Środa 22.05.2019 14:00

Cannes 2019: Leonardo DiCaprio, Margot Robbie i Brad Pitt świętują premierę "Pewnego razu... w Hollywood" (ZDJĘCIA)

modapudelek festiwal w Cannes Cannes 2019 Brad Pitt Leonardo DiCaprio Margot Robbie Dakota Fanning Winnie Harlow

Wtorkowy wieczór na festiwalu w Cannes stał pod znakiem hucznej premiery dziewiątego filmu Quentina Tarantino, Pewnego razu... w Hollywood. Czarna komedia emocje wzbudzała już w 2017 roku, gdy wyszło na jaw, że jeden z wątków ma być poświęcony brutalnym morderstwom dokonanym w 1969 roku przez członków sekty Charlesa Mansona. Do medialnego szumu przyczyniła się też imponująca, gwiazdorska obsada z Bradem Pittem i Leonardo DiCaprio w rolach główych oraz Margot Robbie jako Sharon Tate.

Zobacz też: Dawno niewidziany Brad Pitt na planie nowego filmu Quentina Tarantino. Przystojny? (ZDJĘCIA)
"Once Upon a Time in Hollywood": Pitt, DiCaprio i... brak Zawieruchy. Mamy pierwszy zwiastun nowego filmu Quentina Tarantino

Jako że nowy film Tarantino do kin ma wejść dopiero w sierpniu, zbiegając się w czasie z 50. rocznicą zabójstwa Sharon Tate, frekwencja na canneńskiej premierze dopisała. Do zdjęć pozowali Pitt, DiCaprio, Robbie i ich koleżanka z planu, Dakota Fanning, której kibicowała nie mniej znana siostra, Elle. Listę gości na czerwonym dywanie zamykała silna reprezentacja wystylizowanych celebrytów z Brooklynem Beckhamem, "najbogatszą szafiarką świata" i Winnie Harlow na czele.

Zobaczcie zdjęcia z canneńskiej premiery Pewnego razu... w Hollywood. Kto robił największe wrażenie?

« Poprzednie 1/15

Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Dakota Fanning i Brad Pitt

2Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Dakota Fanning i Brad Pitt

Getty Images