Wtorek 04.06.2019 14:40

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny córki Kabuli: "Dzisiaj to zupełnie inna kobieta!"

Martyna Wojciechowska Kabula

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny córki Kabuli: "Dzisiaj to zupełnie inna kobieta!"

Przez ostatnie miesiące Martyna Wojciechowska pojawiała się na portalach plotkarskich głównie za sprawą związku z Przemysławem Kossakowskim. Dziennikarska para zaczęła pojawiać się razem na ściankach, a na ich miłości postanowiła zarobić stacja TVN. Najjaśniejsza gwiazda z konstelacji Edwarda Miszczaka ma poprowadzić ze swoim wybrankiem program o zwyczajach ślubnych. Podobno na początku nie byli przekonani co do pomysłu i zaprzeczali, by pracowali nad jakimkolwiek wspólnym projektem.

PRZYPOMNIJMY: Wojciechowska i Kossakowski poprowadzą wspólny program. O zwyczajach ślubnych...

Tabloidy tak bardzo upodobały sobie relację Wojciechowskiej i Kossakowskiego, że śmiało rozpisywały się o ich rzekomych planach powiększenia rodziny. Kossakowski co prawda zarzekał się w wywiadach, że nie czuje instynktu i najprawdopodobniej nie będzie miał dzieci, jednak jego słowa nie powstrzymały mediów przed "zmuszaniem go do ojcostwa".

Martyna wydaje się być przeciwieństwem Przemka, przynajmniej jeżeli chodzi o kwestię dzieci. Dziennikarka wychowuje córkę Marysię ze związku z Jerzym Błaszczakiem, a także troszczy się o dwie adoptowane córki, Kabulę i Tatu. Dziewczynki padły ofiarą prześladowań miejscowej ludności Tanzanii, która wierzy, że mikstury z kawałków ciał osób z albinizmem przynoszą szczęście. Dziennikarka o swojej niezwykłej relacji z adoptowanymi córkami opowiadała nawet na kanapie DD TVN.

PRZYPOMNIJMY: Wojciechowska zaadoptowała kolejne dziecko! To siostra Kabuli

Z okazji 21. urodzin Kabuli, Maryna podzieliła się na Instagramie poruszającym wpisem. Przypomniała tragiczną historię swojej córki i podziękowała za lata z nią spędzone:

Moja kochana Kabula ma dzisiaj urodziny. Skończyła właśnie… 21 lat! Patrzę na Jej uśmiechniętą buzię na zdjęciach i nie mogę uwierzyć w to, jak wiele się zmieniło od naszego pierwszego spotkania w 2015 roku, kiedy przyjechałam do Tanzanii, żeby zrealizować film dokumentalny "The Ghost People".

Podróżniczka zauważa niezwykłą przemianę córki:

Kiedyś tak bardzo skryta w sobie, odgrodzona od świata, pełna żalu za to, co Ją spotkało... Dzisiaj to zupełnie inna KOBIETA! Pełna marzeń, zapału do pracy, chęci pomocy innym… i radości! Moja adoptowana córka, dziewczyna, która zmieniła moje życie bardziej niż ja Jej. Tak się cieszę, że mogę być częścią Jej świata.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Moja kochana KABULA MA DZISIAJ URODZINY!!!❤️ Skończyła właśnie… 21 lat! Patrzę na Jej uśmiechniętą buzię na zdjęciach i nie mogę uwierzyć w to, jak wiele się zmieniło od naszego pierwszego spotkania w 2015 roku, kiedy przyjechałam do Tanzanii, żeby zrealizować film dokumentalny „The Ghost People”. Kiedyś tak bardzo skryta w sobie, odgrodzona od świata, pełna żalu za to, co Ją spotkało... Dzisiaj to zupełnie inna KOBIETA! Pełna marzeń, zapału do pracy, chęci pomocy innym… i radości! Moja adoptowana córka, dziewczyna, która zmieniła moje życie bardziej niż ja Jej. Tak się cieszę, że mogę być częścią Jej świata❤️ Wpisujcie w komentarzach życzenia dla Kabuli! M. 📸 @gdziejestfotograf #Kabula #happybirthday #bestwishes #love #loveyoutothemoonandback #unaweza

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)Cze 4, 2019 o 12:23 PDTPudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (110)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 110
Odpowiedz
370 18
zgłoś
gość 04.06.2019 14:41
Piękna historia :)
Odpowiedz
276 14
zgłoś
Gość 04.06.2019 14:41
Brawo :)
Odpowiedz
346 17
zgłoś
Gość 04.06.2019 14:41
Szanuję.
Odpowiedz
329 12
zgłoś
Gość 04.06.2019 14:42
Badzmy wdzieczni za to co mamy...
Odpowiedz
311 17
zgłoś
gość 04.06.2019 14:42
Gest prosto z serca
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 110