Czwartek 30.05.2019 10:35

Michał Szpak pręży wyćwiczoną klatę na spacerze z psem

Michał Szpak

Medialna kariera Michała Szpaka rozpoczęła się osiem lat temu w programie X-Factor. Choć kontrowersyjny artysta od pierwszego wejrzenia zraził do siebie ówczesną jurorkę, Maję Sablewską, która skrytykowała go za styl, udało mu się wywalczyć w programie aż drugie miejsce. Od tamtej pory kariera 28-latka prężnie się rozwija, a on sam regularnie koncertuje.

Zobacz: Michał Szpak: "Przed koncertem wyrzucam wszystkich z garderoby. To jest czas tylko dla mnie"

Szpak z roli uczestnika talent show awansował na jurora w The Voice of Poland. Podczas programu, można było zobaczyć, że piosenkarz przywiązuje nie tylko uwagę do rzucających się w oczy kreacji, ale również ich jakości. Jakiś czas temu media donosiły, że na same stylizacje podczas udziału w muzycznym show Michał wydał blisko 80 tysięcy złotych.

Zobacz: Szpak wkracza do TVP w białych kozakach i lateksie

Ostatnio paparazzi przyłapali piosenkarza na spacerze z psem, którego niedawno przygarnął ze schroniska. Szpak, korzystając z dobrej pogody, przemierzał ulice Warszawy w towarzystwie pupila. Tego dnia zdecydował się na sportową stylizację. Do kolorowych adidasów dobrał czarny dres i nieprzeciętnie wyciętą koszulkę, przy okazji eksponując wyrzeźbioną klatkę piersiową.

Ładnie się prezentował?

« Poprzednie 1/14

Michał Szpak pręży wyćwiczoną klatę na spacerze z psem

2Michał Szpak pręży wyćwiczoną klatę na spacerze z psem