Czwartek 23.05.2019 10:15

"Patotrener" Miłosz P. został aresztowany na trzy miesiące (TYLKO U NAS)

patotrener Katarzyna Dziedzic Miłosz P.

"Patotrener" Miłosz P. został aresztowany na trzy miesiące (TYLKO U NAS)

W kwietniu zeszłego roku mediami wstrząsnęła sprawa brutalnego pobicia Katarzyny Dziedzic, jakiego miał się dopuścić znany trener personalny, Miłosz P. Kobieta zeznała, że mężczyzna "zmasakrował jej twarz, połamał nos, rozciął łuk brwiowy, obił ręce i nogi i bił jej głową o podłogę". Zdjęcia swojej zakrwawionej i posiniaczonej twarzy opublikowała w Internecie. P. na krótko trafił do aresztu, po czym wszystkiego się wyparł.

Przypomnijmy: Trener-sadysta został ZATRZYMANY przez policję!

Po wyjściu na wolność patotrener odpowiedział atakiem słownym, zarzucając Katarzynie pijaństwo i uzależnienie od leków. Twierdził też, że Dziedzic... próbuje się na nim wypromować w mediach.

Zobacz: Patotrener oskarża byłą partnerkę: "Piła alkohol, brała środki psychotropowe. To jest mieszanka jak narkotyk!"

Sprawa ciągnęła się przez rok. W tym czasie Miłosz P. aktywnie promował się na Instagramie, gdzie lansował się z nową dziewczyną. Wygląda jednak na to, że w najbliższym czasie przymusowo odpocznie od social mediów.

Otrzymaliśmy pismo, z którego wynika, że sąd zmienił postanowienie w sprawie pobicia Katarzyny Dziedzic i wydał decyzję o tymczasowym aresztowaniu Miłosza P. na trzy miesiące. Do tej pory zastosowany był jedynie środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji z zobowiązaniem do stawiennictwa dwa razy w tygodniu na komisariacie oraz z zakazem zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną. W uzasadnieniu sąd podkreślił, że P. nie stosował się do tych ustaleń.

Zdaniem Sądu w przedmiotowej sprawie zaistniała potrzeba zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania poprzez zmianę środka zapobiegawczego, albowiem jak wynika z informacji uzyskanej od KP V w Gdańsku, Milosz P. nie wywiązywał sę z nałożonych na niego obowiązków (...) - czytamy.

Miłosz P. był już w przeszłości skazany za naruszenie nietykalności cielesnej i groźby karalne. Sąd skazał go wówczas na łączną karę sześciu miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem na dwa lata.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (279)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 279
Odpowiedz
320 41
zgłoś
gość 23.05.2019 10:23
Noooooo, może będą siedzieć razem z Jarosławem B.
Odpowiedz
640 28
zgłoś
gość 23.05.2019 10:26
Do paki na dłużej z damskim bokserem.
Odpowiedz
20 35
zgłoś
redaktor dyżurny 23.05.2019 10:27
Gość: Pewnie pudel nie napisze o tym, że jego szczucie na Dodę zakończyło się otrzymaniem groźby zadźgania nożem na scenie... Wejdzcie na jej IG.
o pjerdołach nie piszemy
Odpowiedz
48 11
zgłoś
Goya 23.05.2019 10:28
Bardzo współczuję tej kobiecie , ale kto to jest? Modelka?
Odpowiedz
212 8
zgłoś
KACZMAREK 23.05.2019 10:29
to k***a mają zapłon w tym sądzie, po roku
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 279