Kasia Olek odpadła z "Big Brothera" i miesza: "Romans Oleha i Madzi TO TOTALNY FAKE"
big brother
22.05.2019 00:00

Kasia Olek odpadła z "Big Brothera" i miesza: "Romans Oleha i Madzi TO TOTALNY FAKE"

"Jest potrzeba, żeby ktoś się tam bzyknął" - wyznaje uczestniczka show. "Ten romans jest dla niego przepustką do finału".

Podziel się
Dodaj komentarz

Zapowiadany długo nowy Big Brother pod wieloma względami różni się od edycji sprzed laty: rotacja wśród uczestników jest znacznie częstsza, a ci, którzy opuszczają dom, czasem do niego wracają, co irytuje niektórych widzów. Oznacza to bowiem, jak w przypadku Łukasza, że styczność ze światem zewnętrznym mogą wykorzystywać po powrocie do domu Wielkiego Brata i w odpowiedni sposób moderować swoje zachowanie, by przypaść do gustu widzom.

Tej wiedzy nie mają jednak zamknięci od początku Oleh i Madzia, między którymi nawiązał się romans. Uczucie pary budzi skrajne reakcje nie tylko wśród widzów. Okazuje się, że ciekawe zdanie ma na ten temat Kasia Olek, która w ubiegłą niedzielę wyszła z domu Big Brothera.

To jest totalny fake, jak dla mnie. Myślę, że oni zostali wkręceni w ten romans trochę przez Wielkiego Brata, trochę też przez grupę. Romansu w "Big Brotherze" brakuje, brakowało i to jest potrzebne, żeby ktoś się tam pocałował i bzyknął. I pewnie widzowie na to liczą po części - powiedziała w rozmowie z Faktem.

Oleh na początku niefajnie reagował na Madzię. Miał o niej kiepskie zdanie, tak to czułam. Pamiętam, jak wymieniał ze mną takie znaczące spojrzenia, kiedy Madzia długo się malowała się przed lustrem. Takie szydercze, wywracał oczami - dodaje. Mam wrażenie, że ten romans jest dla niego przepustką do finału. Oleh jest bardzo sprytny i ja go za to podziwiam, ale jest to bardzo wyrachowane zachowanie. Mam nadzieję, że Madzia nie ucierpi na tym, chociaż wiem, że ona nie jest tak bardzo zaangażowana w tę relację. Ona też się trochę tym bawi, bo lubi być przytulana, zaopiekowana i pewnie jest jej przyjemnie, że Oleh mówi jej miłe rzeczy.

Warto dodać, że Kasia była kilkukrotnie nominowana do wyjścia przez współmieszkańców, może więć żywić wobec nich raczej chłodne emocje.

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
23-05-2019

Gość44Ciekawe czy kiedyś powstanie jakieś szoł promujące ważne wartości w życiu- szacunek, rodzinę, życzliwość w stosunku do innych... Ogladalabym i bym … Czytaj całość

23-05-2019

GośćKto ten badziew oglada?!?!

23-05-2019

gośćkolejna drama nakrecana przez tvn, nie wierzcie jej. gdyby cos takiego ujawnila to by miala problemy w sadzie.

23-05-2019

gośćSerio ktoś to ogląda?

23-05-2019

gośćŻe też Kasi Olek się żaden romans nie trafił .Żal jej że wyleciała i że tyle razy ją grupa nominowała,bo nikt jej nie lubił

23-05-2019

gośćten program to totalne dno!!

23-05-2019

gośćPulpa zjedz sernik bo gwiazdorzysz.

23-05-2019

gośćBardziej Igor podbija do Izy za Igorem to lata Magda

23-05-2019

gośćWcale nie miesza tylko mowi prawde

23-05-2019

gośćWiadomo ze to sciema.kazdy musi cos zagrać, i niema tam przypadkowych ludzi,wszyscy ktorzy są juz znani