Czwartek 23.05.2019 15:00

Agnieszka Chylińska kończy dziś 43 lata! Zobaczcie, jak się zmieniała (ZDJĘCIA)

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska to bez wątpienia jedna z najbardziej charyzmatycznych i utalentowanych polskich wokalistek. Karierę rozpoczynała na początku lat 90., gdy jako nastolatka została frontmanką zespołu O.N.A. założonego przez muzyków Kombi.

Jej wizerunek ewoluował na przestrzeni lat. W pewnym momencie ze zbuntowanej i drapieżnej brunetki stała się seksowną blondynką w mini i szpilkach. Zmianie uległa także jej muzyka. W 2009 roku Agnieszka zaskoczyła wszystkich, wydając album pt. Modern Rocking stylistycznie nawiązujący do nurtu dance i pop. Została też jurorką programu Mam Talent.

Prywatnie Agnieszka założyła rodzinę i urodziła troje dzieci. Do pewnego momentu wydawało się, że jej życie jest bardzo poukładane, aż gwiazda wyznała, że nie do końca odnalazła się w roli matki i "kury domowej". Swoje frustracje wylała na najnowszym albumie zatytułowanym Pink Punk. Jednocześnie Chylińska przeszła kolejną wizualną metamorfozę - bardzo schudła, zgoliła włosy i zapuściła irokeza, którego farbuje na tęczowe kolory. Wydaje się, że gwiazda jest obecnie na etapie poszukiwań nowego sensu życia i własnej tożsamości.

Czego jej dziś życzycie?

« Poprzednie 1/14

Agnieszka Chylińska kończy 43 lata

2Agnieszka Chylińska kończy 43 lata