Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kinga Rusin odpowiada Zofii Klepackiej: "Wstyd mi, że osoba która reprezentuje nasz kraj, kojarzy się na świecie z pogardą i nienawiścią"

366
Podziel się

Prezenterka nie zostawiła suchej nitki na olimpijce, z którą starła się przed warszawskim lokalem wyborczym. "Może liczy na medal od prezydenta" - dogryza.

 Kinga Rusin odpowiada Zofii Klepackiej: "Wstyd mi, że osoba która reprezentuje nasz kraj, kojarzy się na świecie z pogardą i nienawiścią"
bCPiLjIR

Tegoroczne wybory do Parlamentu Europejskiego cieszą się o wiele większą frekwencją niż te sprzed 5, 10 i 15 lat. Być może przyczynili się do tego polscy celebryci, którzy na swoich profilach społecznościowych dumnie obwieszczali, że oddali już swój głos, zachęcając tym samym rodaków do pójścia w ich ślady. Nikt nie mógł się jednak spodziewać, że w wyniku celebryckiego zaangażowania dojdzie do awantur przed lokalem wyborczym. Na warszawskim śródmieściu starły się Kinga Rusin i Zofia Klepacka.

Nagranie całego zajścia mistrzyni olimpijska postanowiła zamieścić w sieci. Kinga, która w internetowych przepychankach jest wprawiona jak mało kto, nie czekała za długo z mocną odpowiedzią.

bCPiLjIT

Jako medalistka Olimpijska powinna wiedzieć, że koła na fladze olimpijskiej symbolizują różnorodność i jedność ludzi. Skoro tak bardzo jej to nie pasuje, to może nie powinna brać udziału w Igrzyskach? Podziwiam za wyniki sportowe, ale wstyd mi, że osoba która reprezentuje nasz kraj, kojarzy się na świecie z pogardą i nienawiścią dla ludzi, którzy myślą i czują inaczej niż ona - grzmi dziennikarka.

Rusin postanowiła odnieść się również do faktu, że Klepacka upubliczniła wizerunki jej najbliższych, którzy wcale sobie tego nie życzyli.

Wstyd pani Zofio - powiedziałam to mijając Panią i powtórzę to tutaj raz jeszcze. Nagrała Pani mnie i moją rodzinę (chociaż moja mama wyraźnie powiedziała Pani, że sobie tego nie życzy). Ciekawy sposób na fejm w prawicowych mediach - czytamy w opisie do zdjęcia.

bCPiLjIZ

Swoją wypowiedź Kinga postanowiła zwieńczyć zgrabnym przytykiem, sugerując, że sportsmenka liczy na specjalne odznaczenie za swe niebywałe "zasługi" dla kraju.

Może liczy Pani na medal, tym razem od prezydenta: „medal za ofiarność i odwagę”, w uzasadnieniu: ryzykując życiem odważyła się nakręcić Rusin - zażartowała.

Jesteście ciekawi jak dalej potoczy się ta sprawa?

bCPiLjJa
bCPiLjJb
bCPiLjJu
KOMENTARZE
(366)
gość
rok temu
OJ pudel a gdzie tolerancja ... u ciebie się podziała ...
gość
rok temu
Czekam na ciąg dalszy i robię popcorn.
Gośćedwart
rok temu
Brawo pani Klepacka .masz swoje zdanie jak 70 procent Polaków tak samo myśli. O LGBT A pani o tym głośno mówi szacun
bCPiLjJv
Gość
rok temu
Szulimo wyjela implanty!!!
Gość
rok temu
Klepacka to dno ale Rusin sama zaczęła zaczepiac tak jak to było z rodzynek
Najnowsze komentarze (366)
gość
rok temu
I bardzo dobrze brawo Pani Rusin! :)
gość
rok temu
Rusin robi się skandalistką jak kiedyś Doda, ale lata nie te za stara, więć śmiesna
gość
rok temu
Rusin przy Lisie była głupią gąską, a teraz w tvn gwiazdorzy wydaje się babie że wszystkie rozumy pozjadała niech uważa bo pańska łaska na pstrym koniu jedzie
Gość
rok temu
Rusin to wstyd. Niby elokwentna ale kultury brakuje. Szef Tvn powinien pozbyc sie takiej awanturnicy ktora prowokuje na ulicach chyba se sam tez jest awanturnikiem. A moze wam na tym zalezy ? Wstyd rusin i spolka tvn
gość
rok temu
Dlaczego atakujesz osobę, która ma inne poglądy niż ty, już nie wiesz jak się lansować żeby zwrócili na ciebie uwagę? Ten artystyczny światek wszystkim wmawia brak tolerancji, a sami nie mają jej za grosz. Myślicie że agresją zastraszycie ludzi?
gość
rok temu
dobór zdjęć - propaganda na najwyższym poziomie
Gość
rok temu
Pani Kingi niech pani nie Odpuszcza tej kobiecie. Szkoda, że dała się pani sprowokować. Jaki prawem ona rozpowszechniać wizerunek pani mamy i córki.
Gość
rok temu
Pani Kingi niech pani nie Odpuszcza tej kobiecie. Szkoda, że dała się pani sprowokować. Jaki prawem ona rozpowszechniać wizerunek pani mamy i córki.
bCPiLjJn
Gość
rok temu
Czy ta kobieta ma pięty chyba nie. Lans olimpijski koszmar na cały świat.
Gość
rok temu
Pani Kingi proszę zadbać o córkę i matkę iść do Sądu za upublicznianie wizerunku.
Gość
rok temu
Tylko że zgodnie z poglądami tych wszystkich pseudo obrońców demokracji często w koszulkach z napisem "KONSTYTUCJA" słowo demokracja oznacza brak własnego i innego od nich zdania na jakikolwiek temat, bo każdy kto ma inne zdanie to zaraz faszysta, ksenofob i bóg kto jeszcze...Może czas żeby każdy z nich zajrzał do słownika i przeczytał ze zrozumieniem co oznacza słowo Demokracja i Tolerancja Pani Rusin z rodziną też. Zośka trzymaj się!!!
Gość
rok temu
Kinia do psychiatry.
Gość
rok temu
Kinia jestes bogata wszystkich pouczasz wiec przyjmij rodzine emigrantow z Libii i ja utrzymuj. Daj kochana przyklad pani Kazi ktora ma 1000 zlotych emerytury. I ktora twoim zdaniem powinna lozyc na emigrantów. No kochana dawaj. I gejow ze dwoch lub trzech tez przygarnij. A moze jakiemus 5 latkowi o nieustalonej płci zafunduj kochana stypendium. No zrob cos konkretnego a nie tylko ujadasz kochana. To za malo.
Gość
rok temu
Słusznie Kinga Rusin! Trzeba reagować na dyskryminację, brawo! Wstyd to i tak było mało powiedziane. Klepacka powinna odpowiedzieć przed sądem za swoje homofobiczne wypowiedzi.
...
Następna strona
bCPiLjJP