Wtorek 28.05.2019 18:45

Świeżo rozwiedziona Reni Jusis, naturalna Margaret i nowa twarz Majki Jeżowskiej zachęcają do oglądania festiwalu w Opolu (ZDJĘCIA)

modapudelek festiwal w Opolu Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu Margaret Majka Jeżowska Maryla Rodowicz Roksana Węgiel Reni Jusis

Polscy telewidzowie nie zdążyli jeszcze dojść do siebie po weekendowych emocjach związanych z sopockim SuperHit Festiwal, a już mogą szykować uszy na kolejne doznania. W dniach 14-17 lipca w Opolu odbędzie się 56. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej, co we wtorek skłoniło artystów do podpromowania wydarzenia na ściance. Wygląda na to, że wizerunkowe kłopoty organizatorów z 2017 roku odeszły w niepamięć, bo frekwencja na konferencji dopisała.

Przypomnijmy: Festiwal w Opolu został ODWOŁANY! "Miasto wypowiada umowę"
To już pewne: Festiwal w Opolu odbędzie się w Kielcach, ale... nie wiadomo kiedy! "Jesteśmy w specyficznej sytuacji"

Wygląda na to, że największymi gwiazdami tegorocznego festiwalu będą Reni Jusis, Maryla Rodowicz i Roksana Węgiel. Na wtorkowej ściance uwagę zwracała też Margaret, która zaprezentowała się w zaskakującu minimalistycznym wydaniu, oraz Majka Jeżowska, której twarz nosi znamiona stosowania słynnej "diety". Koleżankom po fachu towarzyszyli nie mniej znani artyści z Michałem Wiśniewskim, Piotrem Rubikiem i połową Golec uOrkiestry na czele.

Zobaczcie gwiazdy 56. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Dacie im się przyciągnąć przed telewizory?

« Poprzednie 1/17

Majka Jeżowska, Roksana Węgiel, Reni Jusis i Margaret

2Majka Jeżowska, Roksana Węgiel, Reni Jusis i Margaret

ONS