Środa 05.06.2019 07:30

Kinga Rusin kontratakuje Krystynę Pawłowicz: "Pomodlimy się za panią. Jak to nie pomoże POZWIEMY"

Kinga Rusin Krystyna Pawłowicz

Kinga Rusin kontratakuje Krystynę Pawłowicz: "Pomodlimy się za panią. Jak to nie pomoże POZWIEMY"

Kilkadziesiąt godzin temu znana z wpadek w TVN-owskiej śniadaniówce Kinga Rusin, założyła nowy profil na Instagramie. Biało-Czerwone serca, bo tak brzmi jego nazwa, zebrał już ponad 22 tysiące obserwatorów. Ten sprytny ruch pozwolił Kindze zebrać tych, którzy popierają ją w sporze z Zosią Klepacką i innymi bożyszczami polskiego konserwatyzmu. To również doskonały sposób, by z pozycji autorytetu piętnować to, co się prezenterce nie podoba i chwalić słuszne jej zdaniem inicjatywy. Wszystko pod patriotycznym płaszczykiem.

Przypomnijmy: Kinga Rusin i Zofia Klepacka awanturują się przed lokalem wyborczym! "Co ta pani osiągnęła w życiu, kim ona jest" (WIDEO)

Rosnącą rzeszę zaciekawionych fanów Kinga postanowiła skierować przeciw posłance. Pawłowicz swoim zwyczajem, wszystkich na lewo od światopoglądowego muru odżegnuje od polskości. W twitterowym wpisie nazwała Rusin "antypolską chuliganką".

Co za bezczelność i arogancja tych całkowicie wyalienowanych śmierdzących leni - stwierdziła w ostrych słowach. Daję jej nagrodę antypolskiej chuliganki - podsumowała.

Wpis okazał się wodą na młyn dla nowego projektu Kingi. Niczym polscy youtuberzy zareagowała długim wpisem, który może być początkiem dramy napędzającej popularność obu pań.

Proszę nienawiść zdusić w swoim sercu - poleciała Czesławem Niemenem. Pomodlimy się za Panią. A jak to nie pomoże, to Panią pozwiemy - zapowiedziała ironicznie. Niestety odpowiadanie na twitterowe wpisy na Instagramie nie wróży ciągłości rozmowy.

Można się ostro spierać politycznie, nie akceptować pomysłów, cudzych postaw czy sposobu życia. Ale nie ma tolerancji dla zła! - zapowiedziała znana z tolerancji Kinga.

Pod wpisem obu pań zaroiło się od postów ich klakierów, jednak na razie nie podjęły bezpośredniej dyskusji. Smutną tradycją polskich mediów staje się wychodzenie ze swojej bańki tylko po to, by się z kimś pokłócić. Wygląda na to, że tym razem nie stało się inaczej.

Myślicie, że nowy projekt Kingi miałby szanse zaistnieć w sejmie?


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (431)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 431
Odpowiedz
186 104
zgłoś
gość 05.06.2019 07:35
Ok rozumiem popieranie PiS, ale nigdy nie zrozumiem popierania Pawłowicz.
Odpowiedz
54 43
zgłoś
Gość 05.06.2019 07:48
Gość:
Ajajaj: Pawłowicz pluje żółcią i jadem nienawiści. Takie osoby powinno się izolować, najlepiej w pokoju bez klamek i z gumowymi ścianami.
A Rusin jest inna?
Czy Rusin obrazila kogokolwiek?
Odpowiedz
46 25
zgłoś
Gość 05.06.2019 07:50
Zauważcie ze ten portal w ogóle nie napisał o "wypowiedzi" Pawłowicz.... I władzy tylko dobrze...
Odpowiedz
16 13
zgłoś
Gość 05.06.2019 07:52
Gość: Nie lubie polityki na pudlu. To portal plotkarski. Od kiedy należy pudelek do wp to tak jest...
Jak pokazują lewice albo srodek ze zlej strony, to też tak piszesz?
Odpowiedz
29 19
zgłoś
Gość 05.06.2019 07:53
Gość Antypolska? Dlaczego Ci ludzie łączą swoje średniowieczne poglądy z naszym krajem i patriotyzmem?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 431