Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wystraszona Kendall Jenner spogląda ze swojej 20. okładki "Vogue'a"

41
Podziel się

Na potrzeby sesji do australijskiego wydania magazynu wcieliła się w "żywe dzieło sztuki". Jak wypadła tym razem?

Wystraszona Kendall Jenner spogląda ze swojej 20. okładki "Vogue'a"
bCzocvmJ

Kendall Jenner w ciągu ostatnich pięciu lat z drugoplanowej postaci w rodzinnym reality show wyrosła na najlepiej opłacaną modelkę na świecie. W jej karierze wszystko dzieje się szybko, co dobrze ilustruje historia jej współpracy z "biblią mody". Modelka na pierwszą okładkę Vogue'a trafiła w lipcu 2015 roku, pozując dla chińskiego wydania magazynu. Od tamtego czasu powtórzyła swój wyczyn 19 razy, poszerzając portfolio o sesje między innymi dla francuskiej, włoskiej i amerykańskiej edycji magazynu. Do skompletowania "wielkiej czwórki" najbardziej prestiżowych międzynarodowych okładek brakuje jej już zatem tylko brytyjskiego wydania.

bCzocvmL

Jenner w tym miesiącu musiała się zadowolić sesją do australijskiego Vogue'a, która pozwoliła jej cieszyć się 20. okładką pisma w karierze. Zdjęcia autorstwa Charlesa Denningtona z pewnością był dla niej wymagające, bo przedstawiają ją w roli "żywego dzieła sztuki". Na potrzeby sesji modelka zaprezentowała się w awangardowych kreacjach od Prady, Valentino i Tomo Koizumi. Uwagę zwraca okładkowe ujęcie z wystraszonymi oczami i "całuśną" sukienką od Saint Laurent oraz bliski portret, na którym Kendall pozuje z twarzą obłożoną kwiatami.

Zobaczcie Jennerkę w kolejnej sesji dla magazynu. Dobra z niej modelka?

bCzocvmR
bCzocvmS
bCzocvnm
KOMENTARZE
(41)
Gość
rok temu
Jest bardzo ładna. Jednak mało plastyczna. Od modelki oczekuje wcielania się w różne role, a ona wyglada zawsze dokładnie tak samo.
gość
rok temu
ladna jest
gość
rok temu
Ona w ogóle nie ma twarzy na miarę Vogue'a. Jest zbyt lalkowata i okrągła.To pismo zawsze kojarzyło się ze sztuką, klasa i dziwnością nieco..no ale jeśli Kim już tam się pojawiła to o czym my mówimy.
bCzocvnn
Gość
rok temu
Nijaka
gość
rok temu
zgadzam się, ale gdyby nie kilka chirurgicznych zabiegów, to ona wyglądałaby bardzo normalnie, jest super zrobiona i wyglada bardzo naturalnie
Najnowsze komentarze (41)
Gość
rok temu
Piekne zdjecia, super midelka. Szacun
Gość
rok temu
Ale musisz być prosta i płaska skoro interesujesz się życiem celebrytów 😂😂😂😂
Gość
rok temu
Zakryte oko. Oko Horusa. Patrzcie jaka ze mnie masonka.
Gosia..
rok temu
Piękna dziewczyna.
Gość
rok temu
lepsza niz Hadidki
Gość
rok temu
Głupoty gadasz. Bruce tez miał kase, byliby ustawieni i bez taśmy. Zauważ, ze Kim miała kase na imprezy z Hiltonowna, kupowały sobie takie same torebki LV z nudów. PRZED taśma. Tak robia biedacy?
gość
rok temu
sorki ale rodzina nie była z aż taką pozycją jak jest teraz...ktoś musiał podazać d... w tv, ktoś musiał znosić szykany, ktoś musiał sprzedać swoją prywatność, ktoś musiał mieć głowę do interesów...
gość
rok temu
ah.. uważam że jest slicznna
bCzocvnf
Gość
rok temu
Nie rozumiem jej fenomenu
Gość
rok temu
Piekna
Gość
rok temu
Jest śliczna, ale czegoś jako modelce jej brakuje.
gość
rok temu
jaka pozycja!!!??? tam nikt w tej rodzinie do szkol nie chadzal i intelektem sie nie paral oprocz ojca kardashiana. mamuska to cwaniara ktora zainwestowala w ich witalnosc bo niczym innym sie nie wyroznia . wpakowala ich do mediow bo jak kardshian zmarl to byli plajte! a teraz voque te miernote swiatu w charakterze idoli sprzedaje. co sie teraz lansuje !!!!????
Gość
rok temu
Sztuczna lala
Mówię Wam
rok temu
Niektórzy się jarają, a to transeksualny młodzieniec
bCzocvnH