Trwa ładowanie...
Przejdź na

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny córki Kabuli: "Dzisiaj to zupełnie inna kobieta!"

81
Podziel się

"Kiedyś tak bardzo skryta w sobie, odgrodzona od świata, pełna żalu za to, co ją spotkało" - wspominała dziennikarka.

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny córki Kabuli: "Dzisiaj to zupełnie inna kobieta!"
bEhXOdGZ

Przez ostatnie miesiące Martyna Wojciechowska pojawiała się na portalach plotkarskich głównie za sprawą związku z Przemysławem Kossakowskim. Dziennikarska para zaczęła pojawiać się razem na ściankach, a na ich miłości postanowiła zarobić stacja TVN. Najjaśniejsza gwiazda z konstelacji Edwarda Miszczaka ma poprowadzić ze swoim wybrankiem program o zwyczajach ślubnych. Podobno na początku nie byli przekonani co do pomysłu i zaprzeczali, by pracowali nad jakimkolwiek wspólnym projektem.

Tabloidy tak bardzo upodobały sobie relację Wojciechowskiej i Kossakowskiego, że śmiało rozpisywały się o ich rzekomych planach powiększenia rodziny. Kossakowski co prawda zarzekał się w wywiadach, że nie czuje instynktu i najprawdopodobniej nie będzie miał dzieci, jednak jego słowa nie powstrzymały mediów przed "zmuszaniem go do ojcostwa".

bEhXOdHb

Martyna wydaje się być przeciwieństwem Przemka, przynajmniej jeżeli chodzi o kwestię dzieci. Dziennikarka wychowuje córkę Marysię ze związku z Jerzym Błaszczakiem, a także troszczy się o dwie adoptowane córki, Kabulę i Tatu. Dziewczynki padły ofiarą prześladowań miejscowej ludności Tanzanii, która wierzy, że mikstury z kawałków ciał osób z albinizmem przynoszą szczęście. Dziennikarka o swojej niezwykłej relacji z adoptowanymi córkami opowiadała nawet na kanapie DD TVN.

Z okazji 21. urodzin Kabuli, Maryna podzieliła się na Instagramie poruszającym wpisem. Przypomniała tragiczną historię swojej córki i podziękowała za lata z nią spędzone:

bEhXOdHh

Moja kochana Kabula ma dzisiaj urodziny. Skończyła właśnie… 21 lat! Patrzę na Jej uśmiechniętą buzię na zdjęciach i nie mogę uwierzyć w to, jak wiele się zmieniło od naszego pierwszego spotkania w 2015 roku, kiedy przyjechałam do Tanzanii, żeby zrealizować film dokumentalny "The Ghost People".

Podróżniczka zauważa niezwykłą przemianę córki:

Kiedyś tak bardzo skryta w sobie, odgrodzona od świata, pełna żalu za to, co Ją spotkało... Dzisiaj to zupełnie inna KOBIETA! Pełna marzeń, zapału do pracy, chęci pomocy innym… i radości! Moja adoptowana córka, dziewczyna, która zmieniła moje życie bardziej niż ja Jej. Tak się cieszę, że mogę być częścią Jej świata.

bEhXOdHi

_

bEhXOdHj

_

bEhXOdHC
KOMENTARZE
(81)
gość
2 lata temu
Piękna historia :)
gość
2 lata temu
Super Martyna, jesteś wielka👍😚
Gość
2 lata temu
Podziwiam ją za to, ja bym tak nie umiała.
bEhXOdHD
gość
2 lata temu
Nie rozumiem takiej adopcji, mówi o niej córka i ze ja kocha. A Kabulu jest TAM, w dalekiej Tanzanii. Rozumiem ze śle jej pieniądze ale to nie to samo co prawdziwa adopcja w Polsce na miejscu.
gość
2 lata temu
Dwie wspaniałe kobiety
Najnowsze komentarze (81)
ABC
rok temu
Moze zachowanie Martyny bedzie inspiracja dla innych...
SII
rok temu
Dzielac sie ze "swiatem" za pomoca mediow spolecznosciowych Martyna uswiadamia ludzi jakich okropnych cierpien ludzie doznaja. Ja gdyby nie ten artykow nie mialbym pojecia o tych barbrzynskich rytualach w Afryce. W Polsce masa dzieci rowniez potrzebuje pomcy ale przynjammniej nikt nie "czycha" na ich konczyny. Ludzie potrafa byc potworami. :( Bardzo szlachetny gest! Martyna uratwowala dwie osoby z koszmaru.
Gość
2 lata temu
Martynko jesteś wzorem dla innych:)
Gośćhchochol
2 lata temu
Mam nadzieje ze ta dziewczyna cos zmieni. Ma do tego duze predyspozycje moim zdaniem
Gość
2 lata temu
Ale paskudy
gość
2 lata temu
Kochane dziewczyny! Przesylam najserdeczniejsze zyczenia!
gość
2 lata temu
Super Pani Martyno.Pogody i szczęscia dla Pani Kabuli!!!!
gość
2 lata temu
Odwal się od Martyny g***i pudlu. To wspaniała kobieta, a ty jej z tymi wypocinami do pięt nie sięgasz.
bEhXOdHv
Gość
2 lata temu
Pani Martyno szacun
gość
2 lata temu
i po co jej to
gość
2 lata temu
szkoda że koniecznie musi świętować na łamach tabloidów i innych mediów
gość
2 lata temu
Podziwiam Martynę. Jest wspaniałym człowiekiem!!!! Życzę jej szczęścia
Katarzyna
2 lata temu
Jest Pani cudowna o pieknym sercu.
Katarzyna
2 lata temu
Jest Pani cudowna o pieknym sercu.
...
Następna strona
bEhXOdHX