Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anna Samusionek obrabowana na poczcie! "Ogarnęła mnie furia za ludzką podłość i nieuczciwość"

180
Podziel się:

"Złodzieju w Poczcie Polskiej wstydź się i przynajmniej kup za te pieniądze prezent własnej mamie" - grzmi aktorka.

Anna Samusionek obrabowana na poczcie! "Ogarnęła mnie furia za ludzką podłość i nieuczciwość"
bEUeGezV

Po latach sądowych batalii o utrzymanie praw rodzicielskich nad nastoletnią córką, Anna Samusionek mogła ostatnio nieco odpocząć od tabloidowej prasy, która przez sporą część ostatniej dekady nie miała o niej najlepszego zdania. Aktorka wróciła co prawda na języki z racji wzięcia udziału w kinowej porażce jaką okazał się Smoleńsk, jej rola jednak przeszła bez większego echa, bowiem nawet koledzy z planu nie odnotowali jej obecności na ekranie.

Kilka dni temu Samusionek postanowiła o sobie przypomnieć za pomocą dramatycznego apelu, zamieszczonego na jej instagramowym profilu. W długim poście aktorka zeznaje, że została okradziona na Poczcie Polskiej, której zaufała, wysyłając listem poleconym pieniądze do swojej mamy.

bEUeGezX

Kochani, chciałam Was ostrzec, byście nie popełnili mojego błędu. Wysłałam mojej mamie śliczną kartkę z życzeniami w związku z jej nadchodzącym świętem. Ponieważ będziemy widziały się dopiero za jakiś czas, włożyłam też do niej kilka banknotów, by mogła sobie zrobić jakąś przyjemność. List nadałam tzw. poleconym i priorytetem dla pewności oraz bezpieczeństwa, płacąc za to wcale nie mało - czytamy pod fotografią naburmuszonego bobasa.

Okazało się jednak, że aktorka nie przedsięwzięła odpowiednich środków ostrożności podczas przesyłania pieniędzy. Jak tłumaczy, zaufała swojemu lokalnemu oddziałowi poczty, który nigdy jeszcze jej nie zawiódł.

bEUeGeAd

Jakaż mnie dzisiaj ogarnęła furia za ludzką podłość i nieuczciwość, gdy okazało się, że kartka dotarła bez banknotów! To obrzydliwe i mam nadzieję, że tego, kto tego dokonał (nie wiem na jakim etapie przesyłki, u siebie nigdy nie miałam problemów, mam super listonosza i obsługę poczty) sumienie będzie palić bez końca.

Samusionek podkreśla też, że nie chodzi jej już nawet o utracone pieniądze, tylko o przykrość jaką złodzieje sprawili jej matce.

I już nie chodzi o te pieniądze (choć wiem jak mamie by się przydały) ale o to, że zrobiono jej straszną przykrość, bo martwi się jeszcze i za mnie, że je straciłam. JAKIM PRAWEM KTOŚ OTWIERA MOJĄ KORESPONDENCJĘ???!!! Równie dobrze mogły być tam bardzo prywatne i intymne informacje!!! ZŁODZIEJU W POCZCIE POLSKIEJ WSTYDŹ SIĘ I PRZYNAJMNIEJ KUP ZA TE PIENIĄDZE PREZENT WŁASNEJ MAMIE - dodaje na koniec aktorka.

Jak donosi portal Plotek.pl, na apel aktorki zareagowała Poczta Polska. Instytucja przeprosiła za zaistniałą sytuację oraz doradziła, aby na przyszłość użyć bezpieczniejszych środków przekazu pieniędzy, jak np. przekaz pocztowy czy list wartościowy.

bEUeGeAe
bEUeGeAf
bEUeGeAy
KOMENTARZE
(180)
Gość
3 lata temu
A poczta polska nie odpowiada za takie przypadki? Jak to jest?
Gość
3 lata temu
Lepiej pojechac prezent dac osobiscie nawet w weeekend , czas ucieka a nasi rodzice sie starzeja
Gość
3 lata temu
Serio? Do koperty? No blondi no.
bEUeGeAz
Gość
3 lata temu
nikt nie ma prawa grzebać w listę
gość
3 lata temu
Może Poczta zamiast doradzać weźmie się za swoich pracowników? Płacisz za usługę i ma ona być wykonana z należytą starannością.
Najnowsze komentarze (180)
ewa
3 lata temu
pieniądze wysyła się przekazem, lub listem wartościowym. oczywiście kosztuje to więcej, ale jak mówią chytry dwa razy traci
anna
3 lata temu
pani Aniu pieniądze trzeba przesyłać przekazem a nie w liście taka rada....
gość
3 lata temu
nie było zadnych pieniedzy farmazoniara
Gość
3 lata temu
Gdzie mój post?
gość
3 lata temu
mam nadzieje ze Poczta wyciagnie jakies konsekwencje wobec swoich pracownikow...
gość
3 lata temu
Kto normalny wysyła pieniądze w liście? Ona z choinki się urwała.
gość
3 lata temu
inteligenta inaczej, nie lepiej było wysłać przez internet
Gość
3 lata temu
Trzeba było wysłać przekazem. Kto dzisiaj wkłada pieniądze do koperty, albo zrobić mamie przelew. Może tam nie było żadnych pieniędzy. W głowie się nie mieści jak można być taką glupią i jeszcze kogoś oskarżać nie mając żadnych dowodów.
bEUeGeAr
wkurzona
3 lata temu
To prawda, na poczcie kradną, moja córka też nie dostała kartki z kasą na urodziny, wiem że można inną drogą przesłać pieniądze ale w końcu poczta też jest od tego ,no nie ?
gość
3 lata temu
kto dzis wysyła kase listem ??? przelew, przekaz to chyba dla niej kosmos skoro tak zrobiła. Wstyd i szkoda tylko rozczarowania jej matki.
Gość
3 lata temu
Przewidywać!
gość
3 lata temu
Mogła chociaż ubezpieczyć przesyłkę...
Gosc
3 lata temu
Chyba większość z was nie rozumie .. nawet gdyby wysłała zwykłym listem, nikt absolutnie nikt nie ma prawa otwierać go, brać cudze pieniądze itd gdy ja coś wysyłam tez mam nadzieje ze nikt nie będzie mi grzebał w prywatnej korespondencji ..
gość
3 lata temu
NO PROSZE KLOCIA ZOSTALA OBRABOWANA.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUeGeBk
bEUeGeBl
bEUeGeBm
bEUeGeBn
bEUeGeBo
bEUeGeAT