom szerokie pole do popisu. Niestety, mało kto przejął się tematem gali i o odpowiednią stylizację postarała się głównie Daria Ładocha, która pojawiła się w czarnych włosach i wzorzystej katanie. Z kolei Roksana Węgiel tym razem postawiła na grzeczną sukienkę. Najwyraźniej przejęła się szumem, jaki wywołało jedno z jej ostatnich wyjść.

Zaskoczeniem okazała się też być Sandra Kubicka, która zadebiutowała w roli prowadzącej. Wśród gości nie zabrakło Dody i Maryli Rodowicz - obie postawiły na złote kreacje. Pojawiła się też Beta Lenska, którą po raz pierwszy od dawna można było podziwiać w tak spektakularnej kreacji.

Kto wyglądał najładniej?

« Poprzednie 1/22

Celebryci bawią się na imprezie w stylu Vegas

2Celebryci bawią się na imprezie w stylu Vegas