Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rocznica wyborów 4 czerwca. Widzowie oburzeni występem Muńka Staszczyka w "Kropce nad i"

141
Podziel się

Starcie muzyków w programie Moniki Olejnik wzbudziło w sieci spore emocje. "Totalny brak szacunku!"

Rocznica wyborów 4 czerwca. Widzowie oburzeni występem Muńka Staszczyka w "Kropce nad i"
bCzlcjoB

We wtorek przypada 30. rocznica pierwszych częściowo wolnych wyborów do parlamentu, które odbyły się 4 czerwca 1989 roku, po latach komunizmu. W związku z obchodami tego wydarzenia osoby publiczne coraz częściej wspominają ten okres, szczególnie przy okazji wizyt w programach telewizyjnych, gdzie chętnie przeprowadzają na ten temat wnikliwe dyskusje. Tym razem Monika Olejnik postanowiła zaprosić do swojego programu Muńka Staszczyka i Pawła Kukiza, którzy, zgodnie z oczekiwaniami, nie pozwolili, by ich występ w telewizji przeszedł bez echa.

Muniek Staszczyk i Paweł Kukiz gościli wczoraj w programie _**Kropka nad i**_, gdzie Monika Olejnik starała się ich nakłonić do wspomnień w związku z rocznicą wyborów 4 czerwca. Zgodnie z oczekiwaniami fragmenty ich dyskusji, szczególnie te na temat udziału w wydarzeniu Lecha Wałęsy, już krążą w sieci i zbierają setki komentarzy. Tym razem jednak to nie wymiana argumentów ani kontekst polityczny wzbudziły powszechne zainteresowanie ich rozmową, a zachowanie lidera zespołu T.Love, które zdaniem wielu było dużo bliższe gwieździe rocka niż rozmówcy w programie publicystycznym.

Oburzenie internatów w tym przypadku wzbudził fakt, że Muniek Staszczyk żuł gumę podczas wywiadu i cały program przesiedział w okularach przeciwsłonecznych. Zainteresowanie wzbudził też ubiór lidera T.Love, który według niektórych ubrał się niestosownie do okazji, podczas gdy Paweł Kukiz zdecydował się na nieco mniej "kontrowersyjny" komplet, czyli t-shirt z printem i marynarkę. Pod fragmentami wypowiedzi obu panów szybko zaroiło się od komentarzy, które zdecydowanie nie przemawiały na korzyść Staszczyka.

bCzlcjoD

Czy Muniek żuje gumę???????? Totalny brak szacunku.

Nie było nikogo, kto przed programem powiedziałby panu Staszczykowi, żeby wypluł gumę?

Panie Muńku, czy może pan wypluć tę gumę którą pan tak ostentacyjnie żuje? Poza tym strasznie pan gwiazdorzysz i się popisujesz.

W zupełnie innym tonie wybrzmiewały natomiast komentarze dotyczące samej dyskusji, gdzie to Muniek Staszczyk zdaniem wielu okazał się zwycięzcą tej rozmowy.

bCzlcjoJ
bCzlcjoK
bCzlcjpe
KOMENTARZE
(141)
Gośćmr
rok temu
Niech o polityce wypowiadają się politycy lub uczeni w tym kierunku, może i poziom dyskusji będzie inny
gość
rok temu
No troche wieś...
Gość
rok temu
Pudel napisz o tym psychopacie który celowo przejechał psa
bCzlcjpf
Oczekiwać od ...
rok temu
taktu, ogłady, inteligencji... Serio? Podstarzała gwiazdka sprzed lat, ktora próbuje powrócić, ale nie ma nic do zaoferowania...
Gość
rok temu
psy.centaurus.org.pl/psy/pies_z_sycowa/#page-content
Najnowsze komentarze (141)
da
12 miesięcy temu
Co za bzdury. Oglądałem cały wywiad - Muniek bardzo inteligentnie się wypowiadał był dwie klasy wyżej od bredzącego Kukiza. Więcej poświęcajcie uwagi co kto mówi a nie jak się ubiera i co żuje...
gość
12 miesięcy temu
Ci co lżą Pana Muńka po prostu są młodzi i nie wiedzą kim ten Pan jest. Tak samo Pan Kukiz. Nie szanujesz swojej historii to będziesz szanował cudzą.
Gość
12 miesięcy temu
No zapewne lepiej on w tym śmatławym programie wyglądał z gumą i w tym ubraniu którym był niż Boluś Wałęsa na pogrzebie prezydenta USA, czy Ból Komorowski wtedy gdy włączył w Japońskim parlamencie w juniorach na krzesło i wdarł ryja- Szogunie....
Gość
12 miesięcy temu
Od Zigiego wara!!!
gość
12 miesięcy temu
Muniek the best
Gość
12 miesięcy temu
Muniek ok dal rade
gość
12 miesięcy temu
Muniek celnie punktował Kukiza. W porównaniu do tych gadających głów (wyszkolonych jak mówić, jak gestykulować.....) to Muniek wypadł rewelacyjnie. Taki jest i to się może komuś podobać albo nie. BRAWO MUNIEK!!!!
Gość
12 miesięcy temu
Możecie go pocałować w ...
bCzlcjoX
gość
12 miesięcy temu
MUNIEK to Jest artysta, a nie jakiś łysy Sławek
gość
12 miesięcy temu
Fajny gościu, mówi co myśli, nie owija w bawełnę, a gumę chyba większość z nas, jak chce, to żuje. Jemu to przystoi bo jest artystą i ma taki styl. Na scenie nikt na to nie zwrócił by uwagi !
gość
12 miesięcy temu
Muniek jest super, mowi co myśli, mądry człowiek. Uwielbiam go, nie zmienia się jak kameleon, SUPER bardzo mi się to podobało. Jest Artystą
gość
12 miesięcy temu
Ten Muniek, ani, wygladu, ani talentu, ani kultury, ani obycia !!!!! Sepleniejacy, pieśniarz !!! gdy mówi, trudno jest, go zrozumieć !! Ale udziela sie publicznie !! Po co ???????
Gość
12 miesięcy temu
Maniek to nie lata 90 !!!
Gość
12 miesięcy temu
On zatrzymał się w latach swojej świetności i myśli że to dalej modne :D okulary i guma ....
...
Następna strona
bCzlcjpz