Środa 05.06.2019 16:00

Roksana Węgiel w nowym teledysku śpiewa o rozstaniu? "Choć szkoda nas, to dobrze mi, jest jak jest"

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel w nowym teledysku śpiewa o rozstaniu? "Choć szkoda nas, to dobrze mi, jest jak jest"

Nieco przerażające jest tempo, w jakim rozkręca się ostatnio kariery młodziutkich gwiazdek. Nastoletni idole błyskawicznie trafiają do mainstreamu i by się w nim utrzymać muszą nieustannie budzić emocje. W przypadku tak młodych osób, których bagaż doświadczeń jest przecież niewielki, showbiznesowy rollercoaster może skończyć się nienajlepiej. Niektórzy już zarzucają Roksanie Węgiel, sensacji ostatnich miesięcy, że zaczęła gwiazdorzyć.

Zobacz: Roksana Węgiel nie dojechała na koncert przez... policję! "Funkcjonariusz wykazał się TOTALNYM BRAKIEM WYROZUMIAŁOŚCI"

Młodziutka piosenkarka wypuściła właśnie nowy teledysk do utworu Dobrze jest, jak jest. Węgiel śpiewa o rozczarowaniu, które trudno jest przypisać doświadczeniom 14-latki:

Tonę w myślach co dnia, to nie moja gra, chyba tracę czas. Nie umiem w tym trwać, więc pójdę przed siebie, choć szkoda nas, to dobrze mi, jest jak jest. Jeszcze raz chcę zapomnieć nas na dobre.

Pod teledyskiem fani dyskutowali o tym, czy młoda wokalistka powinna śpiewać o takiej tematyce.

Roxie jest dziewczynką, nie dorosłą kobietą i to, o czym śpiewa, nie brzmi w jej ustach ani właściwie, ani prawdziwie. Ktoś, kto pisze jej teksty (bądź poddaje pomysły), robi z niej kolejną gwiazdeczkę zapominając, czy raczej nie dbając, że jest to jeszcze dziecko.

Zobacz też: 14-letnia Roksana Węgiel o ZWIĄZKU NA ODLEGŁOŚĆ: "To trudne"

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (176)

Odpowiedz
13 4
zgłoś
Gość 05.06.2019 17:23
Nie przemawia do mnie. Niech się za naukę weźmie bo już widać że rośnie pokolenie nieudaczników i instragramowych straszydeł.
Odpowiedz
1 5
zgłoś
gość 05.06.2019 17:23
Gość: Ludzie. Ona tylko śpiewa. Tekst przyjemny. O czym ma śpiewać o misiach? Ma 15 lat i pierwsze miłości, trzymanie za rękę. To nic złego. Wszystkie pudernice takie swietojebliwe, a do ślubu biegły z brzuchem w 6 miesiącu ciąży.
i piosenka ładna
Odpowiedz
9 4
zgłoś
Gość 05.06.2019 17:24
A Billie Eilish ma 17 i śpiewa w piosence o uwodzeniu ojca koleżanki albo o poranionych kolanach dla mężczyzny itp. Generalnie wydźwięk piosenki jest seksualny, ale przyczepiacie się do Roksany, bo śpiewa o rozstaniu? Każdy był kiedyś w jej wieku 🙄
Ale nikt tak nie gwiazdorzyl jak ona
Odpowiedz
12 1
zgłoś
Gość 05.06.2019 17:26
Gość:
metooo: Roxana jest kobietą po przejściach, śpiewa o byłych, piosenki miłosne.
Spiewa o uczuciach adekwatnych do swojego wieku, przeciez ona bie robi muzyki dla doroslych tylko dla jej rowiesnikow!
Kto słucha takiego g****a?
Odpowiedz
7 3
zgłoś
Gość 05.06.2019 17:26
Piosenka niestety słaba taka typowa radiowa jak każda inna, wokal ma dziewczyna tylko nie do takich piosenek xd
Ładowanie komentarzy…