Zofia Klepacka skomentowała zachowanie Kingi Rusin na antenie TVP Info: "Zabrakło jej szacunku do drugiego człowieka"

583 reakcje
0
0
583
Podziel się

Medalistka olimpijska odniosła się do niedzielnego starcia z dziennikarką.

Zofia Klepacka skomentowała zachowanie Kingi Rusin na antenie TVP Info: "Zabrakło jej szacunku do drugiego człowieka"

Medalistka olimpijska i znana windsurferka - Zofia Klepacka w ostatnim czasie dała się poznać szerszemu gronu głównie za sprawą kontrowersyjnych wpisów, które zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych, po tym jak prezydent Warszawy podpisał kartę LGBT. Sportsmenka stwierdziła wówczas, że "nie o takie wartości walczył jej dziadek-powstaniec" i podkreśliła przy okazji, że będzie broniła tradycyjnej Polski dla dwójki swoich dzieci: Mariano i Marii.

Niestety, to nie koniec kontrowersji związanych z Klepacką. Ku zdziwieniu większości, w niedzielę przed jednym z warszawskich lokali wyborczych doszło do spotkania i słownej sprzeczki między olimpijką a Kingą Rusin. Według relacji Klepackiej, prezenterka TVN-u wykrzykiwała w jej kierunku "Wstyd, wstyd". Zofia niewiele myśląc, wyciągnęła telefon i zdecydowała się nagrać zachowanie Kingi, wyrażając przy okazji powątpiewanie w jej życiowe osiągnięcia:

Z drugiego końca ulicy krzyczała "wstyd" do medalistki igrzysk olimpijskich. Co ta pani osiągnęła w życiu, pani Kinga Rusin, kim ona jest? - słyszeliśmy na nagraniu.

Za to dziennikarka w zamieszczonym na Instagramie wpisie przyznała, że choć szanuje Klepacką jako sportowca, to nie podoba jej się szerzenie przez nią homofobicznych treści.

Dwa dni po starciu kobiet, olimpijka zdecydowała się skomentować niedzielne zdarzenie na antenie TVP Info:

Wyszliśmy z tatą na spacer. W pewnym momencie usłyszałam krzyki w moim kierunku i obrażanie mojej osoby. Podeszłam, włączając kamerę, bo wiedziałam już, że coś jest nie tak - zaczyna Klepacka. Okazało się, że krzyczała do mnie prezenterka komercyjnej stacji. Zabrakło jej szacunku do drugiego człowieka. Pomimo tego, jakie kto ma poglądy, powinien mieć szacunek. Jestem sportowcem, mamą dwójki dzieci i obywatelem, i mam prawo mieć swoje poglądy - wyjaśniła.

583
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(583)
Gość
8 miesięcy temu
Wiedziałam że będzie ciąg dalszy tego konfliktu.
gość
8 miesięcy temu
broniła tradycji Polski dla Mariano XDDD
Gość
8 miesięcy temu
Klepacka straciła okazję by po prostu siedzieć cicho. Na nic te medale, kariera sportowa teraz będzie wykorzystywana przez pewne media do rozgrywek politycznych i światopoglądowych. Tak samo jak ten grajek disco polo od majtek w kropki.
Gość
8 miesięcy temu
Ten gest palca skierowanego ku górze mówi wszystko. Głęboko wierząca nikogo nielubiejaca
gość
8 miesięcy temu
Kinga niestety zaraziła się szaleństwem od ex męża. Jak można hejtować ludzi na ulicy za poglądy, jednocześnie mówiąc o tolerancji? Schizofrenia?
Najnowsze komentarze (583)
M...
2 tyg. temu
Broni tradycyjnych wartości, a sama wytatuowana jakby z pierdla uciekła. Nie o taką Polskę powstańcy walczyli :P
Gość
8 miesięcy temu
kto na kogo krzyczał??? chyba tylko klepacka bo tylko ją było słychać jak podniesionymi głosem obrażała panią Kingę, szkoda słów, i to była olimpijka??? żenada
Gorbaczow mic...
8 miesięcy temu
Zoska jesteś cool
Na MEDAL
8 miesięcy temu
Ta stara już kobiecinka, tzn. pani Rusinowa nie powinna atakować tak fantastycznej, znanej i podziwianej w świecie polskiej sportsmenki. W swoim podeszłym wieku zaimponowałaby jedynie większą dozą pokory, wiedzy i grzeczności. Cóż, nie pomoże puder, róż pani Rusinowej i nie dziwię się już teraz, że nawet taki pan Lis nie chciał być przy tak złośliwej kobiecie.
Rafał
8 miesięcy temu
Klepacka mówi o szacunku dla drugiego człowieka,ha,ha ,ha ta mowa nienawiści,wstyd
Sonia
8 miesięcy temu
Kinga Rusin zachowała się bardzo kulturalnie,po tych wpisach pełnych nienawiści,typowych dla katolików,powiedziała WSTYD bo tak jest,
Gośćemi
8 miesięcy temu
Klepacka ma prawo do swoich pogladów a gdzie ta tolerancja Rusin?Dotyczy tylko tolerowania lgbt?i komu tu powinno byc "wstyd"?
Gość
8 miesięcy temu
Kinga rusin to mutant lisa ale w gorszym wydania .fe.odrzydle towarzystwo.!!!!
Gosć
8 miesięcy temu
pani klepacka klepie bez zastanowienia się. nazwisko sprzyja zachowaniu się kobiety bez zasad i szacunku do drugiego człowieka. wstyd !!!!, wstyd !!,czas się zastanowić nad własnym ego młoda kobieto.
Gość
8 miesięcy temu
Czy wszyscy wyborcy pisu są tacy brzydcy?
Gość
8 miesięcy temu
Karma wraca, pewnie ktos jej bliski okaze sie gejem.
Gość
8 miesięcy temu
Klepacka to dno intelektualne.
gość
8 miesięcy temu
...hajterka rusin i jej mowa nienawiści -hipokrytka
gość
8 miesięcy temu
Brawo pani Klepacka. Tak trzymać Ci celebryci domagają się szacunku a sami nie szanują innych WSTYD!!!!
...
Następna strona