Czwartek 23.05.2019 00:00

Kasia Olek odpadła z "Big Brothera" i miesza: "Romans Oleha i Madzi TO TOTALNY FAKE"

Big Brother Kasia Olek Magda Wójcik Oleh Riaszeńczew

Kasia Olek odpadła z "Big Brothera" i miesza: "Romans Oleha i Madzi TO TOTALNY FAKE"

Zapowiadany długo nowy Big Brother pod wieloma względami różni się od edycji sprzed laty: rotacja wśród uczestników jest znacznie częstsza, a ci, którzy opuszczają dom, czasem do niego wracają, co irytuje niektórych widzów. Oznacza to bowiem, jak w przypadku Łukasza, że styczność ze światem zewnętrznym mogą wykorzystywać po powrocie do domu Wielkiego Brata i w odpowiedni sposób moderować swoje zachowanie, by przypaść do gustu widzom.

Tej wiedzy nie mają jednak zamknięci od początku Oleh i Madzia, między którymi nawiązał się romans. Uczucie pary budzi skrajne reakcje nie tylko wśród widzów. Okazuje się, że ciekawe zdanie ma na ten temat Kasia Olek, która w ubiegłą niedzielę wyszła z domu Big Brothera.

To jest totalny fake, jak dla mnie. Myślę, że oni zostali wkręceni w ten romans trochę przez Wielkiego Brata, trochę też przez grupę. Romansu w "Big Brotherze" brakuje, brakowało i to jest potrzebne, żeby ktoś się tam pocałował i bzyknął. I pewnie widzowie na to liczą po części - powiedziała w rozmowie z Faktem.

Oleh na początku niefajnie reagował na Madzię. Miał o niej kiepskie zdanie, tak to czułam. Pamiętam, jak wymieniał ze mną takie znaczące spojrzenia, kiedy Madzia długo się malowała się przed lustrem. Takie szydercze, wywracał oczami - dodaje. Mam wrażenie, że ten romans jest dla niego przepustką do finału. Oleh jest bardzo sprytny i ja go za to podziwiam, ale jest to bardzo wyrachowane zachowanie. Mam nadzieję, że Madzia nie ucierpi na tym, chociaż wiem, że ona nie jest tak bardzo zaangażowana w tę relację. Ona też się trochę tym bawi, bo lubi być przytulana, zaopiekowana i pewnie jest jej przyjemnie, że Oleh mówi jej miłe rzeczy.

Warto dodać, że Kasia była kilkukrotnie nominowana do wyjścia przez współmieszkańców, może więć żywić wobec nich raczej chłodne emocje.

Zobacz też: "Big Brother": z programu wyleciała "stęskniona za sernikiem" Kasia

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (127)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 127
Odpowiedz
225 40
zgłoś
Gość 23.05.2019 00:01
Kto ten badziew oglada?!?!
Odpowiedz
195 25
zgłoś
gość 23.05.2019 00:02
kolejna drama nakrecana przez tvn, nie wierzcie jej. gdyby cos takiego ujawnila to by miala problemy w sadzie.
Odpowiedz
363 40
zgłoś
Gość44 23.05.2019 00:02
Ciekawe czy kiedyś powstanie jakieś szoł promujące ważne wartości w życiu- szacunek, rodzinę, życzliwość w stosunku do innych... Ogladalabym i bym się inspirowała.
Odpowiedz
28 6
zgłoś
gościówaDZA 23.05.2019 00:02
Kto to w ogóle ogląda? A później mamy takie tępe społeczeństwo.
Odpowiedz
21 5
zgłoś
gość 23.05.2019 00:03
kto to oglada?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 127