Ujawniono szczegóły "flirtu" brytyjskiego wokalisty z Meghan Markle. "Nie odpowiedział na jej ostatnią wiadomość"
Meghan Markle
25.05.2019 12:15

Ujawniono szczegóły "flirtu" brytyjskiego wokalisty z Meghan Markle. "Nie odpowiedział na jej ostatnią wiadomość"

Matt Cardle, zwycięzca brytyjskiego "X Factora", nie był zainteresowany przyszłą księżną.

Podziel się
Dodaj komentarz

Kiedy Meghan Markle znienacka pojawiła się w rodzinie królewskiej, a tym samym w brytyjskich mediach, kreowała się na skromną aktorkę z Ameryki, która właściwie przez przypadek znalazła się na randce w ciemno z Harrym, o którym nawet nie wiedziała, że jest księciem.

Z czasem jednak ta wersja wydarzeń zaczęła być podważana, a kilka dni temu Daily Mail wprost napisał o tym, że Meghan, zanim poznała księcia, rozglądała się za możliwością poznania zamożnego Brytyjczyka.

Początkowo jej wybór miał paść na wokalistę Matta Cardle'a, który w 2010 roku wygrał program X Factor, ale od tamtego czasu nie udało mu się znacząco rozwinąć kariery. Przyszła księżna ponoć napisała do niego na Instagramie w 2015 roku, chwaląc jego dorobek artystyczny. Wokalista, który okazał się być fanem serialu Suits, początkowo był tym zachwycony.

Matt nie mógł uwierzyć, że ktoś tak znany wie, kim on w ogóle jest, schlebiało mu to, wymienili kilka wiadomości, zanim ona zaczęła wspominać o spotkaniu - czytamy.

W tym samym czasie wokalista zaczął umawiać się ze swoją późniejszą dziewczyną i uznał, że dalsze utrzymywanie kontaktu z aktorką jest niewłaściwe.

Między Mattem i Meghan zaiskrzyło, ale to po prostu nie był dobry moment. Postanowił przestać się do niej odzywać, nie odpisał na jej ostatnią wiadomość - relacjonuje Daily Mail.

Markle nieszczególnie się tym zmartwiła i zainteresowała się byłym mężem Cheryl Cole, wtedy piłkarzem Chelsea Londyn. Szybko jednak odpuściła, gdy usłyszała o skłonności Ashley Cole'a do zdrad.

Po powrocie do Kanady wygrała prawdziwy los na loterii - koleżanka umówiła ją na randkę z księciem Harrym.

Myślicie, że Matt Cardle żałuje teraz, że dał Meghan kosza?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
25-05-2019

gośćNie oszukujcie się. Jak kobieta szuka zamożnego, to materialistka. Ale każdy facet poleci prędzej na zamożną kobietę niż na biedną. Takie są realia … Czytaj całość

25-05-2019

gośćMiała prawo do prywatnego życia

25-05-2019

GośćNikt nie wchodzi do rodziny królewskiej ot tak. Proste, że laska ma parcie na szkło.

27-05-2019

gośćHarrego pewnie też na insta zaczepila.

27-05-2019

gośćco z tego ze nieodpowiedzial morze niewiedzial co napisac to nie jest powod zeby brac to do siebie i zaraz stroic jakies fochy

27-05-2019

gośćcwqna i wredna. Oj bedzie hary jeszcze cierpiał niestety.

27-05-2019

gośćBardzo efektowna kobieta, świetny gust, szczęśliwe życie tylko pozazdrościć a przed ślubem nie musiała żyć w celibacie raczej.

27-05-2019

niegoscwcale mu sie nie dziwie pewnie napisala cos glupiego to nieodpowiedzial jej

27-05-2019

czarno to widzę :)Przedsiębiorcza ta Księżniczka Mulat :()))

26-05-2019

r3dff3Przeczytałem bo myślałem że teraz flirtowała , pewnie jest na podsłuchach to już nie może