Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bosacka STRACIŁA PRACĘ W TVN STYLE. "Przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie"

172
Podziel się

Sytuację skomentowała Karolina Korwin Piotrowska. "Szkoda. Jeden z niewielu nienabotoksowanych alienów, anty sztucznych tworów, jaki się tam ostał".

Bosacka STRACIŁA PRACĘ W TVN STYLE. "Przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie"
bDaoMIgR

Posada prezenterki w dużej stacji telewizyjnej to coś, o czym marzy wiele osób pracujących w mediach. Nie zawsze jednak droga do tego punktu w karierze wiedzie mozolnie torowaną ścieżką w zawodzie. Czasem dzięki znajomościom lub odrobinie szczęścia zyskuje się uwagę dyrektorów programowych i utrzymuje pracę przez długi czas przy okazji dołączając do grona celebrytów.

Widzowie mają jednak swoich faworytów, wśród których można wymienić Dorotę Szelągowską czy Katarzynę Bosacką. Ta druga od ponad 10 lat związana była ze stacją TVN Style, gdzie prowadziłą rózne programy. Prawdziwym hitem okazał się być jednak format Wiem, co jem, gdzie Bosacka wraz z ekspertami edukowała w kwestii zdrowego żywienia.

bDaoMIgT

Do mediów trafiła informacja o rozwiązaniu umowy z Bosacką. Z oświadczenia nadawcy wynika, że powodem rozstania miało być podpisanie kontraktu z jedną z firm, z którą Katarzyna związała się promocyjnie na parę lat. Jej umowa z TVN-em miała wyraźnie zakazywać takich praktyk. Sama zainteresowana w oświadczeniu na Facebooku przedstawia nieco bardziej tajemniczą wersję wydarzeń:

W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie. Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy - pisze Bosacka. (...) Nie zaprzestanę pracy dziennikarza niezależnego, wspierającego konsumentów i edukację w świecie opanowanym przez wielkie koncerny. Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku! - dodała.

Na temat odejścia Bosackiej wypowiedziała się Karolina Korwin Piotrowska, która po raz kolejny postanowiła wbić szpilę byłym znajomym ze stacji:

Szkoda. Jeden z niewielu nienabotoksowanych alienów, anty sztucznych tworów, jaki się tam ostał. Jeden z niewielu zapalonych, choć pewnie wzbudzających ogromne emocje, zawodowców. Paru reklamodawców, którzy wciskają ludziom jedzeniowy kit, pewnie się ucieszy. W paru firmach strzelają korki szampana. Smutne to.

bDaoMIgZ
bDaoMIhu
KOMENTARZE
(172)
Eh.
rok temu
No i ma Karolina racje! Wciskaja nam kity mówiąc ze to zdrowe a od niej mozna bylo sie wiele nauczyć!!
gość
rok temu
To był jeden z niewielu warto sciowych programów w TVN
gość
rok temu
Pewnie nie spodobało się komuś mówienie prawdy o wielkich koncernach. Szkoda, bardzo szkoda. Lubiłam ten program.
bDaoMIhv
gość
rok temu
Niby ona fajna i mądra, i przyjemna. Ale jej ciało powinno świadczyć o tym, że jest fachowcem w sprawach zdrowego odżywiania. A niestety chyba nie świadczy....
Gość
rok temu
Stacja TVN to jakaś masakra się robi. Przeciez nawet DDTVN nie da się oglądać....
Najnowsze komentarze (172)
gość
rok temu
Przecież ona też kity wciskała :D. Do dzisiaj pamiętam jej wystąpienie w DDTVN na temat herbaty, gdzie jako "ekspertka" opowiadała największe pierdoły o herbacie jakie w życiu słyszałam :D:D:D.
MartynaMai
rok temu
Wiem co jem i jestem gruba???? Hmmm, ja też zwracam na to uwagę i dzięki temu trzymam wagę. No chyba że jest to choroba. To trzeba przejść na dietę keto....
Arek
rok temu
Szkoda, naprawdę szkoda. Mogli by pogonić Szelągowską, bo już na te jej wypociny patrzeć nie mogę. Moja stara włącza HGTV, a ja nakładam słuchawki i muza, bo już jej słuchać nie mogę. To taki program w stylu MTV odpier....l mi chałupę.
Gość
rok temu
Teraz program poprowadzi Małgorzata Rozenek - Majdan :-)
gość
rok temu
Programy o zywnosci ale ta pani powinna zadbac o siebie
gość
rok temu
Pani Kasia wykonała tytaniczną pracę na rzecz wszystkich szarych (i nie tylko) ludzi. Jest mądra, dobrą i uczciwa. Do kaźdej umowy mroźną sporządzić aneks, np uchylające udział w reklamie. Widocznie wierchuszce tvn-u źal ściska 4 litery, źe kobitka m
Gość
rok temu
Mnie już męczył jej program. Na początku oglądałam każdy odcinek ale co za dużo to nie zdrowo
Gość
rok temu
Reklamodawcy pewnie kazali ja zwolnic. Reklamodawcy roznego szajsu typu batoniki chipsy itd
bDaoMIhn
Gość
rok temu
Pisanie o Bosackiej w 1 zdaniu z Szelagowska jest nieporozumieniem. Pani Bosacka swoja wiedza elokwencja olbrzymia praca zdobyla wizerunek. Swietny miala program. Bardzo mila i fajna kobieta. Bez parcia na szklo. To zywnosc byla na 1szym.miejscu i o to chodzi a nie o dziecko znanej osoby glosne i wszedobylskie. Powodzenia Pani Kasiu !!!
Gość
rok temu
Niech tylko wyjdzie komu się sprzedała. Nie może być niezależnym dziennikarką opiniotwórczą, jeśli bierze pieniądze za reklamę. Pytanie też czy FMGC, bo jak nie, to problemu by nie było
Lara
rok temu
A dla mnie za dużo jej było na antenie
Gość
rok temu
Ogromna strata dla stacji, fajna babeczka. Trzeba przyznać, ze programowo TVN schodzi na psy
Gość
rok temu
Ogromna strata dla stacji, fajna babeczka. Trzeba przyznać, ze programowo TVN schodzi na psy
Gość
rok temu
Chce dac lapke w górę i nie ma jak ani drgnie . Komentarzypozytywnych nie przyjmują
...
Następna strona
bDaoMIhP