77-letnia Agnieszka Fitkau-Perepeczko zachwyca formą na gali Serce dla Zwierząt (FOTO)

77-letnia Agnieszka Fitkau-Perepeczko zachwyca formą na gali Serce dla Zwierząt (FOTO)

Dawno niewidziana gwiazda tym razem zrezygnowała z głębokiego dekoltu. Dobrze wygląda?

Podziel się
Dodaj komentarz

6 maja Agnieszka Fitkau-Perepeczko skończyła 77 lat. Pomimo zaawansowanego wieku aktorka wciąż zachwyca energią i witalnością. Od zawsze jest znana z tego, że żyje jak chce i nie przejmuje się opinią innych. Uwielbia głębokie dekolty i młodszych mężczyzn. W dodatku sama nazywa siebie "niezłą staruchą" i przyznaje, że nie narzeka na brak adoratorów.

Agnieszka w wywiadach nieraz przyznawała, że chce być inspiracją dla innych kobiet i nie zamierza "starzeć się z godnością". Zdaniem wdowy po "Janosiku" "starość jest fascynująca, tylko trzeba ją wyreżyserować". Mimo że Agnieszka często spotyka się z krytyką, uważa, że nie warto się tym przejmować i trzeba korzystać z życia.

Gwiazda jest wielką miłośniczką zwierząt. Często angażuje się w akcje charytatywne na rzecz czworonogów, jak np. "Zerwijmy łańcuchy", która ma na celu nagłośnić problem cierpienia psów trzymanych na uwięzi.

Choć Agnieszka ostatnio coraz rzadziej pozuje na ściankach, ostatnio pojawiła się na gali Serce dla Zwierząt 2019 organizowanej przez portal Psy.pl. To już 16. edycja tej imprezy.

Fitkau-Perepeczo zaprezentowała się w doskonałej formie. Tym razem zrezygnowała z głębokiego dekoltu i założyła prosty, czarny kombinezon, do którego dobrała prześwitujące botki z odkrytymi palcami i torebkę na łańcuszku. Całości dopełniał mocny makijaż i burza rudych włosów.

Aktorka chętnie pozowała fotoreporterom. Wygląda na swój wiek?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
28-05-2019

gośćpani się ubrała i od razu lepiej ;)

28-05-2019

GośćFajna babka

28-05-2019

gośćWygląda świetnie,widać,że ma dużo energii i jest pozytywna.

31-05-2019

GośćBiere w ciemno

29-05-2019

PionRusin jesteś walnieta Na umyśle za kogo się uwrzaasz l! Wiesniaro jedna kurduplu niedorobiony

29-05-2019

gośćNie widzieliście jej na żywo. Ja widziałam - nie da się tego "odzobaczyć". Jak nie eksponuje pomarszczonych zwisów to faktycznie wygląda na mocno … Czytaj całość

29-05-2019

gośćZazdroszczę jej radości, optymizmu i apetytu na życie:-)

29-05-2019

gośćRozklapiocha

29-05-2019

gośćWiadro

29-05-2019

gośćMumia egipska