Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pamela Anderson zachęca do głosowania na Partię Razem. Internauci: "Pochodzi to z twojego mózgu czy z sylikonu?"

92
Podziel się

Wiedzieliście, że jest aż tak aktywna politycznie?

Pamela Anderson zachęca do głosowania na Partię Razem. Internauci: "Pochodzi to z twojego mózgu czy z sylikonu?"
bCPgNXyt

Pamela Anderson uważana była za naczelną seksbombę lat 90. Ostatnio postanowiła jednak zerwać z wulgarną przeszłością i przestać kojarzyć się głównie z wyginającą się ratowniczką ze Słonecznego Patrolu. W kreowaniu nowego wizerunku pomógł jej o 18 lat młodszy kochanek, dla którego przeprowadziła się do Europy. Od momentu osiedlenia się we Francji aktorka stała się zagranicznym odpowiednikiem Mai Ostaszewskiej i zaczęła chętnie wypowiadać się na tematy społeczne i polityczne. Do jej największych artystycznych osiągnięć ostatnich lat należy udział we francuskiej edycji Tańca z Gwiazdami, pozowanie na ściankach w markowych sukienkach oraz walczenie w klatce o prawa zwierząt.

bCPgNXyv

Aktorka ostatnio skupia się głównie na sprawach politycznych. Prowadzi fundację wspierającą prawa człowieka i zwierząt oraz chętnie angażuje się w działalność obywatelską. Tuż przed wyborami do Europarlamentu postanowiła zachęcić swoich europejskich fanów do głosowania. Na Twitterze zamieściła wymowny wpis, w którym wyszczególniła partie z poszczególnych krajów, na które jej zdaniem należy głosować. Obok niemieckiej Demokratie in Europa pojawiła się polska _**Partia Razem**_. Apel aktorki nie wszystkim internautom przypadł do gustu. Wśród komentujących wpis nie zabrakło Polaków, którzy w agresywny sposób komentowali wybór 51-latki:

Nie, dziękuję, ale mam mózg

Pochodzi to z twojego mózgu czy z sylikonu?

bCPgNXyB

Spodziewaliście się, że Pamela śledzi sytuację polityczną w Polsce?

bCPgNXyC
bCPgNXyW
KOMENTARZE
(92)
Gość
rok temu
Kobieta z obcego kontynentu pamięta o wyborach a pewnie ponad 50% Polaków zapomni albo to oleje i nie pójdzie...
Gość
rok temu
Myślę, że ona jest dobrym człowiekiem, wrażliwa osoba.
gość
rok temu
Pamela jest bardzo aktywna społecznie i ekologicznie, jest takim samym obywatelem świata jak wszyscy ludzi i ma prawo się wypowiadać tak samo jak wszyscy ludzie, gdyby poparła pis pewnie by się okazałao ,ze dla wielu jest bardzo inteligentna
bCPgNXyX
gość
rok temu
Zupełnie nie rozumiem czemu silikonowe cycki mają wykluczać bycie inteligentną i świadomą kobietą.
Gość
rok temu
Mam dość tych samych gęb albo kompromatacji (zbieraniy z psychiartyka) glosujmy na nowe twarze!
Najnowsze komentarze (92)
Gość
rok temu
Wygląda jakby nadużywała alkoholu.
Gość
rok temu
Ja tam będę głosować na Razem! Dajmy szansę młodszym a nie tym starym dziadom!
gość
rok temu
Ze wskazaniem na kupe
Gość
rok temu
Chce partii razem, tak jak ludzie na zachodzie chcieli lewicy od lat, zmanipulowani aparatami, które lewica stosuje od zarania dziejów odkąd powstała...
Gość
rok temu
Ladna
Gość
rok temu
Tez mi autorytet 😂😂😂😂😂😂😂😀😀😀😀😀😀😀
gość
rok temu
Super! Partia Razem to najlepszy wybór, nic dziwnego że dostrzegają to wrażliwe, zaangażowane społecznie osoby. Duma z Polski i brawa dla Pameli!
Ali
rok temu
Tylko Prawica, żadnych tęczowych
bCPgNXyP
gość
rok temu
ja i tak miałam głosować na /adriana w okregu 4. ale musze powiedzieć, że akurat Pamela nie jest najlepszą reklamą...
Gość
rok temu
Ma dziwny, sztuczny wyraz twarzy. Jak maska. Różaniec i do kościoła się modlić (a ma sporo za uszami) zamiast wypowiadać się na tematy, o których nie ma pojęcia. Żadna z niej aktorka i niech się lepiej nie wtrąca do niczego i nikogo.
gość
rok temu
Wg Raportu ONZ grozi nam realnie katastrofa ekologiczna. Partia Zieloni i Razem mają postulaty proekologiczne dlatego zastanówcie sie na kogo oddacie swój głos.
gość
rok temu
w Ameryce nie dopuścili to pcha się do Europy???
Gość
rok temu
Sama wychowuje dziecko ,pracuje pis mi nie pomaga ja 500+ nie dostaje nie stac mnie na to zeby dziecko wyslac na fajne wakacje. Za to pomagaja milionera .
Gość
rok temu
Schwarzenegger tez zrobił karierę dzięki ciału i został gubernatorem w US. Kobiety zawsze traktowane są jak głupsze, niegodne, można je deprecjonować, bo kobieta musi chodzić w habicie i najlepiej mało się odzywać. Tyle się zmieniło a w gruncie rzeczy tak niewiele.
...
Następna strona
bCPgNXzr