Środa 29.05.2019 12:20

Anna Samusionek obrabowana na poczcie! "Ogarnęła mnie furia za ludzką podłość i nieuczciwość"

Anna Samusionek

Anna Samusionek obrabowana na poczcie! "Ogarnęła mnie furia za ludzką podłość i nieuczciwość"Po latach sądowych batalii o utrzymanie praw rodzicielskich nad nastoletnią córką, Anna Samusionek mogła ostatnio nieco odpocząć od tabloidowej prasy, która przez sporą część ostatniej dekady nie miała o niej najlepszego zdania. Aktorka wróciła co prawda na języki z racji wzięcia udziału w kinowej porażce jaką okazał się Smoleńsk, jej rola jednak przeszła bez większego echa, bowiem nawet koledzy z planu nie odnotowali jej obecności na ekranie.

Przypomnijmy: Samusionek boi się o rolę w "Smoleńsku". "Niektóre sceny wypadną"

Kilka dni temu Samusionek postanowiła o sobie przypomnieć za pomocą dramatycznego apelu, zamieszczonego na jej instagramowym profilu. W długim poście aktorka zeznaje, że została okradziona na Poczcie Polskiej, której zaufała, wysyłając listem poleconym pieniądze do swojej mamy.

Kochani, chciałam Was ostrzec, byście nie popełnili mojego błędu. Wysłałam mojej mamie śliczną kartkę z życzeniami w związku z jej nadchodzącym świętem. Ponieważ będziemy widziały się dopiero za jakiś czas, włożyłam też do niej kilka banknotów, by mogła sobie zrobić jakąś przyjemność. List nadałam tzw. poleconym i priorytetem dla pewności oraz bezpieczeństwa, płacąc za to wcale nie mało - czytamy pod fotografią naburmuszonego bobasa.

Zobacz: Anna Samusionek pokazała zdjęcie córki na wózku inwalidzkim. "Podziwiam rodziców niepełnosprawnych dzieci"

Okazało się jednak, że aktorka nie przedsięwzięła odpowiednich środków ostrożności podczas przesyłania pieniędzy. Jak tłumaczy, zaufała swojemu lokalnemu oddziałowi poczty, który nigdy jeszcze jej nie zawiódł.

Jakaż mnie dzisiaj ogarnęła furia za ludzką podłość i nieuczciwość, gdy okazało się, że kartka dotarła bez banknotów! To obrzydliwe i mam nadzieję, że tego, kto tego dokonał (nie wiem na jakim etapie przesyłki, u siebie nigdy nie miałam problemów, mam super listonosza i obsługę poczty) sumienie będzie palić bez końca.

Samusionek podkreśla też, że nie chodzi jej już nawet o utracone pieniądze, tylko o przykrość jaką złodzieje sprawili jej matce.

I już nie chodzi o te pieniądze (choć wiem jak mamie by się przydały) ale o to, że zrobiono jej straszną przykrość, bo martwi się jeszcze i za mnie, że je straciłam. JAKIM PRAWEM KTOŚ OTWIERA MOJĄ KORESPONDENCJĘ???!!! Równie dobrze mogły być tam bardzo prywatne i intymne informacje!!! ZŁODZIEJU W POCZCIE POLSKIEJ WSTYDŹ SIĘ I PRZYNAJMNIEJ KUP ZA TE PIENIĄDZE PREZENT WŁASNEJ MAMIE - dodaje na koniec aktorka.

Jak donosi portal Plotek.pl, na apel aktorki zareagowała Poczta Polska. Instytucja przeprosiła za zaistniałą sytuację oraz doradziła, aby na przyszłość użyć bezpieczniejszych środków przekazu pieniędzy, jak np. przekaz pocztowy czy list wartościowy. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

KOCHANI CHCIAŁAM WAS OSTRZEC,BYŚCIE NIE POPEŁNILI MOJEGO BŁĘDU😌 WYSŁAŁAM MOJEJ MAMIE ŚLICZNĄ KARTKĘ Z ŻYCZENIAMI W ZWIĄZKU Z JEJ NADCHODZĄCYM ŚWIĘTEM.Ponieważ będziemy widziały się dopiero za jakiś czas,włożyłam też do niej kilka banknotów,by mogła sobie zrobić jakąś przyjemność.List nadałam tzw.poleconym i priorytetem dla pewności oraz bezpieczeństwa,płacąc za to wcale nie mało.JAKAŻ DZIŚ OGARNĘŁA MNIE FURIA ZA LUDZKĄ PODŁOŚĆ I NIEUCZCIWOŚĆ,GDY OKAZAŁO SIĘ, ŻE KARTKA DOSZŁA BEZ BANKNOTÓW 😡😡😡 TO OBRZYDLIWE I MAM NADZIEJĘ,ŻE TEGO,KTO TEGO DOKONAŁ (nie wiem na jakim etapie przesyłki,u siebie nigdy nie miałam problemów,mam super listonosza i obsługę poczty) SUMIENIE BĘDZIE PALIĆ BEZ KOŃCA 😤😤😤 I już nie chodzi o te pieniądze (choć wiem jak mamie by się przydały) ale o to,że zrobiono jej straszną przykrość,bo martwi się jeszcze i za mnie,że je straciłam.JAKIM PRAWEM KTOŚ OTWIERA MOJĄ KORESPONDENCJĘ???!!! Równie dobrze mogły być tam bardzo prywatne i intymne informacje!!! 🥶🥶🥶 ZŁODZIEJU W POCZCIE POLSKIEJ WSTYDŹ SIĘ I PRZYNAJMNIEJ KUP ZA TE PIENIĄDZE PREZENT WŁASNEJ MAMIE 😬 @polskapoczta #kradzież #pieniądze #Olsztynek #pocztapolska #ostrzeżenie #uwaga #money #irytacja #stopzłodziejom #dzieńmamy

Post udostępniony przez Anna Samusionek 🇵🇱 Official (@anna_samusionek)Maj 24, 2019 o 3:17 PDT

fot. Instagramfot. ONSfot. ONS
fot. ONS
fot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (237)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 237
Odpowiedz
49 72
zgłoś
hmmm 29.05.2019 12:23
Sorry, ale kochająca córka nie mogła pojechać do Mamy i wręczyć jej prezentu osobiście?
Odpowiedz
19 12
zgłoś
Gość 29.05.2019 12:23
Nie ma co sie stresowac, Szkoda zdrowia!!!
Odpowiedz
357 26
zgłoś
Gość 29.05.2019 12:23
A poczta polska nie odpowiada za takie przypadki? Jak to jest?
Odpowiedz
321 108
zgłoś
Gość 29.05.2019 12:23
Serio? Do koperty? No blondi no.
Odpowiedz
29 8
zgłoś
gość 29.05.2019 12:23
masakra
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 237