Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gretkowska wyśmiewa Kaczyńskiego: " Zapomniał podziękować wyborcom, haha! Nie wiedział, jak nazwać macherów od polityki"

488
Podziel się:

Myślicie, że zachęci Roberta Biedronia i Grzegorza Schetynę?

Gretkowska wyśmiewa Kaczyńskiego: " Zapomniał podziękować wyborcom, haha! Nie wiedział, jak nazwać macherów od polityki"

Właśnie mija 12 lat odkąd Manuela Gretkowska zniechęciła się do czynnej polityki. W 2007 roku założona i kierowana przez nią Partia Kobiet przepadła w wyborach parlamentarnych. Wprawiło to pisarkę w takie rozżalenie, że zamknęła się w sobie i od tamtej pory woli zarządzać Polską z bezpiecznego miejsca na kanapie.

Ponieważ tym razem sama nie kandyduje, nie miała okazji do popełnienia błędów w kampanii wyborczej. Tym chętniej wytyka je innym.

We wpisie, zamieszczonym po ogłoszeniu wyników exit poll, które jeszcze dawały nadzieję Konfederacji, postanowiła skrytykować wyborców tego ugrupowania.

Młodzi wybierający masowo Konfederację są jeszcze mentalnie w szkole podstawowej. Nie odróżniają polityki od lekcji W-F połączonych z religią. Marsze, dziarskie pieśni i wiara, że ktoś ten świat ogarnia, jak nie trener na siłowni, to Bóg na sterydach patriotyzmu - skomentował surowo.

Oberwało się też oczywiście Jarosławowi Kaczyńskiemu, który, jak zauważyła Manuela, do przemówienia podchodził dwa razy. Myślicie, że wypada publicznie wytykać starszym ludziom kłopoty z pamięcią? (zachowujemy oryginalną pisownię)

Zapomniał podziękować swoim wyborcom ( ha, ha) - napisała Gretkowska. Za pierwszym razem podziękował tylko "socjologom". Nie wiedział jak nazwać macherów od polityki. Jeśli po filmie Sekielskich, 2 wieżach, aferach z kościelną ziemią Morawieckiego, PiS nadal wygrywa to zasługa tych machero-startegów obrabiających propagandą mohery i ogłupiały naród. Dzisiaj biskupi z ambon przyznali, że nie wystarczająco dawano wiarę ofiarom pedofilów. Ani słowa o kościelnej zmowie milczenia, dzięki której gwałcono bezkarnie dzieci. Kaczyński wyszukał pedofilów wśród murarzy i artystów, nie wymieniając najważniejszego środowiska: rodziny. W rodzinie, częściej niż w kościele molestuje się dzieci. Ale tego w katolickim kraju uświęconej rodziny powiedzieć nie można. Prawdy. Można za to być przeciwko adopcji dzieci przez gejów. Za to nie mieć nic przeciwko oddawaniu dzieci pedoklerowi, a nawet mu dopłacać. Pedokler, pierdolencja ( prawdopodobnie taka pierdolencja, ekscelencja-kardynał sprzedał ziemię Morawieckiemu, żeby jak opisano w "Sodomie" mieć na pokrycie kosztów zmowy milczenia oraz innych przyjemności), skurdupel. Świat który nami rządzi. Świecki i kościelny. Ponad połowa narodu oddaje mu hołd wyborczy po niedzielnej mszy.

Manuela nie ukrywa, że najbliżej pod względem programowym było jej do Wiosny. Kiedy tworzyła swój wpis, partia Roberta Biedronia miała 6,6 procent poparcia. Ten wynik okazał się nieco przeszacowany, ale wygląda na to, że Wiosna dostanie się do Parlamentu Europejskiego jako ostatnia z trzech polskich partii, które przekroczyły próg wyborczy.

Gretkowska uznała, że to za mało, więc postanowiła zaplanować Robertowi dalszą karierę.

Zagłosowaliśmy, policzyliśmy się, 6,6 %, to za mało. Czas jesienią na Koalicję z Wiosną - zarządziła Manuela. Tak zmienia się nam klimat.

Myślicie, że Biedroń i Schetyna z koalicjantami zachwycą się tym pomysłem?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(488)
Gość
3 lata temu
Tolerancja hipokrytko! Też pisu nie popieram ale to nie powód żeby obrażać ludzi o innych poglądach! Wiosna to najbardziej populistyczna i pełna hipokryzji partia
Gość
3 lata temu
Ona jest nienormalna! pisu nie popieram i jestem zawiedziona, ale ta kobieta i jej poglądy są naprawdę zbyt skrajne delikatnie mówiąc
gość
3 lata temu
następna chora !!
Gość
3 lata temu
Ona jest beznadziejna jak wszyscy lewacy!
gość
3 lata temu
pani Manuela bardzo by chciała mieć coś do powiedzenia,niech sobie przypomni co zrobiła z Partią Kobiet,
Najnowsze komentarze (488)
gość
3 lata temu
jarosław zawsze zbawiony pomylił węglowodory z węglowodonami...bidok jakich mało....
gość
3 lata temu
Ma rację ku wściekłości tych co nie wiedzą kim jest oraz tych których poglądy obnażyła a w żadnym razie nie skrytykowała.Prawda pod stół. Jak w dobrej katolickiej rodzinie,na podbite oko okulary i na sumę!
no no tak tak
3 lata temu
nie popieram pisu ale nie uwazam że to ich wina ze jest pdeofilia w kosciele. toż to ona jest od ... LAAAAAT xD nawet za PO się takie rzeczy działy xD o czym ta kobieta pisze ...wairatka
Gość
3 lata temu
Piszecie Stop Hejt w komentarzach., a to co ta pani napisała to co to jest? Trzeba by też blokować takie wypowiedzi....
Gosc
3 lata temu
Szanowna pani proszę zostawić w spokoju rodzinę i nie naigrywać się ze mszy świętej. A dzieci niech wychowuje tradycyjna rodzina tzn KOBIETA I MĘŻCZYZNA !!!
Gość
3 lata temu
No cóż. ...bardzo żal mi tej pani....
Gość
3 lata temu
Co ta koszerna ma do polskich spraw?
"123
3 lata temu
Mało rzeczy wprawia mnie w tak dobry humor jak sfrustrowana feminazistka
Gośćjanka
3 lata temu
Co za wścieklica
gość
3 lata temu
To z językiem zdjęcie świadczy o mądrości tej pani i w sam raz się nadaje do jej paszportu lub dowodu osobistego.
gość
3 lata temu
To pudło " zarządza Polską?" Zero moralne , ogłupione wolnością. Jak te damulki od "wolnej krwi" . Nie ma wolności bez prawdy. Prawda was wyzwoli -powiedział Chrystus. Ale wolność jest człowiekowi dana i zadana. I musi mieć swoje ograniczenia.
gość
3 lata temu
Ci tzw. inteligenci są przy tym jakoś mało rozgarnięci. To może być polską specyfiką i cechą narodową - mało rozgarnięty inteligent.
Gość
3 lata temu
Biedronka na bank bo jak mówi, to g.. O smierdzi
gość
3 lata temu
Jeżeli chodzi o podziękowania to Kaczyński zaraz po wyborach podziękował wyborcom że dzięki nim wygrali i nadal będą Polskę rozwijać a nie sprzedawać jak PO i PSL Niemcom Hiporykzja i to wielka kobieto z twojej strony
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie